Pohvalite se III

ja bih se smorila da mi iko kaze da cerka i ja izgledamo kao sestre. jednostavno mi ne bi prijalo. volim kad mi kazu da lici na mene i sve to, al da devojka od 18/19 podseca na kevinu sestru..pfff

hvalim se da sam uspela da zakazem pedikir u terminu u kom sam htela. jeej.

Ima žena koje se upinju da pariraju ćerkama. To je tako očajnički i egoistično, nemam reči. Ne mislim da je sa Japanac to slučaj :)
Žena sa kojom radim izgleda jako lepo. Ćerke su joj punije. I kada joj ljudi daju komplimente da izgleda bolje od svoje dece meni bude tužno i neprijatno.
 
Ima žena koje se upinju da pariraju ćerkama. To je tako očajnički i egoistično, nemam reči. Ne mislim da je sa Japanac to slučaj :)
Žena sa kojom radim izgleda jako lepo. Ćerke su joj punije. I kada joj ljudi daju komplimente da izgleda bolje od svoje dece meni bude tužno i neprijatno.

ali bogi to je tako normalno
svakom od nas telo prolazi kroz transformacije u toku zivota
ako je zena u tridesetim i cetrdesetim, cerke su tada u pubertetu
one napunjene poludelim neuskladjenim hormonima, a ona u ravnotezi
ja u tome ne vidim nista lose
isto ne vidim da kad neko da kompliment za su cerka i majka kao sestre
naravno tu ne pricam o majci koja je prosla sve kozmeticke i hirurske tretmane, to je patologija
dodje vreme kad majka i cerka zaista lice i izgledaju kao da je samo par godina razlike jer dvadesetak godina razlike na tom uzrastu ne odudaraju jako
 
ali bogi to je tako normalno
svakom od nas telo prolazi kroz transformacije u toku zivota
ako je zena u tridesetim i cetrdesetim, cerke su tada u pubertetu
one napunjene poludelim neuskladjenim hormonima, a ona u ravnotezi
ja u tome ne vidim nista lose
isto ne vidim da kad neko da kompliment za su cerka i majka kao sestre
naravno tu ne pricam o majci koja je prosla sve kozmeticke i hirurske tretmane, to je patologija
dodje vreme kad majka i cerka zaista lice i izgledaju kao da je samo par godina razlike jer dvadesetak godina razlike na tom uzrastu ne odudaraju jako

Da, ali ja sam od onih mama kojima laska da je dete pametnije, lepše,... od mene.
 
Ima žena koje se upinju da pariraju ćerkama. To je tako očajnički i egoistično, nemam reči. Ne mislim da je sa Japanac to slučaj :)
Žena sa kojom radim izgleda jako lepo. Ćerke su joj punije. I kada joj ljudi daju komplimente da izgleda bolje od svoje dece meni bude tužno i neprijatno.

sve smo se razumele :)
i ja na poslu imam koleginicu koja ima stvarno zavidnu liniju, oblaci se bozanstveno, ali na licu joj se jednostavno vidi koliko ima godina i to je ok, to tako i treba da bude.
lepa, negovana zena u skladu sa godistem.
isto ima dve cerke i stalno ih pred nama kritikuje kad dodju da je posete, pritom su obe odrasle, jedna uveliko radi, druga je pri kraju fakulteta..te, sto niste na mamu, te ne moras bas taj keks da uzmes :eek: meni jednom dojadilo, bas mi je bilo zao devojaka, koje su lepe kao lutke..i svasta sam joj rekla..
ebo te, pa da li ti se zivot svodi na to da potvrdis svoju imaginarnu nadmoc nad rodjenom decom,

i, valjda ne moram da napominjem da mi je ljubinkin post posluzio samo kao inspiracija, ne mislim da je ona u tom fazonu. u svakom slucaju, moje cedo i ja zaista ne izgledamo, niti smo ikada izgledale kao sestre, nego kao ono sto jesmo-majka i cerka.
 
Meni je prijalo kao kcerci kad su govorili da smo mama i ja kao sestre
Mojoj to stalno govore, ali njoj bas i ne prija jer ona želi da se ponosi samnom ali ne kao sa sestrom... uvek prevrne ocima.

- - - - - - - - - -

ja bih se smorila da mi iko kaze da cerka i ja izgledamo kao sestre. jednostavno mi ne bi prijalo. volim kad mi kazu da lici na mene i sve to, al da devojka od 18/19 podseca na kevinu sestru..pfff

hvalim se da sam uspela da zakazem pedikir u terminu u kom sam htela. jeej.
Meni zato nikada ne kažu da liči na mene :lol:

- - - - - - - - - -

Pogledajte prilog 501258
U prilog tome...
 
Hvala žene, neka je zdrava i normalna pa nek liči na koga hoće.
Ima moju gestikulaciju pa njen tata stalno govori da je ista ja a ja u njoj i dalje vidim njega. To je njegov lik.
To znaci da od oca deteta možeš da se otkacis ali geni ti ostaju i narav zanavek u formi deteta.
 
**** sam mater juce policajcu i nije me smio ni pogledati <333

- - - - - - - - - -

uvatio sam ga u necem sto ne smije da radi, sta ce pickica, samo spustio glavu. a ja tovarim li tovarim :))))
da je mene zaustavio uzeo bi mu sve para sto ima kod sebe...
 
Mi to već imamo, ali ja ih ne koristim.
Uveče skuvam i gurnem u frižider, ujutro tako hladno iz frižidera sipam u posudu (ili posude) i do ručka se ugreje na sobnu temperaturu.
Koleginice stave ručak u frižider i kada hoće da ga ugreju, u većini slučajeva ne mogu da dođu do ručka jer su nam frižider i rešo u sali za sastanke koja je večito zauzeta.
Meni ovako i više odgovara, mrzi me da se zezam sa zagrevanjem, a i nemam baš mnogo vremena. Ja jedem dok radim, sedim u ćošku kancelarije pa mogu kako hoću.
Samo da prijavim da mi se ukiselio ručak. E tako.
Pohvaljujem samu sebe što sam pametna kao pčelica Maja.
 
Na snexysayonara? :lol:
Pametna žena. Sa tog aspekta zahvaljujem.

zasto sa tog?
najozbiljnije mislim
radile samo zajedno godinu dana.. imas potpuno njen lik
zena je i lepa i pametna i hrabra
kad se ceo fudbalski savez okrenuo protiv nje, imala je snage da se odupre svim pretnjama i da zadrzi trudnocu, po cenu da na kraju sama podize dete
ljubav je na kraju pobedila sve..i njena i piksijeva
 
zasto sa tog?
najozbiljnije mislim
radile samo zajedno godinu dana.. imas potpuno njen lik
zena je i lepa i pametna i hrabra
kad se ceo fudbalski savez okrenuo protiv nje, imala je snage da se odupre svim pretnjama i da zadrzi trudnocu, po cenu da na kraju sama podize dete
ljubav je na kraju pobedila sve..i njena i piksijeva
Ja zaista mislim da je pametna. Ona je bila i ostala glavni organizator njihovih života, deca su se Šid školovala lepo, nekretnine su se stekle, nisu se pare rasipale tek tako.
Ja sebi ne ličim na nju ali jeste lepa žena. Slažem se.
 
Večeras je bio reunion sa tri drugarice iz srednje škole koje nisam videla godinama.
Čoveče, sve nam se vratilo u fleševima! :lol:
Napravile smo viber grupu i dogovorile se da ćemo da pohodimo gradske kafane redovno. Obavezno nešto pored vode, da ja mogu bosa da đuskam dok je leto.
Eeee vremena, vremena...a deca porasla, osamostalila se, a mame udahnule i ponovo oživele. :zurka:
 

Back
Top