Vredne ruke

ian:
slushaj i nije sad neki trenutak da ti objashnjavam svoje seksualne potrebe..skoro da ti kazem da bi morala probati.. nego shta ti je centru paznje?
U kakvom centru, draga?
Pa hajde draga izjasni se i ti. Nista ne rece do sada. Imas neke specijalne seksualne potrebe? Podeli to s nama. Otvorena sam za nova saznanja... lol :lol:
 
Kapris:
ian:
slushaj i nije sad neki trenutak da ti objashnjavam svoje seksualne potrebe..skoro da ti kazem da bi morala probati.. nego shta ti je centru paznje?
U kakvom centru, draga?
Pa hajde draga izjasni se i ti. Nista ne rece do sada. Imas neke specijalne seksualne potrebe? Podeli to s nama. Otvorena sam za nova saznanja... lol :lol:
Ne daj se primati lako, nego prochitaj svoj post u kome imash rech drastichno... :wink:
 
Stari Lisac:
Milojko Vasic:
Ma ne to. Nego, htedoh reći, umeš ti da postaviš i intrigantnije teme.

:lol: Druze moj ma ova me nesto bas zanima :) iz licnih razloga :)
bio ja mlaaad (davno to bese)...i tako ti meni ona kaze.....eeeeee daj bre smiri malo te ruke :lol: a ja ti se sav zbunio , pa reko' da pitam sta sam ja tu pogresio :)

A da ti ona veze ruke, pa se nekako snalazi bez njih, a :P :lol: ..
 
lightbul.gif
E to, medena...
 
medena:
Stari Lisac:
Milojko Vasic:
Ma ne to. Nego, htedoh reći, umeš ti da postaviš i intrigantnije teme.

:lol: Druze moj ma ova me nesto bas zanima :) iz licnih razloga :)
bio ja mlaaad (davno to bese)...i tako ti meni ona kaze.....eeeeee daj bre smiri malo te ruke :lol: a ja ti se sav zbunio , pa reko' da pitam sta sam ja tu pogresio :)

A da ti ona veze ruke, pa se nekako snalazi bez njih, a :P :lol: ..

Eh ja to sve znam i sa vezanim rukama i povezom preko ociju :) ali ja bih da budem u pokretu staaalnoooo :oops: :wink: ali ako mora da se veze , slazem se ...sta je tu je :)VEZI ME lepo rece Almodovar :lol:
 

Back
Top