Ahhh...Ta odvratna stvorenja...RODITELjI

Fallen Rebel

Početnik
Poruka
32
Ok, da razjasnimo ne zelim nikog ko che da popuje i govori gluposti kao,to je za vashe dobrao..bla,bla...gundj,gundj...
Ova tema je posvechena onima koji su po milioniti put besni dojurili u svoju sobu,zalupili vrata i pocheli da urlaju u jastuk...
Htela bih da pishete,o tome svoja pa hmmm...losha iskustva,sa roditeljima...
ja bih poludela sa njima da mi nema nirvane koju slusham uvek kad poludim...Dakle vi lepo pishite shta vas nervira,shta biste im uradili,i tako,a ja chu da pochnem...

Well,ja imam 13 god i zvanichno sam tinejdzer!a oni idalje teraju gluposti kao da je od 9 do 10:30 za trening suvishe kasno,da ne znaju shta sve moze da se desi,po tim ulicama,i ostale roditeljske gluposti...Pa ja trenutno zelim da ih isteram iz ove kuche,i ishutiram svom snagom,a zanm da chu kasnije da iskuliram,i smirim se al' nema veze...
Pa pishite plz,da znam da nisam jedina kojima su matorci totalni frikovski glupanderi!!! :evil: :evil: :evil: ;-)
 
Heh,dobro dosla u klub !
Mene ne smaraju toliko za islaske.
Tacnije,pre su me smarali,do ove Nove godine su me pustali do oko 22h da izlazim,kao zbog psa...
E,onda sam ja ubola nervni slom i rekla ili da vrate psa ili da se oni organizuju za vikend {posto samo tada izlazim}....
I evo,sada imam dovoljno dug izlaz i vise se ne bune...
Ali ti tek imas 13 godina....POLAKO ;)
 
ja zivim samo sa mamom koja je vjerujem najbolja na svijetu.puno pazi na mene,ali me ne smara.dogovorilee smo se oko nekih stvari, izlazaka specijalno.pusta me dovoljno dugo,ali ni ja nesto ne zakeram.otkad mi je tata poginuo,ona mi je i mama i tata.nas dvije smo kao najbolje drugarice.uopste nije jedna od * strogih roditelja... tako je volim.ma obozavam svoju KEVU :) :) :)
 
Moji su najveci smarachi!! Keva se dere i za najmanji pogreshan ton u mom glasu kao i za svaku sitnicu....Nekad sam na ivici nervnog sloma da poludim....Stalno stvara tenziju u kuci...
A cale....ma on stalno pishe neshto svoje ili gleda TV....
Mada, necu da preterujem....znaju da budu OK....
Shto se tiche izlazaka.....Pa do sredine leta sam imala izlazak do 12 (pritom imam 17 godina) a sad obichno dolazim oko 2 a ako idem na neki koncert, svirku ili tako neshto ostajem duze....Sad su postali fleksibilniji i shto se zurki tiche poshto je do nedavno cale dolazio po mene(vrlo chesto)....iako je u sred noci...Ludela sam od toga pa sam i izbegavala da idem na zurke....
Ali shto me josh nervira kod mojih je to shto im nishta ne znachi kad napunim 18...Oni razmishljaju po principu - "dok zivish pod mojim krovom i dok te ja izdrzavam, zivish pod mojim pravilima"....Ma gushe me jako chesto....Josh plus ja sam jedinica....Uzas.....
 
I ja zivim samo sa mamom. Mislim da je ona najcool na svetu. Kad izadjem mogu da ostanem dokle god hocu, ne smara me za shkolu i ne smara me uopshteno. S'njom mogu da pricham. Ona ima sada 40 god (ja 17) tako da je prilichno mlada i razume mnoge stvari. Jedino mi ne dozvoljava ad pushim (kao i da bih zelela), a i po pitanju alkohola je gundj (mada se ne alkoholishem). Dok cale, sa druge strane, ume i te kako da popuje. Kod njega na moru sam provela celo leto, a on me je pushtao do najkasnije pola tri (e, leto, raspust!!!!) i ume ponekad da smara. Ali znam da me jako voli... I to je to otprilike. Dobila sam superishka roditelje... :mrgreen:
 
Kad_LupimLupim:
Tz tz tz... kako ta muzika lose utice na omladinu, tz tz tz... :roll:
m'da.
koje rezonovanje... :roll:



nemam nishta pametno da kazhem osim da i mene umeju UZHASNO da iznerviraju, i da uopshte ne vredi svadjati se jer samo mozhe da bude josh gore.
za izlaske isto smaraju, imam do pola 12 foru... 15 god :? al ajde kad pogledam neke koji nemaju ni tol'ko onda mi je i OK...
za ocene isto smaraju, kao nishta ne uchim; pa onda za cigarete... i tako.
ali shto se nekih stvari tiche-umeju da budu ql (npr muzika hehehe)... mislim da sam ja sa 13 vishe pizdela od njih nego sad, tako da kontam da se to s godinama sredjuje...

i na kraju, koliko god da smaraju ipak su jedini koji te vole takvog kakav jesi... nazhalost... (ne zhelim da zvuchim kao osoba od 50 godina, ali mislim da jeeste tako)
 
Moon Child:
za izlaske isto smaraju, imam do pola 12 foru... 15 god :? al ajde kad pogledam neke koji nemaju ni tol'ko onda mi je i OK...
Takav izlazak i ja imam...

I pravo da kazem,ne bunim se,jer sto ti kazes,znam one koji ne smeju da uopste izlaze :roll:

Mada me uzasno nervira to sto jednostavno mi je tata suvise okrenut poslu.
Ok,svoj posao treba da se razvija,bolje da zivimo i sve to...
Ali ne zelim bolje da zivim kada nemam kontakta sa njim.
Mislim pricamo mi,ali samo povrsno... :?
Blaaaaah..... sve je komplikovano.
I svako je od njih na svoj nacin zajeban..
Cast izuzecima!
 
love_girl:
Takav izlazak i ja imam...
Mada me uzasno nervira to sto jednostavno mi je tata suvise okrenut poslu.
Ok,svoj posao treba da se razvija,bolje da zivimo i sve to...
Ali ne zelim bolje da zivim kada nemam kontakta sa njim.
i moj tata je na taj nacin radio ali je sve gurao u 4-5 sati(bio je privatnik) papiri,stranke,i sva * odjebe ako meni nesto treba. ali uopste nije bio "nemam-vremena-za-porodicu" covjek... bas mi fali....
 
Ja zivim s kevom koja me uopshte ne smara samo ako je bash zagustilo inache sve je OK mada ja praktichno zivim sam poshto mi je keva samo kuci od 12h do 18h ostatak vremena radi :P Cuva jednu bakicu(bar je bakuta poslushna pa joj nije teshko) u principu lepo mi je shto zivim kao sam svoj covek ali kad neko ima Cool kevu kao ja (bar mi to svi prijatelji kazu) nije toliko lepo i malo se vidjati s njom otprilike 2-3 sata dnevno taman dok se ja vratim iz shkole je oko 16h a ona na posao u 18h :P Ali zato sam skroz cool s njom po pitanju svega. Cale mi je smarac najjveci kad odem negde ako je keva kuci on je smori zivu pa dobro tako je bilo dok nisam imao mob fon. Shto je otprilike do pre nekih sest meseci chisto da me ne smara mada i sada pozove jednom ja mu kulturno kazem **** off i da se dzabe cima i da je sve OK u principu mislim da se on brine vishe od keve.S njim se vidjam pa u principu shto manje mogu jel zivi na selu a tamo je taaako smoreno a i snjim koji ima kratak fitilj lako zaratim.Sve u svemu ogranicenja nemam.I mislim da sam dobro prosao ;)
 
zmaju, to nisi ti rek'o nego neko drugi, al ako ti je za utehu - spasao si se gluposti. mada ne znam shta je loshije, lupiti glupost il rukovoditi se njome, no nije bitno :lol:
moji roditelji? ma nikad nishta. uvek sam radio shta sam hteo jer mi je tako od malih nogu. nisu me mogli drzhati na uzici jer sam se jako rano osamostalio u smislu psihichke nezavisnosti.
sada josh jedino keva ocje da mi utiche na uchenje, i to je pochela od faxa, no jbg, ja sa svojim nachinom uchenja stvarno kidam zhivce. no bitno da je meni lepo (:

a vi shta se kenjavite bre? skoro svi ste maloletni i nemate nikakva prava da se bunite ;p
dobro, sad zaebavam za maloletnost.
stvar je u tome koliko imaju poverenja u vas. ako nemaju, to znachi da ste vi krivi jer ih niste ubedili u to da ste dovoljno zreli i sposobni za neke stvari, i otuda te zabrane izlasaka i gundjanja.
kraj priche (;
 

Back
Top