Tajland

Zvao sam konzulat danas,taman i iskoristio da zakažem termin, i definitivno postoji mogućnost tranzitne vize ali u principu ne za moj slučaj tako da ću morati singl+re-entry kao i što sam pretpostavio. Ali ko planira 3-4 dana na Tajlandu pa da produži u Vijetnam,Kambodžu,Maleziju,Singapur..... pa opet par dana na Tajlandu ima tu opciju kao bolju mogućnost nego da se upušta u avanturu sa tajlandskom birokratijom po aerodromima.
 
Kupljena karta i za Vijetnam i započeta procedura za vizu ,Plan je Bangkok dva dana za aklimatizaciju,pa Sajgon, pa Hoi An i ostaje mi jedan dan lufta između povratnog leta iz Da Nanga koji je prvobitno trebao da bude Hue ali sam se malo preračunao nažalost, tj postoji problem sa satnicom koji bi me onemogućio da efikasno iskoristim dan i vidim Hue kako treba...opet mi glupo da ne vidim Hue kada sam već u "kraju" :confused: .....šta god odlučio sledi nekih sedam dana moru na Tajlandu a kako stvari stoje sa prognozom opet idemo na istok tj. neka od ona dva ostrva(koh kood ili koh maak) ili Koh Samet ili repete na Koh Changu.

Iskreno dosta mi je aviona a nisam ni poleteo :lol: (beg-Ist,Ist-Bkk,Bkk-Sajgon, Sajgon-Da nang(ili Hue),Da nang-Bkk, Bkk-Ist, Ist-Beg)...tako da ću videti ipak neku destinaciju gde ne moram još dva leta da ubudžim.

Tri nedelje mi postaje malo definitivno :lol:
 
Poslednja izmena:
Sitno brojiš, a? :D

Znaš šta ti je činiti. Lepo se provedi i uživaj za sve pare!
Kako od tebe očekujemo, napravi puno fotki pa kad se vratiš da nam sve lepo prezentuješ :D

Možda bez veze zvuči, još nisi otišao a ja sa nestrpljenjem čekam povratak :lol:

:cmok:

sitno...baš sitno ostalo...skoro da čujem zvuk avionskih motora kako startuju :lol:

Biće i split teme na Vijetnam kada se vratim a definitivno ostavljam utiske ovde gde god na Tajlandu budem završio.

Inače plan puta: Bangkok 2 dana, Sajgon 4, Hue 1 dan(ipak sam rešio da vidim), Hoi An 4 i onda natrag za Bangkok a odatle ostaje ostvoreno verovatno neka plaža u tajlandskom zalivu desetak dana...videćemo gde će me sunce odvesti ;)
 
Poslednja izmena:
Bice :zaljubljena: :lol:

Juce sam napustio Bangkok i stigao u Sajgon tj. Vijetnam ali se vracam gde sam stao iduce nedelje tako da bice...
Do tada :bye:

uWldVuk.jpg
 
Cast Vijetmamu na svemu ali tajlandsko plavo je ipak lepse :lol:

20181124_135738.jpg

pozdrav :bye:

Inace izabrana morska destinacija je Koh Samet nekih 3 i kusur sata od bangkoka tj 2 od pataje...dakle u ovoj turi cemo o tom ostrvu. Vreme je da ne ureknemo..... savrseno.
 

Back
Top