Gljivice, hlamidija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

smile4smile

Početnik
Poruka
1
Procitala sam sve ranije komentare na ovu temu, ali... Bicu malo opsirnija zbog lakseg uvida u problem.
Vec 8 meseci imam problema sa gljivicama, izlecim se (IIIa ili IIIb grupa) pa se ponovo pojave posle odnosa. Gljivice su mi se pojavile 3 dana posle prvog odnosa sa sadasnjim momkom. On nije imao devojku pre mene, tako da sam bila ubedjena da je to do mene. On je samo prvi put imao neke tackice i dobio je Daktanol kremu. Kada je kasnije isao kod dermatologa, ona mu je rekla da je zdrav (jednom je radio bris glansa na gljivice) i da nije do njega, samo da koristi kondom i sve ce biti uredu. Ali su se meni gljivice opet vracale. Tako da sam uradila test na hlamidiju koji je bio negativan (screening testom) kao i PA, takodje negativan (II grupa). Ali sam ja i dalje imala gljivice, pa je on insistirao da uradi jos neke testove. Uradio je test na hlamidiju (DIF test) i bio je pozitivan (lecenje je u toku), ali mu je doktorica opet rekla da moje infekcije nisu zbog njega.
Od lekova sam koristila: Geonistatin + Daktanol krema; Poligynax + Sinacilin 500mg; Ginodaktanol; Lomexin 600mg koji nije dao rezultate pa sam dobila Canesten 3.
Zanima me da li je moguce da ja nemam hlamidiju, odnosno da njegova hlamidija kod mene izaziva gljivice? Da li bih i ja trebala da uzimam lekove za hlamidiju, za svaki slucaj?
P.S. U toku menstruacije koristim tampone. Ponekad imamo odnose pred kraj menstruacije. Najcesce koristimo kondom, ali ne iskljucivo.
 
Koliko cesto imate odnose?
Prosto ne mogu da poverujem da on ima hlamidiju a ti ne, i odakle mu hlamidija ako nije imao devojku pre tebe, ako izuzmemo sve moguce i nemoguce nacine prenosenja, to je ipak seksualno prenosiva bolest.
Iako ti kazes da nisi nasla pod postojecom temom odgovore ovo je ipak jedna od brojnih varijacija na temu.
Potreno je da uradis sve na ovom forumu vec spomenute briseve pa tek onda da se sprovodi lecenje, da se ne ponavljamo.
Temu cu zakljucati a dalju prepisku mozemo preko pp.
Pozdrav!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top