Hajde sad neka muškarci pitaju,a žene da odgovaraju VI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Upalila sam radio. Vrtim po stanicama i baš razmišljam, odavno nisam čula: ______________Chris Rea
Idem ulicom i vidim mladu mamu kako gura dečija kolica i oko nje dvoje dečice. Pomislim: _______________ Nije joj lako
Jutros sam zaboravila da uradim svoj jutarnji ritual. E danas će baš da mi bude: _____________ Super jer cu to da nadoknadim
Opet su mi se kolači prepekli. Jao, al' će sad da uživa: ______________ kanta za otpatke
Posle večernje šetnje najviše mi prija: ____________ kafa
Prošla sam kolima pored velikog marketa, sa parkingom punim kola. Baš se pitam: _______________ne pitam se :lol:

:lol:
 
da li imate potrebu da popricate sa sveštenikom?

Potrebu ne osecam, ali je ok ako situacija nanese na razmenu misljenja...do sada sam samo sa jednim svestenim licem imala zadovoljavajuc dijalog...

nakon koliko dana nejebice počinje da vas hvata kriza ?
misim ima tamo neka tema na muškima, pa se žali čoek nema tri meseca, ja se mislim e moj prika ti si malo dete za mene, pa pomislih kako li se ženad nosi stim pa aj reko najbolje da pitam

Mogu i bez njega, jer zivot me **** svaki dan...:lol: ...mogu bez svega ako hocu...

Upalila sam radio. Vrtim po stanicama i baš razmišljam, odavno nisam čula: ___D E S P A C I T O !___________
Idem ulicom i vidim mladu mamu kako gura dečija kolica i oko nje dvoje dečice. Pomislim: __Wau, que najs_____________
Jutros sam zaboravila da uradim svoj jutarnji ritual. E danas će baš da mi bude: __super___________
Opet su mi se kolači prepekli. Jao, al' će sad da uživa: ___nisu se prepekli i svi uzivaju_____
Posle večernje šetnje najviše mi prija: ___tuširanje_________
Prošla sam kolima pored velikog marketa, sa parkingom punim kola. Baš se pitam: _____sto ne odoh peske kao i obicno__________
 
da li imate potrebu da popricate sa sveštenikom?
Nemam
nakon koliko dana nejebice počinje da vas hvata kriza ?
misim ima tamo neka tema na muškima, pa se žali čoek nema tri meseca, ja se mislim e moj prika ti si malo dete za mene, pa pomislih kako li se ženad nosi stim pa aj reko najbolje da pitam
Zavisi.
Redovne okolnosti 5 dana. Zna se kojih u mesecu.
Ali bilo je perioda od godinu dana, trudnoca itd... Meni to nije tesko palo, druge vaznije muke su me mucile...
 
Osetite li nekada da vaš najbliži pripadnik muškog pola, trpi ogroman stres zbog posla, ali se trudi da vam to ne prikaže?
Ako nije baš vičan u prikrivanju i vi to ipak primetite, šta uradite?
Nervira li vas ponekad profesija i obrazovni profil vašeg bliskog partnera?
Da li ste nekad vašeg bliskog partnera zamislile u nekoj drugoj profesiji? Koju ste mu profesiju dodelili i kako vam se u vašoj zamisli on činio?
Verujete li da još uvek postoje one žene, koje bodre i hrabre svog muža i koje mu daju najjači moralni oslonac u trenucima, kada se dešavaju važne životne stvari?
 
Osetite li nekada da vaš najbliži pripadnik muškog pola, trpi ogroman stres zbog posla, ali se trudi da vam to ne prikaže?
Ako nije baš vičan u prikrivanju i vi to ipak primetite, šta uradite?
Nervira li vas ponekad profesija i obrazovni profil vašeg bliskog partnera?
Da li ste nekad vašeg bliskog partnera zamislile u nekoj drugoj profesiji? Koju ste mu profesiju dodelili i kako vam se u vašoj zamisli on činio?
Verujete li da još uvek postoje one žene, koje bodre i hrabre svog muža i koje mu daju najjači moralni oslonac u trenucima, kada se dešavaju važne životne stvari?

Cu osetim li
Zivim sa njim kroz sva govna koja nam zivot servira
Jedemo ih zajedno i mnogo nam lakse padne

Znam koja bi mu profesija najvise legla ali sto nije razmisljao na vreme pa zavrsio taj fax i time se bavio
Mada obrni okreni opet bi ovo neko morao da radi
Ako zeli moze da radi sta god pozeli, ja cu ga podrzati
 
zašto se kaže "ebu se ko mršave svinje"?

zar ima toga....mislim, mrsaavih svinja ...osim, ako neka zena, ne da to kao epitet muskarcu

- - - - - - - - - -

Osetite li nekada da vaš najbliži pripadnik muškog pola, trpi ogroman stres zbog posla, ali se trudi da vam to ne prikaže?
Ako nije baš vičan u prikrivanju i vi to ipak primetite, šta uradite?
Nervira li vas ponekad profesija i obrazovni profil vašeg bliskog partnera?
Da li ste nekad vašeg bliskog partnera zamislile u nekoj drugoj profesiji? Koju ste mu profesiju dodelili i kako vam se u vašoj zamisli on činio?
Verujete li da još uvek postoje one žene, koje bodre i hrabre svog muža i koje mu daju najjači moralni oslonac u trenucima, kada se dešavaju važne životne stvari?

da
izazoovem da propica kad ima potrebu ne napadam jer i ja ne volim da pricam u tom trenutku
da
ne
da
 
da li imate potrebu da popricate sa sveštenikom?

ne, ateista sam , popricam kao sa komsijom jer mi je komsija

- - - - - - - - - -

šta je to što nagoni (naganja, neam pojma kako je pravilno) muške da kače postere ženadi po sobama, garažama...u slučaju foruma po temama ?
hvala

pa valjda isto to sto ih nagoni da ih posmatraju na ulici , posti , prodavnici
 
Upalila sam radio. Vrtim po stanicama i baš razmišljam, odavno nisam čula: sustanje stanica , on line radio
Idem ulicom i vidim mladu mamu kako gura dečija kolica i oko nje dvoje dečice. Pomislim: moze u penziju
Jutros sam zaboravila da uradim svoj jutarnji ritual. E danas će baš da mi bude: nemam rituale
Opet su mi se kolači prepekli. Jao, al' će sad da uživa: luksuz je to
Posle večernje šetnje najviše mi prija: vecernji povratak iz setnje
Prošla sam kolima pored velikog marketa, sa parkingom punim kola. Baš se pitam: da li da idem dalje

tako ......
 
Osetite li nekada da vaš najbliži pripadnik muškog pola, trpi ogroman stres zbog posla, ali se trudi da vam to ne prikaže?
Ako nije baš vičan u prikrivanju i vi to ipak primetite, šta uradite?
Nervira li vas ponekad profesija i obrazovni profil vašeg bliskog partnera?
Da li ste nekad vašeg bliskog partnera zamislile u nekoj drugoj profesiji? Koju ste mu profesiju dodelili i kako vam se u vašoj zamisli on činio?
Verujete li da još uvek postoje one žene, koje bodre i hrabre svog muža i koje mu daju najjači moralni oslonac u trenucima, kada se dešavaju važne životne stvari?
zadovoljna sam delimicnim preklapanjem u nasim profesijama jer brze skapiramo problematiku vezanu za moj i njegov poosao. redovno pretresamo poslovne partnere, njihove obrasce ponasanja, ali profesionalne odluke donosi sam, pa nije mali :roll:

malo mi je iritantan ceo blok pitanja jer pretpostavlja muskarca kao osetljivu amorfnu masu kojoj ce jaka zena pruziti ruku spasa u prelomnim trenucima. ono tipa - iza svakog jakog muskarca stoji zena - i slicne frazetine koje su smislili slabi muskarci. alfe su jake i mocne same po sebi :)
 
kakva aplikacija za smartfon bi zaradila milione po vama?

nesto kao za pritisak ali krva slika , hormoni i virrusi

- - - - - - - - - -

jel ti često crkavaju sijalice?

jel često jedeš s nogu?
vise ne, promenila prodavnicu
da, kazu sluti na depresiju ...
jedino u kafani moram da se posvetim tom cinu
 
Šta mislite, postoji li u današnjoj Srbiji, muškarac koji je stub porodice, na koga se oslanjaju svi njeni članovi, koji je glavni izvor prihoda i stabilna figura u kući?

Šta mislite, da li današnji muškarci znaju da definišu pojam "prava žena", a u vezi sa onim što je jedna savremena žena danas, ili se oslanjaju više na neke stare vrednosti i principe?
 
Poslednja izmena:
Posle egzoticne vecerinke i par casa dobrog vina, na pamet vam padne bas nesto sto morate da podelite sa njim, medjutim sledi malo neznija kragna i lagani izbacaj na krevet, uz nezaobilazni sljas po zadnjici i sapatu da se skinete dok ne ode da pusti muziku...
Jel u redu to sa njegove strane...a vama je bas sad doslo da besedite o tome...


Ja mislim ovako: da je bio trenutak da mu to jako bitno kazem, ne bi on krenuo sa ovim sto navodis. Jednostavno Bog mi poslao poruku da ucutim, kad to vec ne umem sama :lol:
 
Šta mislite, postoji li u današnjoj Srbiji, muškarac koji je stub porodice, na koga se oslanjaju svi njeni članovi, koji je glavni izvor prihoda i stabilna figura u kući?

Šta mislite, da li današnji muškarci znaju da definišu pojam "prava žena", a u vezi sa onim što je jedna savremena žena danas, ili se oslanjaju više na neke stare vrednosti i principe?

jawoooj pa alek <333333 ((((((((:
 
Šta mislite, postoji li u današnjoj Srbiji, muškarac koji je stub porodice, na koga se oslanjaju svi njeni članovi, koji je glavni izvor prihoda i stabilna figura u kući?

Šta mislite, da li današnji muškarci znaju da definišu pojam "prava žena", a u vezi sa onim što je jedna savremena žena danas, ili se oslanjaju više na neke stare vrednosti i principe?

Postoji
Postoji
 
Osetite li nekada da vaš najbliži pripadnik muškog pola, trpi ogroman stres zbog posla, ali se trudi da vam to ne prikaže?
Ako nije baš vičan u prikrivanju i vi to ipak primetite, šta uradite?
Nervira li vas ponekad profesija i obrazovni profil vašeg bliskog partnera?
Da li ste nekad vašeg bliskog partnera zamislile u nekoj drugoj profesiji? Koju ste mu profesiju dodelili i kako vam se u vašoj zamisli on činio?
Verujete li da još uvek postoje one žene, koje bodre i hrabre svog muža i koje mu daju najjači moralni oslonac u trenucima, kada se dešavaju važne životne stvari?

ja teram da to izbaci iz sebe, ne valja kad gutas
al musko ko musko cuti i trpi, ide mi to na nerve :roll:

nema sta da me nervija bilo cija profesija, pogotovo u slucaju kad je neko sam izabrao to da radi, skolovao se za to, radi posao u struci koju je izabrao, sta ima meni to da smeta ili da ga zamisljam u nekoj drugoj struci, wtf?! zato bih ga zamisljala u drugoj struci

ovo zadnje pitanje ti je frazeologija iz nekog prepodobnog romana...
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top