Zaljubio sam se u drugaricu iz razreda

Ovaj Srđan je totalni kralj :)

Ne brini, Srđo, i onako će ti ta drugarica završiti kao samohrana majka 3 djece od različitih očeva, jer previše juri za lošim momcima. A ti se sad čeliči, jer tako ćeš biti bogatiji za iskustvo više, Malo boli, ali ćeš tako očvrsnuti.
 
ne-osvaja-curu-lijep-.jpg
 
Ok ljudi, update time! Drugovi pocinju da se dopisuju sa onom drugaricom da bi je pitali da li bi bila sa mnom. Sve vise pricamo zajedno i mislim da sve ide kako treba. Ipak joj necu jos priznati da je volim da je ne bih izgubio kao prijatelja. Sacekacu jos neko vreme da budem siguran. Necu odustati dok je ne budem imao i javljacu vam novosti iz ovog mog ljubavnog zivota, ako vam ne smeta...
 
Ok ljudi, update time! Drugovi pocinju da se dopisuju sa onom drugaricom da bi je pitali da li bi bila sa mnom. Sve vise pricamo zajedno i mislim da sve ide kako treba. Ipak joj necu jos priznati da je volim da je ne bih izgubio kao prijatelja. Sacekacu jos neko vreme da budem siguran. Necu odustati dok je ne budem imao i javljacu vam novosti iz ovog mog ljubavnog zivota, ako vam ne smeta...

Naravno da nam ne smeta! Ovo postaje krajnje zanimljivo...
 
Nemoj nikada od zena da primas savete u vezi ljubavnih problema, to je prvo i osnovno pravilo koga se svaki pravi muskarac drzi. Zena je u stanju ceo dan da se razmislja sta da obuce i opet uvece izadje nezadovoljna, upamti to dobro. Onda zamisli kakvi saveti izlaze iz takve glave koja se iz crne ofarba u plavo, samo da proba kako joj stoji :mrgreen:
 
Ok ljudi, update time! Drugovi pocinju da se dopisuju sa onom drugaricom da bi je pitali da li bi bila sa mnom. Sve vise pricamo zajedno i mislim da sve ide kako treba. Ipak joj necu jos priznati da je volim da je ne bih izgubio kao prijatelja. Sacekacu jos neko vreme da budem siguran. Necu odustati dok je ne budem imao i javljacu vam novosti iz ovog mog ljubavnog zivota, ako vam ne smeta...

Samo ti cekaj, dok nju neki mrcha ne dohvati pre tebe i ne pokaze joj da postoji i ljubav za koju ne treba dopisivanje. :lol: Aj da se sam s njom dopisujes, to jos i djene, ali ti bre sve radis preko drugih, tacno ce se ispuniti ono moje prorocanstvo - da ces joj umesto svog pitona poslati posrednickog pitona, da urgira u tvoje ime. :rotf: I moze da se desi da mala posrednickom pitonu "isporuci pozdrave" namenjene tvom. :lol: :lol: :lol:
 
Ova je tema jako zanimljiva, Srđo, najveći si kralj :)

Ali realno, ovo tvoje pisanje možemo pripisati tvojim godinama, jer tad je normalno razmišljati tako...donekle. A kad malo omatoriš e tek tad ćeš vidjeti da samo uzalud gubiš i vrijeme i živce.

Pa jbg dok ne odrastem pokusacu da osvojim ovu curu da se ne bih kajao. Nije prvi put da se kajem za devojke...
 

Back
Top