Zaljubio sam se u drugaricu iz razreda

Srđo reci ti nama koji je ona tip devojke...

devojke-tip.jpg
 
Pozz svima imam 15 god. i zaljubio sam se posle 6 meseci odjednom u drugaricu iz razreda.To se desilo jer sam sanjao da smo se ljubili u tramvaju.Sad zelim da se to desi u stvarnosti i ne znam kako da joj pridjem posto nikada nisam imao devojku.Molim vas pomozite.Zaljubio sam se o usiju!!! :besna: :dash:
Mislim da to moras obaviti isto u tramu..To ti boziji glasnik poslao upustvo.:)
Ne gubi vreme,samo je prati i i udjite na istu stanicu pa joj ispricaj sta si sanjao.
Sledi svoje snove, i na isti nacin i realizuj ..:ok:
 
Za pocetak neka prestane da izigrava postara, neka simpatiji i njenom shvaci presece linije za komunikaciju, neka ih udari tamo gde su najosetljiviji, znaci brate sankcije na dostavu njihovih ljubavnih poruka, ako vec hoce da se muvaju ne moras Srdjo da im budes pomagac. Ja sam svaki put kad bi moja draga pocinjala da ocijuka s nekim shevcima s neta ulagao najostriji protest, osudjivao sam takve aktivnosti... dobro, nakon toga sam redovno dobijao korpe, one su odlazile sa tim tipovima s neta, ali bar imam tu neku satisfakciju da sam se tome suprotstavljao, da nisam bio pasivan kao Srdja koji dostavlja porukice izmedju voljene i njenog izabranika.
 

Back
Top