Pohvalite se III

Nije on ni posao to da kupi,nego me je naterao da idemo da prosetamo po trznom centru.ja to mrzim,osim ako sam sa drugaricama,onda mi je sve ok.i bas sam komentarisala kako se meni nikad nista ne svidja,kad ...ljubav
 
Мени није бапска уопште.
То зависи ко носи више него шта носи.
Лепо ти стоји и може да се комбинује свакако.
На чизме и кожну јакну засуканих рукава би баш била шик!
 
Evo ti je dvojnica Smokvo
20190424_084208.jpg
 
Jedan vrlo poznat nas fotograf, koji ne radi puno komercijalu vec je ka umetnosti orijentisan, i radi za neke nase ustanove kulture, doneo materijal da mu bas JA obradjujem :smeker: Posto je zmajev prijatelj pa ga pitao jel zna nekoga za to, zmajko reko daj meni imam ja zaposlenu dobru za to :smeker:
 
Snake Plissken Smokva :D
Samo mi ttreba povez preko oka :lol:
Jedan vrlo poznat nas fotograf, koji ne radi puno komercijalu vec je ka umetnosti orijentisan, i radi za neke nase ustanove kulture, doneo materijal da mu bas JA obradjujem :smeker: Posto je zmajev prijatelj pa ga pitao jel zna nekoga za to, zmajko reko daj meni imam ja zaposlenu dobru za to :smeker:

Metlo,to je super.samo se pazi da ne prodjes ko ja,smokva najbolje primi goste,smokva najbolje pazi da se deca ne potuku,smokva najvise proda pica,smokva najbolje da razgovara sa profesorima,pa na kraju smokva najbolje oriba diskoteku,a sve za iste pare dok drugi lade jaja.a i ja sam u pocetku bila sva vazna,a oni samo trazili na koga ce da prebace posao
 
možda i jesam al ne pantim

- - - - - - - - - -

imo sam ja sredinom 80tih godišnje karte za bioskop jna jer mi se tako moglo, pa sam sve te tadašnje najnovije filmove gledo, pa moguće da sam i taj
 
Tabe,ode prazna,htela sam da napisem,ne znam sta je juce bilo,al ono pre 30 godina mi je najsvezije :lol:
I sad ne bih pogledala neku akciju,sile nema,a onda sam uredno isla u bioskop da gledam i ramba i vod i svasta nesto...
 
Samo mi ttreba povez preko oka :lol:


Metlo,to je super.samo se pazi da ne prodjes ko ja,smokva najbolje primi goste,smokva najbolje pazi da se deca ne potuku,smokva najvise proda pica,smokva najbolje da razgovara sa profesorima,pa na kraju smokva najbolje oriba diskoteku,a sve za iste pare dok drugi lade jaja.a i ja sam u pocetku bila sva vazna,a oni samo trazili na koga ce da prebace posao

O pa vec imam taj problem, odavno mi prebacuju dezurne lencuge svoj deo posla
Al da ne bih ubila sve oko sebe ja sam sebi to sve postavila kao "najedi se gowana sada da izucis dobro zanat, da bi posle mogla da budes.majstor zanata i radis gde ti volja" i tako prezivljavam :lol:
 
Samo mi ttreba povez preko oka :lol:


Metlo,to je super.samo se pazi da ne prodjes ko ja,smokva najbolje primi goste,smokva najbolje pazi da se deca ne potuku,smokva najvise proda pica,smokva najbolje da razgovara sa profesorima,pa na kraju smokva najbolje oriba diskoteku,a sve za iste pare dok drugi lade jaja.a i ja sam u pocetku bila sva vazna,a oni samo trazili na koga ce da prebace posao

Smoki to je tako uvek.
Maki zna sajt, maki moze drustvene mreze, maki tabele, sve sto ne znaju zovu mene
Maki dogovara proslave, maki pere stoljnjake al tek sto ih opegla :malav:
Isporuke vina, sajmove, festove, prevode...
A tek pranje prozora, brisanje, cvece, sank, ugostim goste... ma sve...

- - - - - - - - - -

Ali da budem iskrena vise mi i to odgovara nego da sedim u kancelariji i radim racunovodstvo, zavrsne, kredite, finansijske izvestaje, ugovore, potvrde, uverenja, porodiljska itd itd... to me u pojam ubijalo
 

Back
Top