Veterinarski Fakultet

nikola_bgd

Obećava
Poruka
86
pozdrav dobri ljudi, nadam se da ce neko da mi pomogne :mrgreen:

prvo me zanima da li je moguce da upise ovaj fakultet neko ko je zavrsio srednju elektrotehnicku skolu ?

takodje da li je kasno da upisem ovaj fax (ja sam 94to godiste, zavrsavam ove godine visu elektrotehnicku) mada posto od te skole nema leba planiram da upisem ovaj fax jer me je uvek privlacio rad sa zivotinjama.

sad nesto racunam, imam 21g na leto punim 22g. razmisljam dok zavrsim fax(traje 6 godina) imacu 28,29g. pa mi deluje da je to ipak kasno za pronalazenje nekog posla. npr neko ko upise sa 18 zavrsice sa 24. a uvek ce pre dobiti posao neko ko je mladji.

takodje kakve su sanse za zaposlenje sa ovim fakultetom, gde tj. u kojim ustanovama mogu da se zaposlim i slicno.

puno pozdrava, imam jos pitanja ali ovo su neka pocetna.

unapred hvala svim dobrim ljudima koji su voljni da odgovore


takodje sam zaboravio da kazem da imam 36bodova iz srednje skole , pa me zanima da li je to dovoljno, jer imam utisak da na tom faxu svi dolaze sa 39,40 bodova da polazi prijemni ;)


i nemam nikakvo znanje latinskog. da li je ovo problem ?
 
pozdrav dobri ljudi, nadam se da ce neko da mi pomogne :mrgreen:

prvo me zanima da li je moguce da upise ovaj fakultet neko ko je zavrsio srednju elektrotehnicku skolu ?

takodje da li je kasno da upisem ovaj fax (ja sam 94to godiste, zavrsavam ove godine visu elektrotehnicku) mada posto od te skole nema leba planiram da upisem ovaj fax jer me je uvek privlacio rad sa zivotinjama.

sad nesto racunam, imam 21g na leto punim 22g. razmisljam dok zavrsim fax(traje 6 godina) imacu 28,29g. pa mi deluje da je to ipak kasno za pronalazenje nekog posla. npr neko ko upise sa 18 zavrsice sa 24. a uvek ce pre dobiti posao neko ko je mladji.

takodje kakve su sanse za zaposlenje sa ovim fakultetom, gde tj. u kojim ustanovama mogu da se zaposlim i slicno.

puno pozdrava, imam jos pitanja ali ovo su neka pocetna.

unapred hvala svim dobrim ljudima koji su voljni da odgovore


takodje sam zaboravio da kazem da imam 36bodova iz srednje skole , pa me zanima da li je to dovoljno, jer imam utisak da na tom faxu svi dolaze sa 39,40 bodova da polazi prijemni ;)


i nemam nikakvo znanje latinskog. da li je ovo problem ?
Al ono mislim, ako vec zavrsavas visu elektrotehnicku zar nije logicnije da nastavis na elektrotehnickom ili slicnom faksu?
 
Vidi, ja sam hteo da upisem i nisam prosao prijemni prosle godine, al ove sad cu sigurno, mnogo ima tamo ljudi koji dolaze iz skola koje nemaju veze sa biologijom i hemijom, ja sam dosao iz gimnazije pa nisam imao predstavu ni o jednom, tako da ako sednes da ucis upisaces i kraj price, al dobro razmisli
 

Back
Top