Originalne i svoje - zrele zene

Ne znam gde bi mogla ovako obučena žena da se pojavi kod nas, ali za fotografisanje joj dobro stoji.

0a17ebb029b0613bbf9838f4410c5f06.jpg

...mogla bi zasto da ne, samo se meni licno ne svidja kombinacija brano i crne....a opet kad si tako vitka mozes kako hoces, sve ti stoji, samo kao ona nabacis osmeh :)

- - - - - - - - - -

Trudim se da nađem starije žene u odeći koje mi se dopadaju kao celina, ali je zaista malo onih koje dobro izgledaju. Pa sam ovde našla dobru kombinaciju ali na znatno mlađoj. Pa je zamislite na starijoj.:lol:

Dodala bih joj još jednu veselu, poveću maramu. Za svečane prilike.:zcepanje:

Pogledajte prilog 374999

..ovo mi je omiljeno...cipele mi se dopadaju tako da mi se place sto nema sanse nikad da ih imam :( boja im je bozansvena :zaljubljena:
 
...mogla bi zasto da ne, samo se meni licno ne svidja kombinacija brano i crne....a opet kad si tako vitka mozes kako hoces, sve ti stoji, samo kao ona nabacis osmeh :)

- - - - - - - - - -



..ovo mi je omiljeno...cipele mi se dopadaju tako da mi se place sto nema sanse nikad da ih imam :( boja im je bozansvena :zaljubljena:

Ne volim ni ja, ovde je stil i stav ono što joj dobro stoji. Mada je ona meni simpatična i u belloj potkošulji (iz nekog filma).
 
A ja sam uvek prepoznatljiva, ne dam da me menjaju ni svečane prilike. Prilagodim, ali stil ne menjam. Ne mogu drugačije, to nisam ja, ne osećam se dobro u takvoj odeći.
Za moje pojmove je i ovo skoro pa svečano.Umesto majice košulja, da bude mekana, od kvalitetnog materijala, odgovarajuće elegantnije baletanke ili ravne cipele, i spremna sam.:lol: Dobro, ako je baš specijalna prilika, umesto farmerica od jeansa idu neke druge.
95410cf6dd63bfebe997def1c30a9099.jpg
Mene je uzasno nerviralo kad dodje pozivnica i na njoj naglasen dres kod. I gde nisam morala da se pojavim isao je muz sam. Ali postoje situacije gde nema smisla da on bude sam, pa hocu-necu prilagodim se prilici i ispostujem toaletom i stiklama domacine, a i muzevljev smoking. :lol:

- - - - - - - - - -
pa kad ste vi debele zene :zcepanje:
a sta si uopste mislila sa ovom izjavom?:evil:
:
Mislila sam, mislila sam, mislila sam...da se ti zenstvenije oblacis, a meni tesko ide sa suknjama i haljinama, ako ne moram.
Mozda bi moja cerka izabrala tvoj orman, jer iz mog retko sta vadi, ne podudaraju nam se stilovi. :lol:

Ovako ja na pr. ovih hladnjikavih dana:

Pogledajte prilog 375088...Pogledajte prilog 375089

Pogledajte prilog 375090...Pogledajte prilog 375091

Pocepane farmerice ne prijavljujem, jer ce Smoki momentalno da mi ih zakrpi. :huh:

- - - - - - - - - -

Ko te je to naljutio?! :tiganj:
.....
Meni je ova "originalna i svoja" :D
Pa kad se neko neprimerno ubaci van teme, a sam ne vidi, moram da opomenem, tetka sam ili nisam?! :evil:

Bakuta je slatka bas sa ovim rozle. Ja sam smotana za rozle oduvek bila. :lol:
 
  • Podržavam
Reactions: Em.
Mene je uzasno nerviralo kad dodje pozivnica i na njoj naglasen dres kod. I gde nisam morala da se pojavim isao je muz sam. Ali postoje situacije gde nema smisla da on bude sam, pa hocu-necu prilagodim se prilici i ispostujem toaletom i stiklama domacine, a i muzevljev smoking. :lol:


Mislila sam, mislila sam, mislila sam...da se ti zenstvenije oblacis, a meni tesko ide sa suknjama i haljinama, ako ne moram.
Mozda bi moja cerka izabrala tvoj orman, jer iz mog retko sta vadi, ne podudaraju nam se stilovi. :lol:

Ovako ja na pr. ovih hladnjikavih dana:

Pogledajte prilog 375088...Pogledajte prilog 375089

Pogledajte prilog 375090...Pogledajte prilog 375091

Pocepane farmerice ne prijavljujem, jer ce Smoki momentalno da mi ih zakrpi. :huh:

- - - - - - - - - -


Pa kad se neko neprimerno ubaci van teme, a sam ne vidi, moram da opomenem, tetka sam ili nisam?! :evil:

Bakuta je slatka bas sa ovim rozle. Ja sam smotana za rozle oduvek bila. :lol:

Onda razumem, moj nema smoking.:D

Baš me obradovale tvoje kombinacije, kad jednom budem imala volje uslikaću i ja nešto.U nekom naletu ludila sam nedavno kupila crne baletanke sa lakiranim vrhom, za specijalne prilike. Prmetila sam da sam ih već više puta vadila iz kutije da ih probam.:zcepanje:


Rozo nemam ni ja, a ako ide uz takve akrobacije neće mi ni trebati. :rumenko:
 
Onda razumem, moj nema smoking.:D

Baš me obradovale tvoje kombinacije, kad jednom budem imala volje uslikaću i ja nešto.U nekom naletu ludila sam nedavno kupila crne baletanke sa lakiranim vrhom, za specijalne prilike. Prmetila sam da sam ih već više puta vadila iz kutije da ih probam.:zcepanje:


Rozo nemam ni ja, a ako ide uz takve akrobacije neće mi ni trebati. :rumenko:

Moje slikanje ovog puta je katastrofalno, podloga narandzasta ubija, svetlo u prostoriji u potkrovlju diskutabilno za fotografisanje bez blica, ma...vidi se sve. :lol:

I sve je varijacija na temu, dok je hladno.

Uslikacu kad me ne mrzi jednu svecanu haljinu sa kojom sam setala dva sata u prodavnici, i vidim da mi je ok i prijatno se osecam u njoj i svi mi govore (ukljucujuci i muza) k'o sivena za tebe, ali kad god sam pogledala u ogledalo bila je to neka druga zena. Plus neke sljokice! :aaa: :lol:
 
Nemoguće me je ugurati u nešto što mi ne odgovara, ali ponekad sama ulećem. Probala sam neke štikle i šetala u njima po prodavnici.
Bilo mi došlo da se uslikam :lol:, samo mi telefon ništa ne valja.


Kod mene se ne bi našlo toliko pantalona u ormanu, imam samo 2 para. Ali su mi zato sve farmerice uredno zakrpljene.
 
Poslednja izmena:
Mene je nemoguće ugurati u nešto što mi ne odgovara, ali ponekad sama ulećem. Probala sam neke štikle i šetala u njima po prodavnici.Bilo mi došlo da se uslikam :lol:, samo mi telefon ništa ne valja.

Kako sam u familiji dugo vremena imala zene, koje su zbog prirode sopstvenog posla, odlazile na sve moguce sajmove obuce, dobijala sam na poklon mnogo toga sto se njima nije svidelo da zadrze, razliciti nam stilovi. Ali i mnogo toga sto sam mislila da nikad necu da obujem, pa sam skoro izvadila iz kutije cipele koje su godinama stajale i cekale da iznenadim sebe kombinacijom gde ce ko porucene da se uklope. :lol:

- - - - - - - - - -


Volim ovakve dzempere, duge, mekane i po mogucstvu da izgledaju malo razvuceno. :lol:
(:tajna: Imam jedan dugi zlatiborac, sa rozLe cveckama. :huh: )

Skoro sam videla jedan slican, sa kapuljacom i bila lenja da ga probam. :confused: (kostao je oko 20e)
 
Modesti bas ti je ozbiljna garderoba.
Ja najvise volim da idem u kupovinu sa kumom,jeste ea se vratim po malo isfrustrirana njenim komentarima,ne,u tome se vidi da nemas dupe,ne u tome izgledas kao orman,ne u tome se vidi da si rodjena za pink...ali kad ubodemo nesto onda je puna hvale i komplimenata.sa drugima kupovina izgleda ovako,jao slatka si....ako se tebi svidja,kupi...
Inace sto se tice bake u roze,kao da se obukla u mom ormanu.mene samo zanima kako su nju odlepili od onog znaka :mrgreen:
 

Back
Top