zzzvvvvvrrrrrr........

bg_girl

Zainteresovan član
Poruka
136
... zvoni MOBILNI telefon vaseg muza/decka/brata/sestre ili druge bliske osobe - da li cete se javiti vi?

i da li vas nervira, ili smatrate da je OK, ako nekoga zovete na mobilni, a javlja se neka druga osoba?

evo, licno se ne javljam na tudje mobilne i ponekad me zaista izbezumljuje kada mi se neka druga osoba javi na mobilni osobe koju trazim

naravno trenutno mi je u glavi jedna odredjena osoba, koja se redovno javlja na 'tudje telefone' :lol: - stoga i ova tema
 
Jedva sam je odvikao da me ne juri po kući i donosi telefon, onda smo se javljali na sve pozive na svim telefonima, bez obzira za koga je poziv, a to je, inače, bitna stvar do džadža, i na kraju smo usvojili najbolju varijantu:
Ne javljamo se uopšte na mobilne kada smo kod kuće, samo bliski ljudi i najvažniji sa posla imaju fiksni broj, zlatna prednost MT.
 
Eeee... imala sam drugaricu koja se redovno javljala na moj telefon, citala mi poruke, gledala slicice i naravno ulazila u phone book, e da... cak je umela da sa mog telefona skrije broj pa cimne neke njene debile. Znam sad cete svi kakav kreten a da sam ja jos veci kad sam se druzila sa njom. Tako je .... ali svi gresimo i dobro je sto je tome dosao kraj i sto se ja sa njom vise ne druzim.
Ja sam u tim situacijama dobijala nervi slom i vilenela kao kreten i svadjala se sa njom./. ali ne vredi ona posle ponovo...

Ja se licno javim na tudj telefon samo kad taj neko nije u situaciji da odgovori na poziv pa me zamoli da ja to uradim... a isto tako se neko javi na moj kad ja nisam u mogucnosti. U sustini ako to neko radi namerno naravno da me nervira i da mi se to nedopada, ali ako nije u mogucnosti da se javi pa zamoli nekog drugo to mi je ok.
 
Pomoc!
Moj decko ima mob. na 064, pa zanima me u koliko mu je mobilni iskljucen , a nema govornu postu dali kada ga ponovo ukljuci dobija neko obavestenje ko ga zvao i kada, bez razlike sa koje mreze ga zovu, moze i iz inostranstva.
 
Nemam pojma sad ko koga zove i odakle, ali kad te neko zove iz Amerike ili iz Europe, pa propustiš poziv, piše samo da je poziv propušten bez broja. Oni preko, ako ti zoveš bez identifiklacije poziva u lokalnom saobračaju (wow:lol: ), mogu da znaju tvoj broj sa mreže 064 ili 063, naime, oni dobijaju listing poziva svakog meseca, dolazne i odlazne 8-)
 

Back
Top