Pohvalite se III

ja da ne idem na brzi hod u njima nista im ne bi bilo
ovako kako je, moje je iskustvo da brzo pandrknu....nisu se raspale, samo se deformisu, mogu i dalje da se nose al nemaju potrebnu crvstinu i ne drze zlob.... premekane su jednostavno za takvo akanje
ali sve preporuku za tu marku kad je hodanje, stajanje, rad u njima u pitanju...

postoje modeli patika za trcanje pravljenje....njima su djonovi tvrdji i deo oko zgloba je crvrci...logicno da sve to drzi....ja licno to ne mogu da furam....ko moze treba to da uzme za trcanje...a skecers za obicne setnje...

evo da vidis sta im se desilo, da ne tripujes da se raspadaju..."samo" se deformisu...
jednostavno pravljene su za druge stvari ne za trcanje



ja ih furam i dalje, vala kolko su me kostale ima da ih nosim dok se skroz ne raspadnu, zinat :lol:
 
Djon im se deformisao i kao da su se spljostile. :eek:
Znaci da se drzim brzog hodanja.
Odavno sam bila kupila stapove za Nordic walking i krenem ti ja tako sva vesela uz Alszeile - prodjem pored dve babe sa stapovima, malo zatim opet par baka, pa evo i deda...uglavnom niko mladji. Malo se tu posramih, ali ih i dalje koristim. :-))
Ovde su veceri postale mrvicu prijatnije, pa sam u fazonu priprema za nesto drugo osim plivanja. Kukala sam kako je ovde toplo, pa kad sam otisla u Bg umalo nisam skapala od vrucine.
 
dada....nosim ih dalje...samo osecam kad hodm da mi se peta klacka...nema sta vise da je drzi
ali imaj na umu ovo je godinu dana intenzovnog treninga brzog hoda (prosecno svaki drugi dan) tako da hbg sve ima svoju cenu
samo sam ti napomenula posto si napisala "vracas se na trcanje" da znas sta ce da se desi ....
ti ako planiras intenzivno treniranje u vidu trcanja i brzog hoda onda uzmi modele koji su pravljeni za to...najke adidas i sl marke to prave, kostaju isto ko skecers...samo je drugacija gradja djona, tvrdji je da izdrzi taj jaki gaz pri trcanju, ojacane su oko zgloba itd...
ja licno ne mogu te modele sa tvrdim djonom da nosim, zato furam skecers i za ono za sta nisu pravljene....hbg
 

aha znaci 20 jul
jao cickava pa to je za neki minut :D
aj pa srecan rodjus :zag:
:vatromet:
da porastes velika devojka, tri svalera da imas, dva sponzora, cetri braka, i 5 dece sa razlicitim svalerima ofkors, za svo petoro velike alimenttacije da imas da ne radis nista, no samo nokte da lakiras i da se svaleras....masala :maramica:

(al sam te udesila a :rotf: ni mateusica ti ne bi bila ravna)
 

Back
Top