Viza za New York

hatehackers.95

Početnik
Poruka
4
Dobio sam posao cuvanja dece i rad u kuci u New York-u oni trebaju da mi posalju papire preko KEAS LOGISTIC i rekli su mi da to moze kostati i do 250$. Zanima me da nije neka prevara posto mi niko ne garantuje u ambasadi da ce mi odobriti papire. Hvala
 
Dobio sam posao cuvanja dece i rad u kuci u New York-u oni trebaju da mi posalju papire preko KEAS LOGISTIC i rekli su mi da to moze kostati i do 250$. Zanima me da nije neka prevara posto mi niko ne garantuje u ambasadi da ce mi odobriti papire. Hvala

Zar nisi čuo da su USA i sve EU zemlje zatvorile sve ambasade i konzulate, i sad razne ŽIKAMIKA LOGISTIC firme izdaju vize i radne dozvole? Samo im pošalješ keš, i nema da brineš :per: ;)

MIslim, ljudi, ne budite toliko naivni, odraće vas prevaranti...
 
Kako je ovo i smesno i zalosno u isti mah.
Pazi musko, pa ce da cuva decu :
Sinovac nadji sponzora da ti garantuje posao i uradi papire, mani se tih sto uzimaju novac, to ti je gladac i jadac.
Ne budi Naiva, vise nego sto treba :)
 
Da, firma iz Velike Britanije ti obezbedjuje posao u UISA, :)

Sta je ideja njihova :

The business idea

To create competitive advantages for our clients through effective transport and logistics services.
Our clients are Import-export companies who seek an independent partner.

Short terms

Warehousing capacity of 50 000 Sq meters
Weekly console containers
Representatives worldwide, 85-105 local offices
Regular groupage services to more than 400 destinations in 133 countries on all continents
Working with quality certification ISO 9001:2008 and environmental certification according to ISO 14001.
The company are subject to The Nordic Freight Forwarders association general regulations NSAB2000, applying its standard conditions. The Intention of the owner and the management is to continue to build the group within the transport Industry, with the aim to continue as a well-recognized forwarding company offering quality services.
Our goal is a turnover of SEK 500 Million and 5% operating margin, as does our ambition of being actively involved in the continued developing of superb products for the Scandinavian industry.

Hajde malo edukacije, pre nego zabrljate:

http://keaslogistics.com/about-us/
 

Back
Top