Vracanje Inbox-a nakon reinstalacije

  • Začetnik teme Vragolasta Amfibija
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Najverovatnije resenje kod XPa:
otvoris win explorer pa na tools pa na folder options pa na tab wiev pa ukljucis show hidden files and folders
u Documents and settings\ime usera local settings\application data\indentities\ slovai brojevi\microsoft\outlook express
ovo prekopiras(unutra su dbx fajlovi)
kada instaliras novi outlook imas opciju import messages,pa na opciju outlook express
pa main indentity i definises folder gde si kopirala folder outlook express.
meni je ovako uspelo za poruke, adrese jos pokusavam
pozdrav
ps
hvala tigi-u i gz-u na poducavanju
 
Vragolasta Amfibija:
na zalost tamo nema niceg sto bih mogla da iskoristim tako da jos uvek ima taj problem

Kako nema niceg sto bi mogla da iskoristis ? Ne kapiram. Jel ne shvatas sta treba da uradis ili sta? Pise ti lepo koja dva fajla treba da narezes (ili stavis negde, nebitno) i posle samo vratis u taj folder kad reinstaliras. Ne shvatam u cemu je problem. Pojasni malo.
 
MatrixNeo:
Ovaj program nema mogucnost export maila, tako da svaki mail moras snimiti sa save as pa
odaberes .eml. Takve mailove otvoris u recimo outlook expresu pa ih exportujes u neki folder
pa narezi na cd pa reinstaliraj sistem pa otvoris outlook pa import sa tog cd-a. trebalo bi da radi. pozdrav


e da..u pravu si za to..nema export...ali sam nashla folder gde je to smesteno...bio je medju skrivenim pa ga zato nisam videla.
ok...uspela sam sad...hvala svima koji su pomogli.
a narocito lupu....

sta se ljutis bre !!!
 
POSTOJI VRLO TUPAV ALI JEDNOSTAVAN NACIN.PRE NEGO REINSTALIRAS OUTLOOK , ZAPAMTIS SVE U NEKOM FOLDERU NPR. POSTA ( NAPRAVIS FOLDER U MY DOCUMENTS ) . ZNACI KLIKNES NA MAIL PA FILE SAVE ES ITD. KAD REINSTALIRAS OUTLOOK , OTVORIS GA , OTVORIS TAJ FOLDER POSTA I LEVIM KLIKOM PROSTO SVUCES MAIL IZ NJEGA U INBOX . TUPAVO DO BOLA ALI RADI .CIAO
 
dakle, moze. imas u outlook expresu (ako kosristis taj program) u options da vidis u kom direktorijumu ti se nalaze poruke, tj. baza sa porukama. kompletan direktorijum sacuvaj na neku drugu particiju ili neki drugi hdd. nakon re-instalacije sistema, vrati na staro mesto. it's all... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top