EURO 2016 France

Verovatno na prethodnoj strani.Mora da postoji i timska slicica,verovatno iz 4 dela. Ovo je 20 igraca po ekipi,puta 24 reprezenracije je 480 slicica. Album ima 680,znaci postoji jos 200 slicica
 
2016.jpg


Za neverne Tome!
@ Aleksandar Kostov Svaka cast na brzini
 
Pogledao sam spisak slicica i prilicno sam razocaran.
Nema stadiona i gradova,samo 8 uvodnih slicica,lopta,trofej iz 2 dela,logo iz 2 dela,maskota,panini slicica.Slede 2 strane za grupu A sa grbom i timskom slikom koja je jedna slicica(ja sam ocekivao iz 4 dela ),posle toga svaka reprezentacija ima po 3 strane,na 2 strane su slicice 20 igraca,a na trecoj 6 slicica u pokretu,jedna je najbolji igrac,a ostalih 5 su one po pola.Napravljeno je tako da se onih 20 igraca uvek nalaze na 2 zajednicke strane,posle njih idu tih 6 slicica,pa 6 od druge reprezentacije,pa njihovih 20.Nisu svi grbovi napred,vec grbovi idu po grupama,kada zavrsi grupa a,idu grbovi iz grupe b,pa njihove slicice itd
Slicica ima definitvno 680,one po pola su jedan broj.
Neverovatno da je ovo najveci album do sad,a da nema gradova i stadiona.
 
Poslednja izmena:
Pogledao sam spisak slicica i prilicno sam razocaran.
Nema stadiona i gradova,samo 8 uvodnih slicica,lopta,trofej iz 2 dela,logo iz 2 dela,maskota,panini slicica.Slede 2 strane za grupu A sa grbom i timskom slikom koja je jedna slicica(ja sam ocekivao iz 4 dela ),posle toga svaka reprezentacija ima po 3 strane,na 2 strane su slicice 20 igraca,a na trecoj 6 slicica u pokretu,jedna je najbolji igrac,a ostalih 5 su one po pola.Napravljeno je tako da se onih 20 igraca uvek nalaze na 2 zajednicke strane,posle njih idu tih 6 slicica,pa 6 od druge reprezentacije,pa njihovih 20.Nisu svi grbovi napred,vec grbovi idu po grupama,kada zavrsi grupa a,idu grbovi iz grupe b,pa njihove slicice itd
Slicica ima definitvno 680,one po pola su jedan broj.
Neverovatno da je ovo najveci album do sad,a da nema gradova i stadiona.

Ako je tako onda neću ni da skupljam sličice, kakav je album bez stadiona, ko šampanjac bez pene
 
Video sam sad slike unutrašnjosti albuma na promociji u Francuskoj.Imaju unutra slike gradova i stadiona,ali su odštampani,nisu predvidjeni kao sličice.Bolje da su ubacili sličice gradova i stadiona,nego ove igrače u pokretu.
 
Video sam i ja slicice,timska slicica je srebrna i drugacija je nego do sad,igraci u zagrljaju kad slave gol,kao za 365. Stadioni i istorija prvenstava su na vec odstampanim slikam.Objavicu ja veceras slike za ljude koji ne posecuju strane forume
 
Od 30 kesica, samo dva grba i dve srebrne, Ne miriše na dobro. Sve sami rumuni portugalci i madjari, od španaca i italijana a kamoli nemaca nema ništa. Em što album ima 680 sličica, em će nas uništiti duplikatima.
 

Back
Top