imam problem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
imam ja. dakle da dodjes kod mene pa da vidis kako pravim, ja sve odokativnom metodom, al da probam sad ovde,
dakel, dva-tri jajeta, prasak za pecivo, onako dve dobre velike kasike mekog margarina, dve solje mleka, brasna oko lapo kile, i petnaest kasika ravnih secera, moj predlog je ako je preslatko onda dodaj jos mleka i brasna. eto
 
Supertajni:
Možda imam ja al pre toga moram da probam te tvoje....jer šta ako je moj recept lošiji.....misiiim yebeš galete.....

Ma nema sanse,vidis da i ja imam los recept:? .A i zene se nisu nesto pretrgle da mi pomognu.:roll: Ajde zene bre,evo poslacu vam Supertejnog da isproba,pa nek onda sam kaze ko pravi najbolje:lol: :lol: :lol:
 
sto kukas ja ti dala recept iz glave, pravim ih cesto. oces i za projice sa svim i svacim, neka pita, topli sendvici, ili nesto na aksiku? kazi struji sta te muci?
 
Supertajni:
......e tu sam te čekao...pa neću ovako javno, missiiim ja svoje recepte ljubomorno čuvam...pa kad se vidimo a ti lepo papir i olovku......i mesi Jagodinka mesiiiii

a neeeeeee,ja se vidjam iskljucivo sa devojkama - sa muskarcima u pratnji roditelja jer sam maloletna,tako da......ma daj bre taj recept da ne filozofiram mnogo
a kad bude ponovo okupljanje,ja cu da donesem te galete za koje mi nedadoste recept - osim Struje - njoj svaka cast;)
 
esperanca137:
a neeeeeee,ja se vidjam iskljucivo sa devojkama - sa muskarcima u pratnji roditelja jer sam maloletna,tako da......ma daj bre taj recept da ne filozofiram mnogo
a kad bude ponovo okupljanje,ja cu da donesem te galete za koje mi nedadoste recept - osim Struje - njoj svaka cast;)
Planirao sam da dođem na to okupljanje ali sam imao jedan ružan događaj tako da yebiga ali sledeći put plaćam piće ženskom delu foruma koji se zatekne tamo eto od mene toliko......e pa to ti je umesto recepta šta hoćeš i jare i pare mnogo je kume...........
 
Supertajni:
Planirao sam da dođem na to okupljanje ali sam imao jedan ružan događaj tako da yebiga ali sledeći put plaćam piće ženskom delu foruma koji se zatekne tamo eto od mene toliko......e pa to ti je umesto recepta šta hoćeš i jare i pare mnogo je kume...........

nemoj jare,nemam gde kuci da ga smestim,mnogo je veliko,al je slatko priznajem
a recept......vec sam digla ruke,dobila sam jedan i ima kuci odmah da ga probam:D
 
Preko puta depoa na Bulevaru - ima jedan lokal gde je to mnogo je dobro, ne mogu da se setim kako se zove mesto, to je onaj lokal odmah pored Spin-a...

U tanjiru je poslužena jedna velika galeta preko koje je premazana nutela (ali onako, domaćinski) pa idu dve kugle sladoleda i šlag pa preliv od karamele.

mmmmm što je to dobro - a i koštalo je 96 din. Sad je postalo popularno, pa verujem da se i cena malo razlikuje.
 
majcheki:
Preko puta depoa na Bulevaru - ima jedan lokal gde je to mnogo je dobro, ne mogu da se setim kako se zove mesto, to je onaj lokal odmah pored Spin-a...

U tanjiru je poslužena jedna velika galeta preko koje je premazana nutela (ali onako, domaćinski) pa idu dve kugle sladoleda i šlag pa preliv od karamele.

mmmmm što je to dobro - a i koštalo je 96 din. Sad je postalo popularno, pa verujem da se i cena malo razlikuje.

a da odemo mi tamo,sta mislite devojke:D ;)
 
:wink:
To je letnji lokal... Bašta je dovoljno velika, stolice udobne - ali je unutra skučeno, tako da vam ne savetujem ako vas ide dosta.
- da ne bude posle ona majcheki nas smorila, poslala nas negde gde nismo mogli svi da stanemo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top