Pohvalite se III

hvala ljudi, hvala :heart:
stigao kuronja zastitnik :heart2:
i ja ga gledam, nije sto je moj, al kako je lep..nije mi jasno kako su uspeli ovako lepo da ga ociste jer je ovo direktno sa porodjaja..nema one skramice po sebi
i vidi sake kolike su mu, ljubi ga babatetka :heart:

....divan je decko, a ja ti zelim da iduce godine u ovo vreme postanes samo baba, bez onog tetka :D to je tek ljubav :zurka:
 
....divan je decko, a ja ti zelim da iduce godine u ovo vreme postanes samo baba, bez onog tetka :D to je tek ljubav :zurka:

Kod devojaka koje idu na fakultet, pa dok dobiju diplome, jednu i drugu, nađu posao, sve to drugačije izgleda. Zaposle se, pa bi da vide kako to ide na poslu, godina, dve, tri..treba i tamo naći svoje mesto, a ne odmah početi sa porodiljskim, tako da malo koja pre 30-e planira trudnoću.

- - - - - - - - - -

Prošla su ona vremena kada se zaposliš na prvom radnom mestu i sa njega odeš u penziju.
 
Upravo tako..nov zakon u srbiji ti ne dozvoljava da ostanes trudna ako nemas 18 meseci staza..iako je sa nama prozivela vise nego dinamican zivot, svoj slaze lepo po redu, pa sad posle magistarskog i godinu dana staza je i ozbiljna veza na redu..i ex m i ja smo joj podrska za svaki njen izbor, ali mi je pre neki dan rekao - jesi videla, napokon jedan normalan :rotf:
A sestric mi je citav zivot bio kao prvo dete, jer je prvi rodjen, tako da me ovo baba stanje stvarno raduje :)
 
Upravo tako..nov zakon u srbiji ti ne dozvoljava da ostanes trudna ako nemas 18 meseci staza..iako je sa nama prozivela vise nego dinamican zivot, svoj slaze lepo po redu, pa sad posle magistarskog i godinu dana staza je i ozbiljna veza na redu..i ex m i ja smo joj podrska za svaki njen izbor, ali mi je pre neki dan rekao - jesi videla, napokon jedan normalan :rotf:
A sestric mi je citav zivot bio kao prvo dete, jer je prvi rodjen, tako da me ovo baba stanje stvarno raduje :)

:heart:
 
jel to dive postala baba il sam se zajebo ko i obično ?
ako jeste eto čestitam...i ja se polako psihički pripremam da me zovne jednog dana i da mi kaže kako je napumpo neku beograđanku i da mi kaže da će se ženi

et tema...
neam sčim
 
E tako sam i ja mislio, pa me evo u kupacim gacama od runa tasmanijske zebe.

Zna li iko sta je to tasmanijska zeba, postoji li takva zivuljka? :))))

Salu na stranu, cak i ako bude nekog pokusaja trgovine ne mora nista da pazari, neka iskoristi tretman i sta je briga, ionako pozivaju vise osoba, pa u masi obrlate bar nekog.
 
Nece im nista uvaljivati.dobili su spa,nece ih spopadavati niko dok su u gacama
Mada ne znam sta ce da rade ako nema bazen? Mozda sauna,teretana,neki mali djakuzi?
Margo,javi se obavezno :)
Tako nekako, samo bez teretane
Wellness Centar od 400m2 u svom sklopu nudi sadržaje koji će Vam omogućiti da se opustite i napunite novom energijom – Finsku saunu, Parnu saunu, Tuševi doživljaja, Infracrvena sauna, Tepidarijume, Slanu sobu i Đakuzi.
 

Back
Top