ZVER ?

Da nije klasični žig, nije.
Ali je mikročip koji će se ugradlivati ispod kože,
čak i bebama.

PS: Da li će njegova funkcija biti samo lakše lociranje ???

Pa ako bude to, funckija ce biti alske lociranje ili sa tim cipom mogu da ti onemoguce da kupujes i prodas ako ne prims zig zveri.
 
Da osvezimo malo temu.

Na zalost jos nismo od nikoga dobili odgovor na osnovu biblije a i istorijskih dogadjaja uporedo, ko je zver.
Ali kada se da odgovor na to, onda se pljuje na nas iz svih oruzja i izrugava
Mada vidimo kada to prepustimo drugima da nema odgovora.
Ocigledno da niko drugi i nema znanja o tome na zalost.
Vazno je znati ko ce biti ZVER, Da bi smo onda znali od koga da ocekujemo zig zveri i da bi smo lakse znali i pronasli sta je to zig zveri.

Kada bi otkrili sta u Bibliji predtsavlja simbol zver, onda bi smo krenuli dalje.
Ovako jos stojimo u mestu?

Hoce li neko na osnovu biblije da pokaze sta znaci taj simbol ZVER?

Imamo li to negde u bibliji vec otkriveno?
 
Poslednja izmena:
Da osvezimo malo temu.

Na zalost jos nismo od nikoga dobili odgovor na osnovu biblije a i istorijskih dogadjaja uporedo, ko je zver.
Ali kada se da odgovor na to, onda se pljuje na nas iz svih oruzja i izrugava
Mada vidimo kada to prepustimo drugima da nema odgovora.
Ocigledno da niko drugi i nema znanja o tome na zalost.
Vazno je znati ko ce biti ZVER, Da bi smo onda znali od koga da ocekujemo zig zveri i da bi smo lakse znali i pronasli sta je to zig zveri.

Kada bi otkrili sta u Bibliji predtsavlja simbol zver, onda bi smo krenuli dalje.
Ovako jos stojimo u mestu?

Hoce li neko na osnovu biblije da pokaze sta znaci taj simbol ZVER?

Imamo li to negde u bibliji vec otkriveno?

Pozdrav Glasnice, dobio si odgovor od mene i ne pljujem te zato sto si adventista, nisi odgovorio sta mislis jesam li u pravu ili ne? Ipak sam samo izneo svoje misljenje sto sam ocekivao da urade i drugi pa i ti i SDG (Srpska Dobrovoljacka Garda) xD
 
Tebi se zuri da vidis zver? Pojavice se pred kraj vremena kad krenu opake muke i ratovi stradanja kakva ljudi nisu bila u ljudskoj istoriji,cinice cuda da prevari narod,to je ta zver.

Pa slazem se sa ovims to si rekao.
Samo ovde se trazi biblijski odgovor, i da pronadjemo ko ce biti ta zver.
A to nismo jos.
O tome govorim.

Slazem se da se ta zver jos nije popjavila u ulozi zveri, ali ona trenutno radi uzurbano na tome da izgradi status zveri.

Neke nevolje ce doprineti da ta zver postane zver.

Mozda to nece jos biti ratovi, jer zver treba za trenutak da uspostavi mir po zemlji.

Mozda ce to vise biti drugacije krize, od ekonomskih do razmnirica, i nemira medju ljudima po svetu, kao i ove emigracije i ko zna sta sve.

Jer vidimo da ce ekonomija kada se pojavi zver, dobro funkcionisati, koja ce biti glavno oruzje zveri protiv pojedionaca, grupa i drzava.

A ratovi unistavaju ekonomiju.

Evo pred Hristov dolazak sta ce reci:

1.Thes 5:1 A za čase i vremena, braćo, nije vam potrebno pisati;
1.Thes 5:2 Jer sami znate jamačno da će dan Gospodnji doći kao lupež po noći.
1.Thes 5:3 Jer kad kažu: Mir je, i nema se šta bojati, onda će iznenada napasti na njih pogibao kao bol na trudnu ženu, i neće uteći.


Mozda ce zver i njeni saradnici uspeti na nekli nacin da uspostave mir po zemlji u jednom kratkom trenutku.

Ali ce onda doci pogibao na zver i sve one koji su prihvatili da joj sluze i da priznaju zver.

Tada su mnogi verni vec pobijeni od Zveri i njenih frakcija, a mnogi su se razbezali po pustim i udaLJjenim mestima.

Verovatno ce biti razmirice, ili pokusaji ratova, ali ce zver ocigledno uspeti da za kratko uspostavi lazni mir.

Jer sama zver se zalaze za mir, jer joj to daje ugled u svetu i podrskus a svih strana.

Mada ce sa druge strane zver uciniti da se pobijus vi oni koji joj se ne poklone.

Zato ce doci na njih pogibao, jer ce pobiti mnoge pravednike koji iskreno sluze Bogu...
 
Poslednja izmena:
Mi želimo da vidimo gledište ateista i pravoslavnih vernika o ZVERI.

Zver se spominje u Svetom pismu i biblijski Bog nam daje informacije da bismo mogli da razumemo o kome se zapravo radi.

Vi možete da iznesete biblijske stihove koje govore u prilog Vašeg verovanja. Obrazložite nam...

Zašto verujete to što ste izjavili na osnovu Svetog pisma?




Iznesite nam biblijske argumente koji govore o identitetu ZVERI.

Imate ceo internet na raspolaganju.

Izneo sam ti svoje misljenje a verujem bas zato sto tako pise u Bibliji
 
Kako moze pobiti pravednike, zar pravedni nemaju zastitu?

Prvo kaze da ce ikona zverina uciniti , traziti da se pobiju svi koji se ne poklone zveri:

Otkrivenje 13.15
 I bi joj dano da dade duh ikoni zverinoj, da progovori ikona zverina, i da učini da se pobiju koji se god ne poklone ikoni zverinoj.

A onda kaze da ce biti pobijeni mnogi.


Otkrivenje 20,4
I vidjeh prijestolja, i sjedili su na njima, i dade im se sud; i vidjeh duše pogubljenih zbog svjedočanstva Isusova i zbog riječi Božje; i koji se ne pokloniše zvijeri ni slici njezinoj, i ne primiše žiga na čelu i na ruci svojoj; i oživješe i kraljevaše s Kristom tisuću godina.

Zasto ce biti mnogi pobijeni?
Zato sto su znali sve ovo.
Znali su unapred ko je zver sta je zig zveri ko je ikona zverina i nisu se sklonili na vreme.
Kada vide da zver polako postaje zver, vec treba da se iseljavaju iz gradove.
Kada bude proglasen zig zveri, to je znak da verni beze izvan gradova na pusta mesta.
Mnogi nece i bice pobijeni.
Unapred im je receno da znaju da se sklone.
Ko se ne skloni stradace.

Zato imamo informacije o zeveri i zigu, da bi znali da se sacuvamo.

ALI DJABE BEZE ONI KOJI NISU U POTPUNOSTI PRIHVATILI HRISTA, BOZJI ZAKON , NISU ODBACILI GREH I DOPUSTILI BOGU DA PROMENI NJIHOV KARAKTER U POTPUNOSTI:

Jer oni koji su polovicni, i da pobegnu, sta im vredi jer nece biti spaseni.

Covek mora u potpunosti da pobedi greh.
 
Poslednja izmena:
Evo da vas pokrenemo malo na razmislanje.

U bibliji mozemo jasno da znamo sta simbol ZVER znaci.

U Otrkivenju trazimo zver koja ce imati svoj zig, i trazice da ljudi prihvate taj zig.
I ne samo zig, neko od njenih imena, to ejst titula ili samo ime koje ce zver imati.

Dakle, rec je o simbolici.

Zasto o simbolici?

Tako da ovo prorocanstvo o zveri ne bi bilo unisteno od zveri i da se zver nebi maskirala da ju ne prepoznamo.

Ako bi prorcanstvo reklo pravo ime te zveri, onda se ona nikada ne bi tako nazvala.

Dakle nazavati zver simbolicno ZVER, recima simbolike, je najmudriji nacin.

Dakle, gde u bibliji mozemo da pronadjemo sta simbol ZVER znaci?

To je na jednom mestu otrkiveno.

Kada to vidimo, vec mozemo da znamo sta je to.

Da li je to stavrno zivotinja, ili covek ili neka drzav, sila, vlast, religija itd?

A onda mozemo da idemo sledecim koracima da idemo do tacnine.

Ali nismo napravili jos ni mali pokret.
 
Ovo ko kviz. Ima puno tumacenja, a jedno od njih je i to da je u pitanju rimokatolicka crkva koja ce drzati pod sapom ujedinjene evropske drzave, a koje ce se inace pokoriti njoj i sve raditi u njenu korist.

Pa recimo i da je kviz.

Ali odgovor se vazi samo na osnovu biblije.
Moras biblijski da pokazes to.

Prvo moramo da vidimo sta je zver.
 
Nećemo da pišemo dokle ne vidimo odgovor svih onih koji znaju se rugaju istini.

A evo sada ih nema nigde.

Tako je.
Ja pomislio da sam ostao sam pa sam vec poceo da se predajem?

Ali odgovor mislim da dobiti necemo.

Jedino kada bi mi dali odgovor, onda bi se sjatili da pljuju, a da nesto konstruktivno kazu, doprinesu, nista od toga.

I to je takodje ono sto mozemo sada da vidimo kroz ovu temu.
 
Poslednja izmena:

Back
Top