Mistery in love

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zasto muskarci vole a zene ne?
Ko yebe taj i voli.
ko je yeban taj ne voli, jer niko ne voli da ga neko yebe.

Ovo nije sala. Ovo je za dubokoumne da nadju jos neki smisao. Mozda otkrijemo zagonetku koja cuci vekovima o zenskoj manipulaciji nad muskim talibanima.

Nije da zena ne voli ali nikad kao musko zato i razmislja na nacin, ako me yebes tebi je dobro a i meni je dobro ali ne koliko tebi pa mi tu razliku moras nadoknaditi tako sto cu manipulisati s tobom.
 
sinnke:
Zasto muskarci vole a zene ne?
Ko yebe taj i voli.
ko je yeban taj ne voli, jer niko ne voli da ga neko yebe.

Ovo nije sala. Ovo je za dubokoumne da nadju jos neki smisao. Mozda otkrijemo zagonetku koja cuci vekovima o zenskoj manipulaciji nad muskim talibanima.

Nije da zena ne voli ali nikad kao musko zato i razmislja na nacin, ako me yebes tebi je dobro a i meni je dobro ali ne koliko tebi pa mi tu razliku moras nadoknaditi tako sto cu manipulisati s tobom.


Al je tebi dobro. Koju gudru uzimas?
 
po koja nelogicnost???
sinnke je nepopravljivi shovinista...plus,izigrava patjenika...mis'im daaaj:"zene su qrve i bezosecajne glupache"...totalno prevazidjeno
ili je to mozda:gej-lobi :mrgreen: ?

btw,mrzim jednostrana misljenja dolazila ona s ove ili one strane
 
sinnke..stvarno me zabrinjavas..
prvo da rascistimo nesto. ko yebe? onaj ko je gore! tako da i muskarci ponekad budu poyebani..ako cemo po toj tvojoj logici..a, sto se tebe tice..povredila te pa sta! zivot ide dalje..svima se to desilo pre ili kasnije, pa zive..
 
peach:
po koja nelogicnost???
sinnke je nepopravljivi shovinista...plus,izigrava patjenika...mis'im daaaj:"zene su qrve i bezosecajne glupache"...totalno prevazidjeno
ili je to mozda:gej-lobi :mrgreen: ?

btw,mrzim jednostrana misljenja dolazila ona s ove ili one strane


Kome ti pricas. Uzivotu nisam video nekoga ko je tolika lezba.
Po tvom misljenju Einstein dok je pricao o teoriji relativnosti je bio od iste ugrozen.
 
Ne kažem da se slažem sa konkretnim činjenicama izloženih od strane uvaženog Sinnketa;
Kažem samo o tome da ako se slože više od dvoje ljudi u vezi nečeg, onda to nije više usamljeno, jednostrano mišljenje...
 
Ako cemo krenuti logikom da ne gledamo jednostrano... onda bi se doslo do zakljucko da moze takodje i devojka da hebe a da ne bude ebana...sto bi znacilo Sinke da si samo najverovatnije naleteo na pogresnu... Cesto se desi da ljudi nalecu na takve...
I pazi kad potenciras na sve devojke....onda se naravno neka pronadje i prepozna u tome pa se nadje uvredjena i povredjena... Isto kao i banalizovanje za tipove pa se mi kao uvredimo... :roll:
 
sinnke:
Zasto muskarci vole a zene ne?
Ko yebe taj i voli.
ko je yeban taj ne voli, jer niko ne voli da ga neko yebe.

Ovo nije sala. Ovo je za dubokoumne da nadju jos neki smisao. Mozda otkrijemo zagonetku koja cuci vekovima o zenskoj manipulaciji nad muskim talibanima.

Nije da zena ne voli ali nikad kao musko zato i razmislja na nacin, ako me yebes tebi je dobro a i meni je dobro ali ne koliko tebi pa mi tu razliku moras nadoknaditi tako sto cu manipulisati s tobom.


Ili ebes ili primas tako je to.....................e sad..........neko nekog u glavu.....a neko........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top