Dragos Kalaic-,,Ustajte na Desnu nogu!,,
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 99

Tema: Dragos Kalaic-,,Ustajte na Desnu nogu!,,

Zainteresovan član Nacionalista (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Dragos Kalaic-,,Ustajte na Desnu nogu!,,

,,Odlazeci,veliki Nemanjic je srpskom narodu zavestao sustinu svojih saznanja u formuli saveta za buducnost-,,Za puteve na desnoj strani zna Bog a na levoj su djavolovi,,
    Veliki Carls Bukovski je rekao-,,Kada za nekog cujem da je desnicar,pouzdano znam da je to covek koji misli svojom glavom,,.
    Srpsko istorijsko iskustvo tragicno potvrdjuje tradicionalni simbolizam levice.Sve goleme nesrece,tragedije,pljacke i pomori i stradanja dosli su sa leve strane,izazvani silama i ideologijama leve orijantacije,od masonerije,medjunarodnog jevrejstva do komunizma...
    Kljucno pitanje-Ko je danas u Srbiji desnicar?
    A odgovor-Niko!
    DRAZA,NEDIC,LJOTIC JEDINI SPAS SRBIJE!!!!!!!!!

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano Re: Dragos Kalaic-,,Ustajte na Desnu nogu!,,

ahaaaa...a Holokaust je, verovatno, nemesis medjunarodnog jevrejstva, komunizma i masonerije...s'obzirom da su u nacistickim logorima tucale kamen i ubijane upravo te grupacije...
    vazno je da su nacisti mislili svojom glavom...
    Arguing on the internet is like running in the Special Olymipics.
    Even if you win, you're still retarded...

Domaćin serb_pagan (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Nacionalista
    ,,Odlazeci,veliki Nemanjic je srpskom narodu zavestao sustinu svojih saznanja u formuli saveta za buducnost-,,Za puteve na desnoj strani zna Bog a na levoj su djavolovi,,
    Veliki Carls Bukovski je rekao-,,Kada za nekog cujem da je desnicar,pouzdano znam da je to covek koji misli svojom glavom,,.
    Srpsko istorijsko iskustvo tragicno potvrdjuje tradicionalni simbolizam levice.Sve goleme nesrece,tragedije,pljacke i pomori i stradanja dosli su sa leve strane,izazvani silama i ideologijama leve orijantacije,od masonerije,medjunarodnog jevrejstva do komunizma...
    Kljucno pitanje-Ko je danas u Srbiji desnicar?
    A odgovor-Niko!
    znas sta,ja volim svoju zemlju,ali je danas takvo stanje da mi izgleda da sto je neko gluplji i neobrazovaniji,to je veci nacionalista.
    desava mi se da pricam sa likovima,koji su osnovnu skolu zavrsili preko veze i da krene polemika o ratovima u SFRJ, politici i istoriji.e,tad oni ispale par fraza tipa:"sve ih je trebalo pobiti","mi smo uvek branili evropu" i slicno,bez ikakve dalje argumentacije i podataka o bilo cemu. srpski nacionalni identitet je potpuno izgubljen,sveden na mitske price o ratnoj svemoci i izdajnicima u nasim redovima.
    velika vecina tih tzv."nacionalista" ne zna ni kad je osnovana prva srpska drzava,ni kad je car dusan(u koga se kunu)krunisan za cara,ni ko je od brace kome vadio oci,ni kad je poceo prvi srpski ustanak,ni koje su partije vladale u gradjanskoj srbiji XIX veka,apsolutno nista.
    nacionalizam se iskarikirao do beskrajne farse formirane u drugom dnevniku RTS-a devedesetih,i po svemu sudeci, pravih desnicara u srbiji nece vise nikad ni biti.

p.s. a i taj bukovski je bio obicna pijandura i probisvet,ne uvazavam misljenje ljudi koji doruckuju vinjak a veceraju vodku,pogotovo o ovako ozbiljnim stvarima.
    a dragos je veliki paranoik,to je poznato
    Poslednji put ažurirao/la serb_pagan : 25.10.2005. u 11:31

Obećava
    Učlanjen
    07.05.2005.
    Reputaciona moć
    47

Srpsko istorijsko iskustvo tragicno potvrdjuje tradicionalni simbolizam levice.Sve goleme nesrece,tragedije,pljacke i pomori i stradanja dosli su sa leve strane,izazvani silama i ideologijama leve orijantacije
    Ovo je biser!
    Da nije tužno bilo bi smešno
    Važi i za 91-95?!

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

E sad ce jos malo pa da stigne zox sa kalasnjikovom i da strelja. Kad se samo setim sta je sve bilo izgovoreno na tom topicu od pre dva meseca....

Domaćin JABUCHILO (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    94

Citat Original postavio AleksV
    Ovo je biser!
    Da nije tužno bilo bi smešno
    Važi i za 91-95?!
    sedi, jedan. da nije smesno bilo bi tuzno.
    batina ima dva kraja,
    k___c ima jedan kraj -
    a praznom divanu nigde kraja.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Vidim Jabuchilo da si raspolozen danas

Učlanjen
    24.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    94

jezivo. jos koji sat, a onda cu da se uljudim.
    batina ima dva kraja,
    k___c ima jedan kraj -

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio JABUCHILO
    jezivo. jos koji sat, a onda cu da se uljudim.
    E ****** juce sam se zarekao da ne ulazim u istorijske rasprave, al navuce me onaj analiticar za Dubrovnik, a to mi bila specijalnost ****** brate, treba ovde samo filozofski razgovarati ka ti, cim pocnes sa cinjenicama, pocne pljuvacina.

Učlanjen
    24.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    94

Citat Original postavio serb_pagan
    znas sta,ja volim svoju zemlju,ali je danas takvo stanje da mi izgleda da sto je neko gluplji i neobrazovaniji,to je veci nacionalista.
    desava mi se da pricam sa likovima,koji su osnovnu skolu zavrsili preko veze i da krene polemika o ratovima u SFRJ, politici i istoriji.e,tad oni ispale par fraza tipa:"sve ih je trebalo pobiti","mi smo uvek branili evropu" i slicno,bez ikakve dalje argumentacije i podataka o bilo cemu. srpski nacionalni identitet je potpuno izgubljen,sveden na mitske price o ratnoj svemoci i izdajnicima u nasim redovima.
    velika vecina tih tzv."nacionalista" ne zna ni kad je osnovana prva srpska drzava,ni kad je car dusan(u koga se kunu)krunisan za cara,ni ko je od brace kome vadio oci,ni kad je poceo prvi srpski ustanak,ni koje su partije vladale u gradjanskoj srbiji XIX veka,apsolutno nista.
    nacionalizam se iskarikirao do beskrajne farse formirane u drugom dnevniku RTS-a devedesetih,i po svemu sudeci, pravih desnicara u srbiji nece vise nikad ni biti.

p.s. a i taj bukovski je bio obicna pijandura i probisvet,ne uvazavam misljenje ljudi koji doruckuju vinjak a veceraju vodku,pogotovo o ovako ozbiljnim stvarima.
    a dragos je veliki paranoik,to je poznato
    identitet grupe je valjda najjaci onda kada gomila raznorodnih fakata i spekulacija te grupe i o toj grupi pocne da konvergira u jedno - mit. prijatelju cudnog imena, najveci svetski narodi nastajali su iz mita a nisu u mitu skoncavali. cudno je da to, kao covek koji zivi u jednom od najneosnovanijih danasnjih mitova - mitu o prehriscanskom postojanju nekakvog globalnog 'paganstva', dakle da kao takav to ne shvatas. pa cela tvoja prica i ovde i pretpostavljam u tvojoj glavi je proizvod simulakruma religije i rezultat vrlo banalnog (ali i izuzetno zanimljivog i vaznog) trenda nastalog 60-ih godina dvadesetog veka.
    dakle, postoje samo mitovi jaki i slabi. tvoj mit je rasprostranjen, uspesno poradja tebe i tebi slicne (a ne ubija), ali tvoj mit je slab. srpski, onaj bas na koji se pozivas kada pljujes (i u tome si poslednji, svi su i to pre tebe uradili), onaj najbanalniji sa sve narodom najstarijim i svetskom misijom (zvuci poznato?), e taj mit je ono sto je deo nove srpske buducnosti, a ne proslosti. srbi su na vrhuncu identicnosti jer su na vrhuncu mitologizacije svog vremena i prostora. srbi su bre narod postmoderne - a ti si jedna cangrizava baba.
    batina ima dva kraja,
    k___c ima jedan kraj -

Zainteresovan član Nacionalista (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2005.
    Reputaciona moć
    48

Nerazumem zasto smo se dotakli holokausta kada pricamo o Srbiji....uostalom prica o holokaustu je suvise naduvana....
    DRAZA,NEDIC,LJOTIC JEDINI SPAS SRBIJE!!!!!!!!!

Učlanjen
    24.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    94

Citat Original postavio marlon
    E ****** juce sam se zarekao da ne ulazim u istorijske rasprave, al navuce me onaj analiticar za Dubrovnik, a to mi bila specijalnost ****** brate, treba ovde samo filozofski razgovarati ka ti, cim pocnes sa cinjenicama, pocne pljuvacina.
    evo, ja bas o tome...

serb_pagan: nemoj da se ljutis, ja samo odgovaram tvojim tonom. a sa tvojom misijom da 'pobedis' zlo u srbima pljuvacinom, sa tim se ne slazem nikako.
    batina ima dva kraja,
    k___c ima jedan kraj -

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio JABUCHILO
    identitet grupe je valjda najjaci onda kada gomila raznorodnih fakata i spekulacija te grupe i o toj grupi pocne da konvergira u jedno - mit. prijatelju cudnog imena, najveci svetski narodi nastajali su iz mita a nisu u mitu skoncavali. cudno je da to, kao covek koji zivi u jednom od najneosnovanijih danasnjih mitova - mitu o prehriscanskom postojanju nekakvog globalnog 'paganstva', dakle da kao takav to ne shvatas. pa cela tvoja prica i ovde i pretpostavljam u tvojoj glavi je proizvod simulakruma religije i rezultat vrlo banalnog (ali i izuzetno zanimljivog i vaznog) trenda nastalog 60-ih godina dvadesetog veka.
    dakle, postoje samo mitovi jaki i slabi. tvoj mit je rasprostranjen, uspesno poradja tebe i tebi slicne (a ne ubija), ali tvoj mit je slab. srpski, onaj bas na koji se pozivas kada pljujes (i u tome si poslednji, svi su i to pre tebe uradili), onaj najbanalniji sa sve narodom najstarijim i svetskom misijom (zvuci poznato?), e taj mit je ono sto je deo nove srpske buducnosti, a ne proslosti. srbi su na vrhuncu identicnosti jer su na vrhuncu mitologizacije svog vremena i prostora. srbi su bre narod postmoderne - a ti si jedna cangrizava baba.
    E Jabuchilo....sta bi dao Dragos da moze ovo da procita.

Učlanjen
    24.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    94

sad makar odmara od svih tih sto im je smesno da nije tuzno.
    batina ima dva kraja,
    k___c ima jedan kraj -

Elita Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Nerazumem zasto smo se dotakli holokausta kada pricamo o Srbiji....uostalom prica o holokaustu je suvise naduvana....
    Е немој тако у ЈАСЕНОВЦУ је 800 000 СРБА и неколико стотина хиљада других Јевреја углавном, убијених,силованих и др. није надувано. Пази шта причаш. Даху је био логор за Русе и Србе и Јевреје. Па Свети Владика Николај је био у Дахау.
    ПОПРЕД ЈЕВРЕЈА НАЈВИШЕ СУ СТРАДАЛИ СРБИ И РУСИ
    “Mors tua, vita mea”

Aktivan član
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    66

Citat Original postavio Nexus 6
    ahaaaa...a Holokaust je, verovatno, nemesis medjunarodnog jevrejstva, komunizma i masonerije...s'obzirom da su u nacistickim logorima tucale kamen i ubijane upravo te grupacije...
    vazno je da su nacisti mislili svojom glavom...
    Nacisti nisu bili desnicari, nego fasisti...
    Fasizam nije ni desno, a ni levo... procitaj malo vise o njemu, pa ce ti biti jasnije.
    I kick butt for fun!

Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Нацисти нису били Фашисти, Италијански Фашисти су били и Јевреји, Фашизам је политичко уређење а не секата као нацизам.
    Нацизам је имао у основи Паганство и сујеверје па се карактерише као сатанистичка секта.
    док је фашизам идеологија.
    “Mors tua, vita mea”

Aktivan član
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    66

Gresis, fasizam upravo nije ideologija. Nacisti su frakcija italijanskih fasista.
    Da bi neki sistem bio ideologija potrebna je odredjena konzistentnost. Mozemo govoriti o nekim osobinama fasizma koje su se istorijski pokazale, ali njegovu sizofrenu prirodu koja je cas jedno, a cas drugo u zavisnosti od situacije ne mozemo uklopiti u neki stabilan sistem kao sto je ideologija.
    I kick butt for fun!

Aktivan član
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    66

A kada spominjes Jevreje u Italiji i fasizam... to je savrsen primer fasistickog flerta. Oni (fasisti) ce iskoristiti sve da se domognu svog cilja... pa su jednom sindikat, jevrejski kooperanti, aproprijacija privatne imovine, a posle suvi kapitalizam kada postignu monopol.
    I kick butt for fun!

Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Ма дај немају везе једни са другима, а имају историјски податци да су и Јевреји били чланови Фашистичке организације Италије. До 1943 док Хитлер није прузео и Италију ПОЛИТИЧКИ, Муслолини је чувао Јевреје.
    Нацизам сам говори шта је НЦИОНАЛ-СОЦИЈАЛИЗАМ = КОМУНИЗМА.
    А ФАШИЗАМ ЗНАЧИ СНОП = ФАШИ; ЈЕДИНСТВО ЈАКА СТРУКТУРА. НЕШТА КАО РОТАРИЈАНЦИ.
    “Mors tua, vita mea”

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

fasizam je vojna diktatura...policijska drzava...kao sto je bilo u spaniji i portugalu, po juznoj americi...i tako...
    u nemackoj je to bio poseban spoj fasizma i mrznje prema drugim nacijama...
    i fasizam je upravo ekstremna desnica, a nacizam je nesto izmedju...
    sto volim kada mi tako neko kaze "procitaj malo o necemu", a veze nema sa tim...

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

fasizam je vojna diktatura...policijska drzava...kao sto je bilo u spaniji i portugalu, po juznoj americi...i tako...
    u nemackoj je to bio poseban spoj fasizma i mrznje prema drugim nacijama...
    i fasizam je upravo ekstremna desnica, a nacizam je nesto izmedju...
    sto volim kada mi tako neko kaze "procitaj malo o necemu", a veze nema sa tim...
    Samo ti kolutaj okicama, ne znas sa kim si se uhvatio u kostac. Ja pobego od nje na topic o palacinkama.

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

to mi i ona kaze...yebiga...da sam begao od svakoga, ne bih ni bio danas na ovom forumu... ;-)

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

to mi i ona kaze...yebiga...da sam begao od svakoga, ne bih ni bio danas na ovom forumu... ;-)
    Ma to je bre azdaja covece, enciklopedija ziva. Moj ti je savet malo obnovi znanje, vidis i ja se nikog ne bojim, ali ova je namazana svim mastima, te su najopasnije.

Aktivan član
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    66

Citat Original postavio marlon
    Ma to je bre azdaja covece, enciklopedija ziva. Moj ti je savet malo obnovi znanje, vidis i ja se nikog ne bojim, ali ova je namazana svim mastima, te su najopasnije.
    :grin:
    namazana, nego sta... od glave do pete
    sada glumim praznoglavu lepoticu i samo trepcem, ali nikom ni reci vise o mojim posebnim mocima
    I kick butt for fun!

Slične teme

1. Muškarci šta više volite – levu ili desnu sisu?
    Autor WEISHAUPT u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 03.06.2008., 20:09
  2. "Ode nam točak!!! Svi u balans na desnu stranu!!!"
    Autor gost 66630 u forumu Politika
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 03.01.2008., 20:55
  3. Rad nogu
    Autor Derer u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 02.09.2007., 15:52
  4. Oticanje nogu