Problem sa igrom T 72 core.exe error?? Zna li neko

Tek sada sam video poruku , ja sam instalirao igru bez problema !!!! Igra ima normalan CRACK samo uradis copy - paste !!! Probaj jos jednom da vidis gde si uradio crack. Ne kazem da nisi dobro uradio crack jer ljudi cesto rade crackovanje preko TOTAL COMMANDERA i pogresno ponekad kopiraju crack u neki folder tamo gde je instalirana igra , ti probaj da uradis ovako ...... Kad ti se instalira igra, iz MY COMPUTER otvori tamo gde ti je disk i naravno otvoris folder CRACK, uradi samo COPY i nista vise. Vrati se ponovo na ikonicu na desktopu T-72 i desnim klikom idi na PROPERTIES i na FIND TARGET i tamo uradi PASTE !!! E ako ti onda ne radi , zao mi je najverovatnije je do loseg cracka na samoj igrici ili ti je disk lose narezan >>>>>>>>> POZDRAV !!!!
 
hmmm
napisao si ovo
TOTAL COMMANDERA i pogresno ponekad kopiraju crack u neki folder tamo gde je instalirana igra , ti probaj da uradis ovako ...... Kad ti se instalira igra, iz MY COMPUTER otvori tamo

i tako dalje, korsicenje WINDOWS intefejsa jeste koriscene explorera. da li ga startujes kao my computer, dodjes do njega desnim klikom (find target) ili nesto trece je svejedno....
 

Back
Top