Pohvalite se III

računo sam daću iam sčim krajem prošle nedelje, al ne ide to baš tako brzo ko što sam očekivo, tako da se nadam da do kraja ove ili početkom iduće sve lepo završi pa ću onda da se falim i da iam sčim
a za sad :

neam sčim
 
U pauzi izmedju lekara svrljam bezveze...udjem u planiku onako i skucajno ih spazim :eek: Pa ko mene da su pitali kako da naprave :heart:
Koza skroz, cena neverovatna, rasprodaja ostala dva broja....
Taman da razbijem sumorno raspolozenje od svih mogucih pregleda bockanja zica i ostalih tehnologija 13.veka :lol:
Ljubav na prvi pogled :zaljubljena:


 
Rezervisala apartman za morence
Bas se radujem :)

...gde idete Jeco? Mi se vec danima premisljamo...nase agencije nemaju tako lose ponude za ovo leto...

...i meni se Metline patike svidjaju...ja bih to na bledunjav dzins i prljavo beli mantilic od padobranskog platna, bas bi mi leglo nesto slicno...

...da se hvalim nemam cime, nije mi los plan letenja za ovaj mesec...eto, ako je za pohvalu...
 
...gde idete Jeco? Mi se vec danima premisljamo...nase agencije nemaju tako lose ponude za ovo leto...

...i meni se Metline patike svidjaju...ja bih to na bledunjav dzins i prljavo beli mantilic od padobranskog platna, bas bi mi leglo nesto slicno...

...da se hvalim nemam cime, nije mi los plan letenja za ovaj mesec...eto, ako je za pohvalu...

Krajem juna 12 dana na Skopelos
Nasla sam apartman na booking.com na samoj plazi u uvali Panormos
Odlicna ocena,odlicna cena,veliko dvoriste,terasa,prelepa plaza,
Cerka vodi drugaricu kao i prosle godine

A Barselona opet u avgustu...gledala sam cene na Vuelingu,ako uspem da se iskombinujem pa rezervisem uskoro,kostace me znacajno manje nego prosle godine :aha:
 
...u super, to je mnogo lepo ostrvo i voda je prelepaaaa za plivanje...bistra, bistra...

...jeste li bili na Siciliji sa nasim agencijama, mi bismo uplatili ali se sve nude Letojani i Djardini Naksos...imali smo neki san o samostalnom poduhvatu zvanom pet noci Taormina, pet noci Sirakuza ali ne mozemo da izvedemo, kazu kao moze da se kupi karta za carter ali ako ostane mesta...valjda...jel znas nesto o tim podnoznim mestima, ispod Taormine?
 
...u super, to je mnogo lepo ostrvo i voda je prelepaaaa za plivanje...bistra, bistra...

...jeste li bili na Siciliji sa nasim agencijama, mi bismo uplatili ali se sve nude Letojani i Djardini Naksos...imali smo neki san o samostalnom poduhvatu zvanom pet noci Taormina, pet noci Sirakuza ali ne mozemo da izvedemo, kazu kao moze da se kupi karta za carter ali ako ostane mesta...valjda...jel znas nesto o tim podnoznim mestima, ispod Taormine?

Ne znam,mi smo bili jedne godine na kruzeru pa smo u Mesini proveli pola dana
To je sve sto smo videli od Sicilije
Ostavili smo je kao varijantu kad cerka prestane da ide sa nama

Sto se kombinovanja sa nasim agencijama tice,ja ti nisam bas neki sagovornik
nikad ne idem preko agencija,uvek sam sama svoj majstor :lol:
Nekad kosta malo skuplje nego preko agencije,ali smestaj je uvek nekoliko puta bolji i uglavnom izbegnemo mesta gde su nasi turisti
volim da na odmoru ne moram da slusam srpski ako je moguce :)
 
Barsenoleta ima plavu zastavicu od Olimpijade 1992. I ja sam letovala pre par godina u Barseloni, plaze su super i u i oko Barselone.



Jeco...hvala, bila sam uverena da si letovala tamo, kao da sam necije slike gledala...pogledacu jos malo ali nam je najzgodnije da uplatimo. odavde je to daleko skuplje, neopevano skuplje a ja bih bas volela Siciliju, raduje me to ostrvo...bice da cemo biti osudjeni na onu agenciju na K koja dere kozu...
 

Back
Top