Trziste nema dusu

serb_pagan:
kad sam rekao na svetu,mislio sam na svetsku politiku,na koju mahom najveceg uticaja imaju amerikanci i evropa(ili su barem imali).

sad,kina je pokazala svoje lice masakrima tibetanaca, a i dovoljno su se izmasakrirali izmedju sebe tokom komunjarske revolucije.kao da nisi cuo za stravicne zlocine protiv kontrarevolucionara tamo,o "radnim logorima"(pandanima aushwiza),ubijanju drugog deteta i slicno.da ne pominjem gazenje studenata tenkovima na "trgu nebeskog mira". siguran sam da ni oni ne bi bili bolji da imaju toliko moci koliko ima USA sada.
teroriste nikad ne podrzavam,pogotovo kada ubijaju nevine civile (sto se isto odnosi na osvajacke ratove USA).onaj ko podrzava tako nesto,priziva djavola u svoju kucu.


Citajuci tvoje postove, izgleda mi da nisi nimalo neinteligentan covek, ali si silno izmanipulisan gluparijama o 60-tih godina hipi pokreta na foru "this is the dawning of the Age of Aquarius", i ostalim paganskim miksevima..... i neko te je slagao da se paganizam iskljucivo kosi sa monoteistickom religijom.

e pa dobro onda, kad si tako uveren da Kinezi "tamo jedva nadju da nesto jedu" i "sagradili su par lepih zgradica", zasto se onda isto tako gnusas recimo tih izvora koji su isto '92 u Times-u objavili sliku Srbina koji umazan, kamufliran blatom puzi ispod bodljikave zice vise nalik na zivotinju nego na coveka, i sta imas protiv da se za Srbe uvazi u svetu da su "imali najvise masovnih grobnica posle Hitlerovih konc-logora" :confused: :confused: :confused:

Mislim, kad toliko svi sve dobro znate i o Tibetu i Kini i Tienanmenu, kulturnoj revoluciji, a tu vam izvori nisu bitni, zasto se protiv slicnih informacija iz istih bunite kad dolaze o Srbima ??

Kina je postala 3. po redu svemirska sila :

coverpic.jpg


sz6-3.jpg


sz6crew-2.jpg


xyxwave.gif
 
Petar_FPN:
@duh...
neverovatno je kako jedan dobar text tumacis na subjektivno prizvoljan nacin,u stilu babe i sna...

Текст ти јасно говори да су неки народи боље прилагођени глобализацији и да то може да доведе до промене односа снага у свету.
Наравно, текст дозвољава и разна тумачења око тога који економски модел бољи, што си и сам нешто рекао...
Ја се лично тиме примарно не бавим.
 

Back
Top