УСКОРО 7 МИЛИОНА ПОРУКА НА ПОЛИТИЦИ!!!

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Нећу да дужим, још мало па ће 7 милиона порука на ПДФ Политика. Ово је дефинитивно најпопуларнији подфорум на форуму Крстарица и доказ да смо сви ми заражени политиком и навучени на политику. Моја питања су:

Колико често долазите на овај подфорум?

Колико времена дневно проводите овде?

Да ли ћете то и да наставите?
 
Нећу да дужим, још мало па ће 7 милиона порука на ПДФ Политика. Ово је дефинитивно најпопуларнији подфорум на форуму Крстарица и доказ да смо сви ми заражени политиком и навучени на политику. Моја питања су:

Колико често долазите на овај подфорум?

Колико времена дневно проводите овде?

Да ли ћете то и да наставите?

Svaki dan, dva-tri puta dnevno. Nekad napravim pauzu od par dana pa opet dođem

Nekad minut, da pogledam ko je ostavio zadnju poruku, koje su nove teme, nekad pola sata, kad je kakva dobra forumska tuča.

Da

Pošto nisi postavio pitanje zašto, a mislim da je važno, evo odgovora i na njega:

Nekad zbog informacija, ko je s kim u kojoj vezi a što se ne može saznati u novinama, nekad radi radoznalosti, da vidim šta misli narod, nekad (na temi o Hrvatskoj) radi forumske tuče. Nekad jer je najbolja zabava na forumu. Lepo je družiti se sa istomišljenicima

:bye:
 
Нећу да дужим, још мало па ће 7 милиона порука на ПДФ Политика. Ово је дефинитивно најпопуларнији подфорум на форуму Крстарица и доказ да смо сви ми заражени политиком и навучени на политику. Моја питања су:

Колико често долазите на овај подфорум?

Колико времена дневно проводите овде?

Да ли ћете то и да наставите?

Зависно од обавеза али прилично сам активна .понекад нестанем по месец дана али када сам активна онда сам заиста активна .

Да ли ћу да наставим ?

То заивиси од квалитета модератора и колико слободе су спремни да пруже учесницима форума .Морам да приметим да се стање са модовима доста поравило у односу на предходне године .За мене је јако битно да ми се дозволи слобода говора коју некада волим да изразим и кроз уметнички стил односно драмтуршку експресивност речи .
 
Нећу да дужим, још мало па ће 7 милиона порука на ПДФ Политика. Ово је дефинитивно најпопуларнији подфорум на форуму Крстарица и доказ да смо сви ми заражени политиком и навучени на политику. Моја питања су:

Колико често долазите на овај подфорум?

Колико времена дневно проводите овде?

Да ли ћете то и да наставите?

Nisam navucen i zarazen politikom ali cu da nastavim da komentarisem.
 
Нећу да дужим, још мало па ће 7 милиона порука на ПДФ Политика. Ово је дефинитивно најпопуларнији подфорум на форуму Крстарица и доказ да смо сви ми заражени политиком и навучени на политику. Моја питања су:

Колико често долазите на овај подфорум?

Колико времена дневно проводите овде?

Да ли ћете то и да наставите?

Preduhitrio si me, ja bi otvorio slicnu temu uskoro :D


Dolazim svaki drugi dan (ali planiram da naravim uskoro pauzu od par meseci).

Previse

Verovatno, ali posle pauze.

Jedine teme koje su mi zanimljive su one gde pljujemo druga Vu-a i tema o Ratu u Siriji je kvalitetna i puni se informacijama iz dana u dan.
I ona gde Huti razbijaju Saude.
 
Još oko 72.000 !
Da li je, baš, uskoro ?


Dok trepneš, vidiš da smo k'o singerice samo štancujemo , a još kad nas ovi ne bi brisali bila bi odavno zaokružena cifra od bar 10.000 000 , 10 meleona .

Evo ja mogu skoro i da tvrdim da sam iskuckala bar duplo više poruka nego mi piše zvanično al' otišlo u nepovrat :(

Negooo, kako je 7-ica fin brojčić mog'o bi Tab baš i da se ispruži malo , ono kao neko prasence , jagnješce da se okrene , za mene može i koka kola , a vi p***e šta već pijete :rumenka:
 
Нећу да дужим, још мало па ће 7 милиона порука на ПДФ Политика. Ово је дефинитивно најпопуларнији подфорум на форуму Крстарица и доказ да смо сви ми заражени политиком и навучени на политику. Моја питања су:

Колико често долазите на овај подфорум?

Колико времена дневно проводите овде?

Да ли ћете то и да наставите?

Vučić je veoma inspirantan...verovatno za puno poruka treba zahvaliti njemu:super:
 
Превише дневне политике. Цензура већа него пре 10 година.

Dnevna politika i treba da bude ovde, a ne dogadjaji iz 2. svetskog rata ili ko zna od kada. Sto se cenzure tice - nisam pratio sta se sve u poslednje vreme brise ili skracuje, tako da ne bih trenutno o tome. A nisam ni bio ovde pre 10 godina.
 
Čovjek je zoon politikon, društveno biće, biće zajednice i zajedništva -ARISTOTEL
Idiot (idiot), grč. ιδιώτης, "privatnik", čovek neupućen u javne poslove; neznalica) (za razliku od državnog službenika) (zapravo izvorno "osobenjak" (ίδιος), onaj koji se ne bavi politikom i drugim javnim poslovima, nego deluje sasvim zasebno).
Činjenica je da i među onima koji se danas bave politikom ima sve više idiota, ali to samo znači da smo predaleko od antičkog shvatanja vrednosti, i da bi bilo bolje da im se nekako približimo, a ne da prestanemo da se bavimo politikom.
 
Ovo je najjači forum u istoriji srpskog interneta, kao ozbiljne priče a u stvari sve neke teorije zavera i politika za decu koje imaju vrlo malo veze sa realnošću.

Ovaj pdf je zakon.

Ozbiljne i intelektualne price o politici su na nivou Dejana Lucica i baba Vange.

I jos se oni stvarno tripuju da pricaju o ozbiljnim stvarima.

Pa nema bolja zabave na netu od ove.
 
Колико често долазите на овај подфорум?

Samo kad planiram da se kandidujem:manikir:

Колико времена дневно проводите овде?
Zanemarljivo

Да ли ћете то и да наставите?
Ako se kandidujem; ne
Ako se ne kandidujem; ne

A mene ionako izbace sa foruma kad se umešam u politiku i posle samo džaba nemam gde da pišem nauku:(
 

Back
Top