Vasa devojka i njena najbolja drugarica - kopka li vas?

commodore

Domaćin
Poruka
4.296
EEEEE, nije ono sto ste prvo pomislili... :twisted:
nego je nesto drugo.... :lol:

dakle, decaci, sta mislite sta vasa premlada devojcica (DEVOJCICA - NE LJUBAV VASEG ZIVOTA ili SUPRUGA) prica svojoj nadasve sisatoj drugarici o vasem odnosu?
...
O vama?
...
Mislite da ako vas nahvali imate prolaz kod Pamele ili ....?
...
sta mislite u svakom slucaju o tome... KOPKA LI VAS?
 
videvsi naslov bas sam posmilio na ono sto si i pitao a ne na neki lezbi odnos.
Vrlo zanimljiva zenska sklonost, moja zadnja devojka, 86.god, je bila, i jos uvek je, veoma brbljivo, histericno stvorenje. Uveren sam da je o svemu sto se desavalo izmedju nas nasiroko kenjala drugarici i mami. Sve je to sistem spojenih sudova gde bitnu ulogu igraju i povratne informacije koje dobija od ovih.
Muskarac ne treba pokazati partnerki da njenim brbljanjima izvan dijade pridaje znacaj i koliko mu se to gadi, jer partnerka koja to cini nema kapacitete da razume kolika je kretenka. Vec treba da je napusti ali na nacin da joj apsolutno ne bude jasno zasto je shutnuta.
 
random_cloud_form:
videvsi naslov bas sam posmilio na ono sto si i pitao a ne na neki lezbi odnos.
Vrlo zanimljiva zenska sklonost, moja zadnja devojka, 86.god, je bila, i jos uvek je, veoma brbljivo, histericno stvorenje. Uveren sam da je o svemu sto se desavalo izmedju nas nasiroko kenjala drugarici i mami. Sve je to sistem spojenih sudova gde bitnu ulogu igraju i povratne informacije koje dobija od ovih.
Muskarac ne treba pokazati partnerki da njenim brbljanjima izvan dijade pridaje znacaj i koliko mu se to gadi, jer partnerka koja to cini nema kapacitete da razume kolika je kretenka. Vec treba da je napusti ali na nacin da joj apsolutno ne bude jasno zasto je shutnuta.
:lol: izvinjavam se sto se ovako ubacujem,ali ta tvoja bivsa devojka...jednom (ili vise puta) si je vec spominjao na forumu...i dok ste bili zajedno pricao si sve najlepse o njoj...nije obicna,nije sponzorusa...itd...da,bas mislim da je bio neka tema o sponzorusama...a sad odjednom devojka postade (i bila je :roll: ) brbljiva i histericna....nesto meni ovde nije jasno :roll: u kom si ti renutku shbatio da je histericna i brbljiva? nakon to vie niste bili zajedno,ili sta... :roll:
bas si cudan....ne samo ovo,nego sve sto napises na forumu je nekako....cudno :?
 
commodore:
EEEEE, nije ono sto ste prvo pomislili... :twisted:
nego je nesto drugo.... :lol:

dakle, decaci, sta mislite sta vasa premlada devojcica (DEVOJCICA - NE LJUBAV VASEG ZIVOTA ili SUPRUGA) prica svojoj nadasve sisatoj drugarici o vasem odnosu?
...
O vama?
...
Mislite da ako vas nahvali imate prolaz kod Pamele ili ....?
...
sta mislite u svakom slucaju o tome... KOPKA LI VAS?

a sto bas sisatoj?sta ako je ko daska?jel bi te i onda kopkalo sta premlada devojcica kaze drugarici?
ne razumem jel bitno sta se uopste kaze drugarici ili da li drugarica ima sise i kolike su te sise... :?
 
Okej ali da li mi to daje prolaz kod njene, takodje praznoglave, ali uzasno sisate drugarice... koja uz to ima opasno dupe?
Mislim ako njena drugarica gleda kako su ovoj, nadasve premladoj, zacaklile okice kad prica o svom decku... da li mozda pozeli malo da ga podoji ili tako nesto... kako to funkcionise...? sta mislite...
...
i kad ja namerno uradim nesto za sta sam siguran da ova moja - nadasve premlada - mora da joj isprica... koliki je period pre nego sto ova druga - nadasve sisata - pocne da fantazira o tome... dakle, devojcice, kad je vreme za napad na Pamelu?
 
@ gurmanci

A sta ti mislis o onom prolazu kod drugarice onda?
... ako te riba hvali, da li onda mozes kod drugarice da prodjes?
ili to ide kompleksnije... jer ja, pouzdano znam da cesto imam prolaz... tako da... samo jos nisam provalio mehanizam... nego samo mogucnost... zanima me koliki je "window of oportunity"... i da li je bolji odmah, ili kasnije... kapiras li sta te pitam?
 
Моја два ортака смувају две другарице. После неког времена, независно један од другога, дођу до закључка да им не одговара избор, тј. и једном и другом се свиђа ортакова. Раскину са њих две и изврше ротацију (наравно, без знања друга/другарице). Њихово скривање, како то већ све иде по Марфијевим законима, је трајало непуна два дана. Можеш да замислиш колико сам се смејао када су се срели/среле очи у очи. То је такав шок био да се осетио као благи поремећај Земљине орбите.
У љубави и рату је све дозвољено и ако је другарица таква како си је описао, ја не знам шта чекаш!!!
 
commodore:
EEEEE, nije ono sto ste prvo pomislili... :twisted:
nego je nesto drugo.... :lol:

dakle, decaci, sta mislite sta vasa premlada devojcica (DEVOJCICA - NE LJUBAV VASEG ZIVOTA ili SUPRUGA) prica svojoj nadasve sisatoj drugarici o vasem odnosu?
...
O vama?
...
Mislite da ako vas nahvali imate prolaz kod Pamele ili ....?
...
sta mislite u svakom slucaju o tome... KOPKA LI VAS?
Не више,чуо сам и порастао ми его :D :D :D Компјутер је много моћна ствар :D :D :D
 
hulahopka:
Ja ortakinjama znam svasta da ispričam, ******, nikad nisam do kraja mislila da ona moze da se nalozi na tu priču, pa da on ima prolaz kod nje. a njemu nikad ne kazem da ga ogovaram sa ortakinjom, valjda podsvesno, da ne bi imao to u glavi da ona zna kakav je on-jer mozda pozeli da joj to i dokaze....
da stvarno grozno sta sve tipovima moze da padne na pamet...
ni je nisam mislila nikada o tome
 

Back
Top