Zaljubio sam se u drugaricu iz razreda

E da ja zavrsim priču... Bili smo se ja i grobar dogovorili da idemo na ferku negde uvece, sve super... Ja i on poceli da se lemamo,pesnice lete i rokne on mene u slepoocnicu. Toliko mi se zavrtelo da nisam mogao da stojim. Skupim snagu i krenem tajnim oruzjem-martinkama. Sutiram ga po kolenima, butinama, oborim ga i taman da se sve zavrsi kad njih cetvorica izletese iza coska i pravo na mene. Nisam hteo da bezim i onda je poceo pakao. Uhvate me njih 3 (jednom sam izgleda izbio malo zub pa se povukao) i grobar dolazi i mrece da me udara u stomak. Lik se nalozio da sam mu ja dzak za udaranje... Puste oni mene tu, isutiraju me, ali ne bas jako. Ja nekako odem kuci i sutradan dodje ona i kaze da ne zeli da joj se vise obratim. Jbg, meni krivo.(posle mi se izvinula ali opet, jbg) Evo me sad ovako, zaboravio sam na nju, mrzi me da se bakcem sa grobarom i tako... izgleda da se prica zavrsila.
 
Pozz svima imam 15 god. i zaljubio sam se posle 6 meseci odjednom u drugaricu iz razreda.To se desilo jer sam sanjao da smo se ljubili u tramvaju.Sad zelim da se to desi u stvarnosti i ne znam kako da joj pridjem posto nikada nisam imao devojku.Molim vas pomozite.Zaljubio sam se o usiju!!! :besna: :dash:

nemoyes se zaljubiti samo jeri si sanjao da ste se cokili u tramwaju,to si ti pobrkao neshto. mozhda je to bila samo trenutna bliskost,jer si imao los san,da ne kazem nocnu moru,pa te posle boli mozak ceo dan. zna se sta je prava zaljubljenost,to ti ne da mira i traje dugo vremena.
 
Pa ****** srdjane dal moras biti tolki krelac da umesto da sam resis probleme zoves svoju ekipu da ih rese umesto tebe -_- Devojke vole romanticne tipove a ne manijake koji ubijaju boga u nekome zato jer neka devojka vise voli njega od tebe!!!Naravno da te je zamrzela kada je videla kakav si manijak,trebo si da budes nezan a ne da se tu pravis neki baja i vas 10 bije jednog!!!Prodje me jeza kada prolazim pored likova kao ti samo ocekujem da ce me nabosti da ispadne faca :/ Pre 2 meseca sam raspalio neku propalicu koja po ceo dan psuje od zid pao poceo da place i ko na kraju bio kriv niko drugi no ja :/
Kazem ti prijateljski mani se te tvoje druzine jebale te tuce em ces nastradati em ce te navuci na neku drogu itd.Budu normalan pusti malo kosu,budi iskreniji i pocni stvari resavati recima.Cinis mi se zanimljiv lik imas muda u nekim situacijama :D
 
Evo da te obradujem. Pustio sam kosu i batalio nasilje. Otisao sam od moje ekipe jer sam shvatio da se silom ne moze osvojiti sve. Kajem se za to sto sam uradio iako sam se izvinuo tom liku zbog svega. Nadam se da ću u budućnosti bolje rešavati probleme.
PS. još uvek nemam devojku.

prijatelju, ovim sto si uradio nisi samo isao blize ka tome da imas devojku nego si samom sebi pomogao
i bice ti drago sto si to uradio, jer da ti iskreno kazem, niko na skinhede ne gleda sa strahom nego sa ili sazaljenjem, ili podsmehom
 
Pa zar je bitno što su te istukli Grobari???To je mogao da bude i UF i Delija,ali to nije bitno,bitno je kakav je čovjek.Da on ima neke veze međ Grobarima,izmenili bi ti lični opis.Grobari sa tribine imaju od 16-30 godina i bave se utjerivanjem dugova.
Radi tako da đevojka pored tebe osjeti sjaj tvoje ličnosti i sigurnost koju pružaš.Niko ti ništa pametnije neće reći.Ako se ne zaljubi u tvoju ličnost i u sigurnost koju pružaš godinama staža u martinkama,onda je to znak da nije vrijedna tebe.

A reći će joj u poneđeljak jer tad prestaje raspust.
 
Poslednja izmena:
Evo me posle 2 godine. Pozdrav ljudi imam veliki problem. Naime, sada imam 17 god i zaljubljen sam u drugaricu iz razreda vec godinu i po dana. Stalno smo u skoli zajedno, ona se stalno smeje kad je u mom drustvu i vidi se da uziva u tome. Drugi su govorili kako smo jedno za drugo i ja sam odlucio da joj kazem sta osecam prema njoj. Pitao sam je da izadjemo da se ispricamo na sta je ona odmah pristala. Sve je izgledalo da ide po planu ali kad sam joj rekao da mi se svidja ona se nasmejala, rekla da nisam trebao to da joj kazem. Onda je rekla da joj se ne svidjam i da mora da ide kuci. Ja sam razocaran mislio da ce se naljutiti na mene, da nece da pricamo ali je ona nastavila odnos samnom skoro kao da se nista nije desilo. Pricao sam sa njenom najboljom drugaricom koja je rekla da sam mogao da je smuvam da sam nesto pametnije smislio. Sta sad da uradim? Da li ponovo da pokusam? Ljudi pogajte.
 
Evo me posle 2 godine. Pozdrav ljudi imam veliki problem. Naime, sada imam 17 god i zaljubljen sam u drugaricu iz razreda vec godinu i po dana. Stalno smo u skoli zajedno, ona se stalno smeje kad je u mom drustvu i vidi se da uziva u tome. Drugi su govorili kako smo jedno za drugo i ja sam odlucio da joj kazem sta osecam prema njoj. Pitao sam je da izadjemo da se ispricamo na sta je ona odmah pristala. Sve je izgledalo da ide po planu ali kad sam joj rekao da mi se svidja ona se nasmejala, rekla da nisam trebao to da joj kazem. Onda je rekla da joj se ne svidjam i da mora da ide kuci. Ja sam razocaran mislio da ce se naljutiti na mene, da nece da pricamo ali je ona nastavila odnos samnom skoro kao da se nista nije desilo. Pricao sam sa njenom najboljom drugaricom koja je rekla da sam mogao da je smuvam da sam nesto pametnije smislio. Sta sad da uradim? Da li ponovo da pokusam? Ljudi pogajte.

kasno je sada, mogu da ti sigurno kazem - gotovo je, ali ti nisi nizasta kriv kao sto je rekla njena drugarica, ako ona kaze da joj se ne svidjas, ne svidjas joj se, jer da joj se svidjas bar bi kao minimum minimuma precutala to
produzi dalje, srecan put
 

Back
Top