Nisam paranoican ali...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Tema: Nisam paranoican ali...

Početnik
    Učlanjen
    23.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Nisam paranoican ali...

...me zanima kako se prisluskuju mobilni telefoni? Da li moze da se primeti da se broj prisluskuje? Jos sam cuo od drugara da je moguce slusati razgovor iako telefon nije u funkciji, tj. kada se ne telefonira? Molio bih vas za sajtove gde bih mogao vise da saznam o tome.

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano Re: Nisam paranoican ali...

Citat Original postavio vlada5
    ...me zanima kako se prisluskuju mobilni telefoni? Da li moze da se primeti da se broj prisluskuje? Jos sam cuo od drugara da je moguce slusati razgovor iako telefon nije u funkciji, tj. kada se ne telefonira? Molio bih vas za sajtove gde bih mogao vise da saznam o tome.
    Ma sve moze da se prisluskuje... telefon (ma kakav bio), email, chat... svi vidovi modernih komunikacija... A ako je onaj ko prisluskuje profesionalac (to mu je profesija) nema teorije da primetis... I to ne samo da mogu da ti prisluskuju mobilni, vec mogu i da vide gde si (triangulacija) ... doduse, ne znam kako su opremljeni Mobtel i Telekom, ali generalno, i to bi trebalo da bude moguce...

Inace, ono drugo, prisluskivanje kad se ne telfonira vec nije moguce...

A sajtovi... hmmm... idi na http://www.google.com i kucaj: cellular OR mobile phone surveillance

pa citaj sta te zanima...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.10.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Sretao sam paranoicne koji vade bateriju iz iskljucenog mobilnog, i jos mi kazu da 5 min. posle vadjenja baterije moze da bude prisluskivan, a posle toga je OK.

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

ja mislim da jedino BIA ima dozvolu za to, a da li jos neko moze, nemam pojma.

Primećen član
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: Nisam paranoican ali...

Citat Original postavio Incognito
    Inace, ono drugo, prisluskivanje kad se ne telfonira vec nije moguce...
    moguce je...

Početnik
    Učlanjen
    31.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Moguce 100%.Totalno prisluskivanje.Da i kada telefon nije i funkciji.Jedini nacin da zaobidjes je vadjenje baterije iz telefona.Inace imaju i spisak tvojih poruka:tekst,vreme slanja-primanja,broj na koji si poslao.....Pouzdana informacija.A da jos nesto,imaju jos jednu foru.Ako je potrebno mogu ukljuciti detektor glasa koji te lovi.Tacnije sa bilo kog fiksnog ili mobilnog telefona,cim progovoris kompjuter te desifruje glas i od tada si prisluskivan.................................prome na glasa ne pali. :shock:

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Citat Original postavio ivanaa
    Moguce 100%.Totalno prisluskivanje.Da i kada telefon nije i funkciji.Jedini nacin da zaobidjes je vadjenje baterije iz telefona.Inace imaju i spisak tvojih poruka:tekst,vreme slanja-primanja,broj na koji si poslao.....Pouzdana informacija.A da jos nesto,imaju jos jednu foru.Ako je potrebno mogu ukljuciti detektor glasa koji te lovi.Tacnije sa bilo kog fiksnog ili mobilnog telefona,cim progovoris kompjuter te desifruje glas i od tada si prisluskivan.................................prome na glasa ne pali. :shock:
    Maj nejm iz bond.Dzejms bond.

Gde li si to znanje pokupila?

Domaćin zendeli (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    418

Podrazumevano

Cini mi se,svi smo nadrljali..... :wink:

Početnik
    Učlanjen
    31.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio inspirion

Mozda,kad budes znao,makar da ovu recenicu pravilno napises...........hm,mozda tada budes zasluzio da ti otkrijem tajnu

Aktivan član
    Učlanjen
    06.10.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Citat Original postavio dreadnot
    Sretao sam paranoicne koji vade bateriju iz iskljucenog mobilnog, i jos mi kazu da 5 min. posle vadjenja baterije moze da bude prisluskivan, a posle toga je OK.
    Da nisi mozda mene sreo??? :shock:

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Mozda,kad budes znao,makar da ovu recenicu pravilno napises...........hm,mozda tada budes zasluzio da ti otkrijem tajnu
    Ok, prihvatam izazov.

My name is Bond.James Bond

A sad me prosvetli....

Početnik
    Učlanjen
    31.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ok, prihvatam izazov.

My name is Bond.James Bond

A sad me prosvetli....

Bravooooooooooo!!!Pa ti si suva inteligecija,pogresila sam u vezi tebe.Brzo si nasao odgovor na pitanje i na tvoju radost dobio dodatnih 5 poena.A sad ajde idi nastavi da prozivas po forumu.
    p.s Zalosno je sto je neko sa toliko god tako plitak i ogranicen.Veliki kiss od mene,nisam zlopamtilo.

Elita 0077 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    402

Podrazumevano

:shock: :shock:

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

dakle u šumu,bez elektike,cepaš drva,pričaš sa pticama...šta sad...

Elita 0077 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    402

Podrazumevano

Citat Original postavio gigule
    dakle u šumu,bez elektike,cepaš drva,pričaš sa pticama...šta sad...
    A sateliti...Avaksi

Domaćin saver (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    96

Podrazumevano

ljudi sve je moguce,nemamo pojma s cim sve FBI raspolaze e da

Domaćin saver (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    96

Podrazumevano

e da da dodam , nekad mi se desi da kad pricam s nekim cujem povratne glasove odzvanja i uvek mislim ma to oni nas prisluskuju p mat.

Elita Lilu (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2003.
    Pol
    ženski
    ja sam takoreci komsinica... zivim u susednoj galaxiji
    Reputaciona moć
    223

Podrazumevano

Ej bre ivanaa... pa onda bi svi kriminalci odavno bili u zatvoru! Neko te naprzio opasno!

Elita Lilu (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    223

Podrazumevano

Citat Original postavio saver
    e da da dodam , nekad mi se desi da kad pricam s nekim cujem povratne glasove odzvanja i uvek mislim ma to oni nas prisluskuju p mat.
    To samo ako zoves fiksni, a taj neko ima daljinski. Ne prisluskuju te. Ili si ti toliko bitna faca da te prisluskuju?

Elita 0077 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    402

Podrazumevano

Grešiš Lili...moguće je prisluškivati sve razgovore...Fora je što se svi razgovori i prisluškuju. 8)

Elita Lilu (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    223

Podrazumevano

Nisam rekla da ne mogu da se prisluskuju, ali zamisli da se stvarno svi prisluskuju? Koliko bi zaposlenih bilo u Mobtelu? Ili kakvog bi kapaciteta bio taj server da zabelezi sve pozive? Naravno da mogu da se prisluskuju, ali ko, kako i kad?

Elita 0077 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    402

Podrazumevano

Amerika zemlja velika... :wink:
    Postoji centar u Americi koji bukvalno prati svaki razgovor na kugli zemaljskoj...
    Normalno da im ti i ja nismo zanimljivi...možda samo kad kažeš da me voliš,odmah se pali lampica i znaju da ne govoriš istinu e a sada ozbiljno,sve informacije se filtriraju i izvlače ono što im je neophodno.
    Naravno nema mesta paranoičnom strahu.Još '76 dali Titu satelitski snimak Beograda...A od tada....

Elita Lilu (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    223

Podrazumevano

Ma... daleko je Amerika... rec je o Mobtelu.

Elita 0077 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    402

Podrazumevano

Glavni sastojak čokolade je kakao...samo omoti i sastojci po nekad drugačiji...
    Pričajte slobodno...i ovako sve može da se snima... :wink: 8)

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Bravooooooooooo!!!Pa ti si suva inteligecija,pogresila sam u vezi tebe.Brzo si nasao odgovor na pitanje i na tvoju radost dobio dodatnih 5 poena.A sad ajde idi nastavi da prozivas po forumu.
    p.s Zalosno je sto je neko sa toliko god tako plitak i ogranicen.Veliki kiss od mene,nisam zlopamtilo.
    :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
    Boze sta je tebi, nije te on nicim uvredio. :?

Slične teme

1. ah... sto nisam...
    Autor AbysWalker u forumu Muzika
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 05.05.2007., 18:19

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •