Originalne i svoje - zrele zene

Pogledajte prilog 375674

Affro...ovo je samo jedna od varijanti koju ima Deichman...kolekcija Medicus...ja nista udobnije u zivotu nisam probala,kao po oblaku da hodas.
http://www.deichmann.com/RS/sr/shop/home-marke/medicus.cat

...mogli su i lepse da ih naprave kad su im nabili toliku cenu....nisu normalni....bila danas na Terazijama, nisam probala nista samo tako malo gledala.....hvala
Jelo pogledacu nesto moram kupiti, a sta da mi se na oko svidi i da je udobno i da nije skupo :lol:
 
imam slican kaput(pa ni nalik) i belu rolku zimsku,ovo je super kombinacija uz farmerke
jedino te sunjalice nikako da kupim,na mojoj nozi izgledaju suvise muskasto:think:

Pune su prodavnice takvih modela.Meni su neudobne, ta bela guma dole mora stalno da se riba...a i nekako ne prijanjaju lepo uz nogu. Možda ti zato deluju muškasto.
posto stalno kukate da stalno stavljam babe,evo dalje u tom pravcu:lol:
12767218_10208763726347329_2110590978_n.jpg

Samo ti kači one otkačeno obučene babe, vidim da rasteš u jednu od njih.:super: Imam crveni mantil, nisam ga par puta obukla. Nemam hrabrosti ni za njega, a ne još i za crvenu kapu.:worth:
 
...mogli su i lepse da ih naprave kad su im nabili toliku cenu....nisu normalni....bila danas na Terazijama, nisam probala nista samo tako malo gledala.....hvala
Jelo pogledacu nesto moram kupiti, a sta da mi se na oko svidi i da je udobno i da nije skupo :lol:

Pogledajte prilog 375708

pa ebes ga Afro...ti bi da nisu kineske,da nisu plasticne,da su udobne i da ne kostaju vise od 1000 din :lol:
e pa ne moze :ljutko:
ovakve kao na slici kostaju 3390.00

Ja bih na tvom mestu najpre gledala u cemu me noga nece boleti...a ti kako hoces :aha:
 
Pogledajte prilog 375708

pa ebes ga Afro...ti bi da nisu kineske,da nisu plasticne,da su udobne i da ne kostaju vise od 1000 din :lol:
e pa ne moze :ljutko:
ovakve kao na slici kostaju 3390.00

Ja bih na tvom mestu najpre gledala u cemu me noga nece boleti...a ti kako hoces :aha:

....:hahaha: :zag: moram malo da zanovetam sta cu :hahaha:
.....a reci i sama da su ove puno lepse od onih gore, ajde?
....salim se bre malo, znam ja i posto su i koje su kakve, i sta je meni najvaznije, a to je da mogu da hodam i da me ne boli noga,
e sad ako jos bude bilo srece i da su onako lepe na oko bice super :heart:

...a gde si videla kao ove na slici? isto kod njih ili negde drugo?
 
....:hahaha: :zag: moram malo da zanovetam sta cu :hahaha:
.....a reci i sama da su ove puno lepse od onih gore, ajde?
....salim se bre malo, znam ja i posto su i koje su kakve, i sta je meni najvaznije, a to je da mogu da hodam i da me ne boli noga,
e sad ako jos bude bilo srece i da su onako lepe na oko bice super :heart:

...a gde si videla kao ove na slici? isto kod njih ili negde drugo?

Ista kolekcija,medicus.
Meni se svidjaju i jedne i druge,narocito kad se uzme u obzir odnos cena/kvalitet.
 
Ista kolekcija,medicus.
Meni se svidjaju i jedne i druge,narocito kad se uzme u obzir odnos cena/kvalitet.

..ove druge su mi slatke bas....poci cu od nedelje pa cu probati, nesto moram kupiti ne mogu bosa....
..samo da ne stezu i da nemaju unutra onaj kao anatomski ulozak jer me to zeza, pritiska mi stopalo
onaj "svod" i to me uzasno boli onda dzaba da mi daju ne vredi...
 
..ove druge su mi slatke bas....poci cu od nedelje pa cu probati, nesto moram kupiti ne mogu bosa....
..samo da ne stezu i da nemaju unutra onaj kao anatomski ulozak jer me to zeza, pritiska mi stopalo
onaj "svod" i to me uzasno boli onda dzaba da mi daju ne vredi...

A ja ne volim kada su unutra skroz ravne. Udobnim nazivam one koje prate linuju stopala. Mada, one crne cipele iz mog prvog posta su ravnije a ipak su udobne.:think:
 
A ja ne volim kada su unutra skroz ravne. Udobnim nazivam one koje prate linuju stopala. Mada, one crne cipele iz mog prvog posta su ravnije a ipak su udobne.:think:

..nisam ni ja volela, ali posto mi je ta noga operisana i osteceno je mnogo nerava, onda me jako boli to mesto na stopalu i inace, a sa tim uloskom tek....zbog toga moram
da trazim one koje imaju ili mali taj dodatak u obuci ili da ga nemaju uopste...
 
Kako sam tražila sličice naiđoh na divnu kuhinjsku dasku od maslinovog drveta. :zcepanje:
1344435-olive-wood-paddle-cutting-board-a.jpg
Takvu nemam, ali imam varjače od istog materijala. Obožavam ih.:heart:
joj u srce si me ujela.kod nas u cg maslina se nikada,nikada ne sece.... :(
a daska jeste lepa
Pogledajte prilog 375725

ovakva je moja trenutna frizura...misljenja o tome kako mi stoji su vrlo podeljena :lol:
a ja prezadovoljna :zaljubljena:

preslatka je frizurica,meni se bas dopada

- - - - - - - - - -

meni se jako svidja ta druga jecina kombinacija,ne ova lovacka :lol:
a i ta frizurica na trecoj slici je super,tako sam nosila,al mora cesto da se ide kod frizera da ne izgubi formu
 
..ma to sto Emocija ima nije od masline nego od bambusa...ja kupila deci te varjace i dasku....ne sikiraj se Smoki nije od masline sigurno :)
Jeste, od masline je.:prstic:
Pisalo je na njima, a i vidi se da nije bambus. A i cena im je drugačija.

BIG_0005140469.jpg

Dobre su jer ne upijaju mirise, i dugo traju. Uvek je čvrsta, ne omekša vremenom.
one nikada ne umiru,nikada :rida:
znam da neces verovati,ali procenjuju da ova maslina kod bara ima preko 2200godina.imam sliku kad sam bila mala sa njom,mrzi me da trazim
barska-maslina-foto-b92.jpg
Verujem , imam fotku pored ove, samo 1600 godina. Tvoja je starija.:p

000019-002.jpg

Ova je sa neta.


Sada mogu opet babe i moda.Da nam se ne naljuti smokva.:zkez:

- - - - - - - - - -

e4176d35571c8d231ad78b425fab903a.jpg
 

Back
Top