Originalne i svoje - zrele zene

ju modesti,ta je kanda zaboravila brus:mrgreen:
emocijo,dal bi ti nosila toliko narukvica?ja bih,ali tebe nisam nikad videla nakicenu
ja volim da vidim i otkaceno obucene zene
10330492_10206751437892728_8047893349362509119_n.jpg
 
ju modesti,ta je kanda zaboravila brus:mrgreen:
emocijo,dal bi ti nosila toliko narukvica?ja bih,ali tebe nisam nikad videla nakicenu
ja volim da vidim i otkaceno obucene zene
10330492_10206751437892728_8047893349362509119_n.jpg

Retko nosim nakit, ponekad jednu narukvicu, ili jednu ogrlicu. Nikada 2 kom. A i to samo u svečanim prilikama. :lol:

Volim i ja da vidim otkačeno obučene, samo ne mogu sebe da zamislim tako pa takve i ne postavljam.
Ne volim da budem upadljiva, više sam posmatrač.
 
Poslednja izmena:
ju modesti,ta je kanda zaboravila brus:mrgreen:
emocijo,dal bi ti nosila toliko narukvica?ja bih,ali tebe nisam nikad videla nakicenu
ja volim da vidim i otkaceno obucene zene
Ne znam da li si je prepoznala, to je Sindi Kraford. I ona jeste zena nasih generacija, a ne ove babe koje ti postavljas, a sve su starije od moje majke. :sad2:

Nakit sam nekada nosila i nosila, poslednjih godina samo minimalno.
 
Bas su lepe naocare i zena ima odlicnu frizuru.
----------
Evo, ja nasla nesto sto slici mom izboru, plus kozna jakna, ili sporstki sako ili dzemper... samo sto ne nosim prevelike torbe.
cindy-crawford-street-style-out-in-beverly-hills-february-2014_3.jpg

Vecu fotografiju na netu nisam videla. :zeek: :lol:

..ne nosi brus, bas je briga....

..ja se cesto tako oblacim, ustvari skoro uvek kad uspemda se rasim stomaka, pa mi pantalone tog tipa lepo stoje, inace cim ga opet natalozim
menjam sve, mada je stil fakticki isti, samo je tip odece malo drugaciji...
 
Smokva neka postavlja babe, a mi ćemo njihove ćerke.:zkez:

Kada sma bila mlađa volela sam ovakav stil, sada volim još ležernije, ne podnosim sakoe i kapute. Nekako me sputavaju kada se razmašem. A i svi su mi uski u ramenima,kratkih rukava,ili nisu, ali su mi onda preširoki.

970be401f58b417e23e692bb674c8fa0.jpg
 
To je to sto i ja nosim. I uglavnom sam naklonjena zemljanim bojama, nekako uvek moj izbor padne na njih, pa zato imam jednu jedinu tasnu crne boje i samo jedne crne cipele, sve drugo je u braonkasto-terakotastim tonovima.

I prijavicu smokvu zbog njenih fotografija, destimulise me da dolazim na temu. :evil:

Volim da ih vidim, a imam takvu obuću, tašnu, jaknu, mantil. Ostalo mi nije u tim tonovima, oko lica mi najlepše stoje razne zelene i plave boje.
 
za vas tri
10436169_10206775624537379_6306648493789007134_n.jpg


secate se babino unuce/e pa vas tri ste mi kao unucice:mrgreen:

...:hahaha: luda zeno izgledas kao da sam te rodila:hahaha: ne mogu ti biti unicuca nikako :(

- - - - - - - - - -

Smokva neka postavlja babe, a mi ćemo njihove ćerke.:zkez:

Kada sma bila mlađa volela sam ovakav stil, sada volim još ležernije, ne podnosim sakoe i kapute. Nekako me sputavaju kada se razmašem. A i svi su mi uski u ramenima,kratkih rukava,ili nisu, ali su mi onda preširoki.

970be401f58b417e23e692bb674c8fa0.jpg

...nego trebaju mi ovakkve jedne patika espadrile, da su udobne i da bas nije ona najgrdja moguca plastika...u svemu me boli noga jako :(((((

- - - - - - - - - -

...gde bi to mogla da nadjem...ajde ako koja vidi neka javlja.....
 
@Affro*, pogledaj one udobne cipele za starije :lol: , postoji više proizvođača. Sasvim sam slučajno kupila jedne, jer su bile među ostalim cipelama u prodavnici, obično stoje na zasebnom mestu. Neverovatno su udobne, kao da se hoda po nekim vazdušnim jastučićima. Ovde naručuju uglavnom modele dizajnirane za babe :tease:, ali se može naći nešto i za nas.


Kao ove crvene, samo su moje crne.
http://www.caprice.de/en/collection/?shoetype=Ballerina
 
Poslednja izmena:
Smokva neka postavlja babe, a mi ćemo njihove ćerke.:zkez:

Kada sma bila mlađa volela sam ovakav stil, sada volim još ležernije, ne podnosim sakoe i kapute. Nekako me sputavaju kada se razmašem. A i svi su mi uski u ramenima,kratkih rukava,ili nisu, ali su mi onda preširoki.

970be401f58b417e23e692bb674c8fa0.jpg

imam slican kaput(pa ni nalik) i belu rolku zimsku,ovo je super kombinacija uz farmerke
jedino te sunjalice nikako da kupim,na mojoj nozi izgledaju suvise muskasto:think:
 
@Affro*, pogledaj one udobne cipele za starije :lol: , postoji više proizvođača. Sasvim sam slučajno kupila jedne, jer su bile među ostalim cipelama u prodavnici, obično stoje na zasebnom mestu. Neverovatno su udobne, kao da se hoda po nekim vazdušnim jastučićima. Ovde naručuju uglavnom modele dizajnirane za babe :tease:, ali se može naći nešto i za nas.


Kao ove crvene, samo su moje crne.
http://www.caprice.de/en/collection/?shoetype=Ballerina

...evo vidim, neverujem da toga ima kod nas, bar ne tako kvalitetno, a i ako ima, onda kosta bogaoca....
..malo sam danas gledala posto sam dzaba isla u bolnicu (crko aparat opet), pa ajde kad sam se vec obukla i izasla da malo procunjam
i vidim sta se nudi....ako necu da bude bas, bas ona najgora plastika onda se cena vrti oko 4.000 dinara...ima i skupljih naravno to nemojte
ni da sumnjate, ali to nisam nesto bas detaljnije zagledala...sto bi kad kupiti ne mogu..

...onda svratim u OVS da pogledam sta se nudi, i nadjem mnogo lepe farmerke u sivoj boji, ali naravno meni je sad sve malo i ono najvece
mi je malo.....a nisu skupe 1400 dinara, im je redovna cena....lep mek teksas, ima ih unekoliko nijansi plavih i sive...e posto nisam mogla
da ih obucem, a da se ne zatezu sa svake strane, naravno vratila sam ih na policu...:(

...moram da proadim na svom kretanju, a kako cu kad me boli noga ne znam....sve sam deblja i deblja :sad2:
 
...mozes kad si visoka da nosis takve kapute, ja sam nosila nekad ali samo na stiklu, inace sam kao tetka prava u tome, jos sad ovako debela
sam katastrofa.....a trea mi neki tako kaputic/jakna nesto da pokrije zadnji trap, a da ne ide cak do kolena....i da bude od nekog kao stofa, a
da nije crno iako bi crno bilo najprakticnije i najduze bi mogla da nosim....svasta nesto mi treba, bem ti skroz sam gola i bosa...aaa...taj vas
najlon place za mnom....
 
...:hahaha: luda zeno izgledas kao da sam te rodila:hahaha: ne mogu ti biti unicuca nikako :(

- - - - - - - - - -



...nego trebaju mi ovakkve jedne patika espadrile, da su udobne i da bas nije ona najgrdja moguca plastika...u svemu me boli noga jako :(((((

- - - - - - - - - -

...gde bi to mogla da nadjem...ajde ako koja vidi neka javlja.....
12019992_1927322037492451_3355588662686583012_n.jpg

ART 5522-CENA 2200- SNIZENA 1990,00 Zenska lakovana cipela na anatomskom djonu visine 4cm.Dostupna u crnom laku.
Brojevi:37-42(manji kalup) Poručite klikom na.https://www.facebook.com/messages/ObucaSasa i ostavite podatke ili na tel 062 22 25 25
 
Poslednja izmena:
12019992_1927322037492451_3355588662686583012_n.jpg

ART 5522-CENA 2200- SNIZENA 1990,00 Zenska lakovana cipela na anatomskom djonu visine 4cm.Dostupna u crnom laku.
Brojevi:37-42(manji kalup) Poručite klikom na.https://www.facebook.com/messages/ObucaSasa i ostavite podatke ili na tel 062 22 25 25

...videla sam to, treba da odem do njih da videla sam to, moram da odem pa na licu mesta vidim sta se nudi, ne bih ja bas kupovala tako bez
probe jer me boli noga i nije mi do igre....i ne bih takav model ne svidja mi se ...
 

Back
Top