Braca po oruzju - da li je neko gledao?

Gled'o ja i kupujem za koji dan!
band_of_brothers.jpg
 
markoca:
Da li je neko gledao na pinku ovu izvanrednu seriju?Meni se strasno svidela.Ima deset epizoda i prikazivala se sredom u 23:00.Moze se nabaviti na DVD-u.

Odlichna mini serija, bila je i na HRT2, svakog dana od 00:00

Q: Da li je bolji film Spashavanje redova Rajana (Savin Private Ryan) ili Braca po Oruzju (Band of Brothers) ? Meni se cini da je BoB mnooogo bolji film...
 
Gledali mi davno još na HRT-u, pa su posle i reprizirali. Ja baš nisam inače oduševljena tim pucačkim varijantama, ali moram priznati da je serija odlično urađena.
Zato je moj momak odlepio na seriju. Kad sam mu je naručila na DVD-u najviše me voleo na svetu:lol:
Ima i neka igrica na PC-u urađena po tvoj seriji. Zaboravila sam kako se zove:? , ali je i na nju otkinuo; i takođe moram priznati da je strava urađena, tačno se prepoznaju predeli iz serije.
 
Sinoć je bio oko pola 3 :( ali sam ipak gledao ... Band of Brothers je fenomenalan WWII film. Najtoplije preporučujem još i Das Boot i Stalingrad. Oba su nemačka, i oba se trude da potpuno realno prikažu rat (za razliku od Spašavanja Redova rajana, delimično Enemy at the gates, i (daleko ga bilo) Perl Harbour).
 

Back
Top