Ahhh...Ta odvratna stvorenja...RODITELjI

Moji su mnogo teski i majka i tata ali navikla sam....
A kakvu frku napravi danas majka jedne moje drugarice u skolu....
Ta moja drugarica ima mnooogo tesku majku koja je pretjerano stroga....
I ta drugarica sinoc otisla negdje sa momkom ili sa kim li vec i poslala drugoj drgarici poruku da je rekla mami da je kod nje,pa ako je zovne (a sigurno oce) da zna da je izvuce...
Ovu drugu drugaricu zvala majka prve drugarice,medjutim ova se nije javljala...
I danas u skolu ove prve drugarice nema... posle 3. casa evo je njena majka trazi ovu drugu drugaricu da hitno razgovara sa njom dje joj je dijete bilo i sta je radilo....
ova druga sva pomalo histericna,pobjegla doma,ko ce se raspravljat sa poremecenom osobom.... jos se to nije zavrsilo vidjecemo sjutra nastavak...
 
@ tina: ma ti si vecj velikaaaa ;p

@ zmaj: nishta ja nisam prochitao i to rekao tamo, niti ishta shto je tamo recheno ima veze sa beletristikom, tako da ne znam na shta mislish. bilo kako bilo, nisam pristalica "beletristike" kao lepe umetnosti.
ni "lepe umetnosti" uopshte ;p
 
@ Tina: ne mo'sh ni zamisliti koliko sam pristalica svega. narochito dijalektichkog mishljenja, shto hocje recji da cje ti ovo shto sam rekao zvuchati kontradiktorno. al nije tako ;p

@ zmaj: ne znam nishta destruktivnije niti ishta blizhe Tanasosu (za neupucjene: simbol smrti i propadanja) od "lepe" umetnosti, umetnosti same za sebe, umetnosti chija je lepota samo shminka i koja vishe nego ishta tezhi propadanju. samo takve umetnosti mogu prozivoditi moodrolije tipa da ti roditelji i deca upropaste zhivot ;p

s time u vezi sa ovom temom - niko nam nije kriv shto nam je tako kako nam je. taman posla roditelji...
 
Evo meni moji keva i cale sa mojih 16 ne seru ni da dodjem radnim danima oko 2-3 am, jer prosle godine samo drogiran nisam dolazio iz grada (desavalo se kolko puta da ne dodjem), pa sad znaju da sam se malo (malo vise) smirio i znaju da necu da pravim tolka sranja...
Sto se tice karantina... Nemam predstave kolko sam ih dobijao, a ko dobijem npr. mesec dana karantina, ustvari je to max jedan dan...
Tako da ja pretezno nemam problema sa mojima...
 
Tinar:
Mada, ne govorim caletu **** off i kad se chujemo poprichamo totalno ok
Nisi me razumela shta sam hteo reci ne kazem ja caletu bukvalno **** off mislim ipak mi je otac i poshtujem ga;) nego kad sam izashao negde i on me pozove i smara i oce sve zivo da zna ja mu na finjaka kazem **** off znachi kazem mu da ne mogu sad da pricam.Inace je pravi talenat da pozove u najgorem mogucem trenutku.Ovako kad pozove u ok trenutku lepo se ispricam cak mi je ok i ako odem do njega ali najduze na vikend posle toga je preeevise smoreno za mene samo bih spavao...
 
Fallen Rebel:
Ok, da razjasnimo ne zelim nikog ko che da popuje i govori gluposti kao,to je za vashe dobrao..bla,bla...gundj,gundj...
Ova tema je posvechena onima koji su po milioniti put besni dojurili u svoju sobu,zalupili vrata i pocheli da urlaju u jastuk...
Htela bih da pishete,o tome svoja pa hmmm...losha iskustva,sa roditeljima...
ja bih poludela sa njima da mi nema nirvane koju slusham uvek kad poludim...Dakle vi lepo pishite shta vas nervira,shta biste im uradili,i tako,a ja chu da pochnem...

Well,ja imam 13 god i zvanichno sam tinejdzer!a oni idalje teraju gluposti kao da je od 9 do 10:30 za trening suvishe kasno,da ne znaju shta sve moze da se desi,po tim ulicama,i ostale roditeljske gluposti...Pa ja trenutno zelim da ih isteram iz ove kuche,i ishutiram svom snagom,a zanm da chu kasnije da iskuliram,i smirim se al' nema veze...
Pa pishite plz,da znam da nisam jedina kojima su matorci totalni frikovski glupanderi!!! :evil: :evil: :evil: ;-)

Pa u pravu su roditelji. Moze svasta da se desi tako kasno nocu. Ja lezem u 9:00 PM i do sada me niko nije napao.
 
Tupavi glupanderi..prava tinejdžerka tema!

Ok:

Mamu mnogo, mnogo volim zato što imamo tako sličan smisao za humor. Zapravo tu se najbolje dopunjavamo, najviše volim kada prozivamo zajedno. Ona je tako pametna.
Nervira me to što je počela, blago da ograničava dete kojem je do juče sve bilo dozvoljeno.
Ne sviđa mi se to.
Nekako, ona ne veruje u moj izbor što se tiče nekih stvari...meni važnih.

Verovatno je upravu. Nije mi teško da priznam.
Mada sam manje više dobra. Ne pijem, ne pušim...iako mi to nije zvanično zabranjeno.
Niko mi nikada to nije zabranio.
Ali sam zato...hm. Ovo zadržavam za sebe.

Tata...nemam komentar. Javiću kad uradi nešto smešno. Znači.....uskoro.
 

Back
Top