Promena operatera u zgradi

dakyorlando

A picker, a grinner, a lover, and a sinner
Moderator
Poruka
39.937
U našoj zgradi operiše PTT KDS. I sada je pokrenuta inicijativa da se u zgradu uvede SBB. S obzirom da nam se više sviđa njihova ponuda, i naš stan je podržao inicijativu i, koliko sam informisan, već je sakupljeno dovoljno glasova, tj. pristanci više od 51% stanara. E sad, mi (iz našeg stana) smo vezani još nekih godinu dana ugovorom sa našim sadašnjim provajderom. Pa nisam siguran kako će to prelaženje da se odvija u praksi? Hoćemo li morati da čekamo da nam istekne ugovor pre prelaska na drugog provajdera? Hoće li oba provajdera operisati u zgradi, ili će svi morati da pređu na drugog, čak i oni nisu podržali inicijativu? Ima li ko iskustva sa promenom provajdera u svojoj zgradi?
 
Zvanično nema veze , jedan operater ne isključuje drugog ali u praksi - ukoliko u zgradi već operiše SBB, ostali ne žele da se mešaju jer se zna koje glave drže Sbb.
SBB je bio u vlasništvu Soroša a on je relativno nedavno firmu prodao "bivšem" CIA agentu kojem je prvi potez bio da izbaci RussiaToday iz ponude

Više operatera postoji uglavnom tamo gde su drugi došli PRE Sbb-a , jer CIA-ši ulaze gde hoće i rade šta hoće. Realno, nećete dobiti ništa prelaskom na SBB osim većeg računa.
Na kraju se inako sve svodi na 4-5-6 kanala koji se gledaju a ostalo stoji bzvz. Uostalom, zbog ugovora koji ste potpisali ionako nemate izbora..


http://www.peticije24.com/russia_today_na_osnovnom_paketu_sbb
 
Ako niste zadovoljni njihovim uslugama,a pogotovo dosta vise u zgradi.Mozete sigurno da raskinete ugovor sa njima.Ugovor vazi samo ako oni postuju.Mad nisam siguran da ce te i sa SBB-om bit zadovoljni.Bar kod mene u kraju nisu.Mad kod nas ima vise izbora,pa moraju da se bore za poziciju.Imamo ADSL,Kopernikus,SBB i Orion.Bio je i Total TV,ali su se izgubili pored ovih.
 
Poslednja izmena:

Back
Top