Najbrzi i najludji automobili

F200 Concept vozilo iz 1996....
f200.jpg
 
IZasao je najnoviji mercedes svih vremena!
Zove se CL65 AMG, ima V12 motor, cija je zapremina povecana na 65000 cm,dodata dva turbo kompresorasa pritiskom nadpunjenja od 1.5 bara. SNaga se tako popela na 612 ks, koliko obecava i Porsche za svoj novi GT.Motor razvija 1000nm pri 2000 obrtaja u minuti, sto obecava rekordna medjuubrzanja ubrzanje od 0-100 je 4.5s:)Brzina nije saopstena, ali sudeci po brzinomeru koji ide do 360/kmh se ocekuje bar 320-330/kmh:))
Al cena je prava sitnica 200.000 eura:)))))))))))))))))
pa ko voli nek izvoli:)
 
Solidan auto za solidne pare a jos uz to ko stvoren za nase puteve Santa Fee 2.0 CRDI.Vozio sam ga i mogu reci da sam jako zadovoljan sa tim autom.Sta ga krasi?.Udobnost,izgled,jak (115 KS),veoma stabilan na putu,komforan...Sto se cijene tice ovde u Bosni je oko 16.000 Eura.Bez poreza i carine naravno;)
 
Zamislite da imate >>AUDI RS 4<<!!!
Ovaj Audi je konkurencija Ferariju ,Lamborghini-u,maserati-u itd.
Porsche-a Pojede za Dorucak...Ali Kad pricamo o GT2 Porsche -u ,to je vec nesto drugo....
Ovaj Audi se moze dobiti samo u Karavan Verziji,posto zbog velike Snage i Brzine nije moguce dobiti u coupe Verziji ili slicno...
Graviran je 310 Km/h.....
0 - 100 za 4,5 sekundi.....
Kad ga kupite on vec sam ima 350 Hp....
Sto znaci da moze da se i Tunira....
Kao Tuning Kuce ...(proekt zwo) koje su mu dodali jos 150 Hp....Zamislite ......
Samo zamislite na sta Taj Monster Izgleda ....
Ili da ne pricamo o, (BMW by HartgE....)
To su Auta koja nemozete naci ispod 200 hiljada maraka.....

Ako nevjerujete???
www.hartge.de www.rs4.org
 
Po meni,benveempet ( Bmw M5)

Svi znamo da su Shvabe,pravi majstori,i vrlo bitna stvar za svaku oblast u zivotu,disciplinovani.Jer da bi napravio nesto takvo,moras da budes pametan,vredan,disciplinovan i da budes dobar vozac,da znas sta drugi hoce.
 
hmmmm...ono o fici sto je napisano me je bas nasmejalo!SUPER SI!MENI SE DOPADA HONDA LEGEND COUPE A I AKORD COUPE NIJE LOS.trenutno vozim toyotu celicu i jako sam zadovoljna s njom.ovim sam htela da kazem da sam definitivno za japanska vozila.pozdrav![/i][/u]
 
Kao prvo lotus elise ne postoji sa dizel motorom i budi siguran da nikad nece postojati, inace je to relativno spor automobili za razliku od lotus Esprit-a. A sto se tice CL65 AMG mercedesa krajnja brzina ce biti bitno veca od 320 km/h jer je SL55 Amg sa oko 150 KS manje na stazi Nardo dostigao 325km/h. I primetio sam jos jednu gresku neko je spomenu E50 AMG sto ne postoji, odnosno postoji E55 AMG ili specijalna verzija E60 AMG. Puno pozdrava svima uz nadu da cete uskoro nesto i nauciti o ovi ekstremno brzim i skupim igrackama.
 

Back
Top