RECI LJUBAVI

volim da volim

Zainteresovan član
Poruka
237
Umete li voleti bez dodira iako je zeljena osoba pored vas, iako je njen/njegov dodir blazenstvo i osecaj raja, osecate li se u necijem prisustvu "high" kao da deo koji nedostaje je najzad tu vratio vam se da budete potpuni....
Ukratko mozete li svoj osecaj u ljubavi pretociti u slova na papiru(ekranu) - vecina ce reci da je to nemoguce ali pokusajte molim vas , makar to bila samo jedna rec u kojoj je za vas sve receno.

P.S. Molim ljude koji zele da istaknu svoju duhovitost da to rade na nekim drugim temama izuzev ako stvarno tako izrazavaju svoju ljubav
....."Ko je taj ko sme ismevati tudje iskrene reci ljubavi , sem nesrecnik koji je jos nije spoznao"....
 
Uh
ti si bash romantichar
Nije nemoguce samo je jako tesho
Ja imam samo jednu rechenicu:
VOLIM GA DO LOODILA VEC 4 GODINE I SVAKOG DANA SVE VISHE I VISHE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Postala sam verna od kad sam s njim
 
Kad citam ovakve stvari dodje mi da se zaljubim i da volim i da lebdim dok hodam 3 metra iznad neba......onda tek budem svesna koliko je to nemoguce da se desi u ovom vremenu,svetu,zemlji,gradu,.....sve je to iluzija......:(:(:(
Ma PATETIKA
 
Samantha Jouns:
Kad citam ovakve stvari dodje mi da se zaljubim i da volim i da lebdim dok hodam 3 metra iznad neba......onda tek budem svesna koliko je to nemoguce da se desi u ovom vremenu,svetu,zemlji,gradu,.....sve je to iluzija......:(:(:(
Ma PATETIKA

Pa nije baš da nije moguće.......a kad se desi?, pa kad te tresne pravo u glavu, grudi, pa kad sve stvari dobiju boju, miris, ukus, pa kad nemožeš da skineš osmeh sa lica, pa kad uhvatiš sebe da gledaš u jednu tačku a filmovi prolaze kroz glavu, pa.......................ma dosta je.
 
volim ga iako nije pored mene,iako smo odvojeni,iako vise nismo zajedno......jer je on negde duboko usadjen u moje srce i dovoljno mi je sto se po nekad cujemo preko porukica..................znam da i on mene voli,ali zivot je *urva
 
O, ne ….
Sve je to nekako spolja.
Ova fali iz sredine.
Negde iz tamnog ambisa zbog koga se sve redje usudjujem da zaronim u sebe.
Jer tamo zagluvim.
OČi se prepune do vrha.
I suze se začas raspu kao pokidane biserne niske …
Po sobi … po meni ….
Po čitavom svetu
I ne mogu ih skupiti do jutra.
 
sa mojom devojkom sam kao u raju, nije mi bitno nista na svetu osim nje... sve ostalo postalo je suvusno...
..ljubav je nesto najlepse i najgore sto vam se moze dogoditi, jer ako vas voljena osoba povredi, vase srce je zauvek ranjeno duboko...i nemoze se zaleciti...
ipak, ljubav je nesto za sta se covek mora zrtvovati, makar je i skupo platio(ne materijalno).
kad nekog volita, ali bas onako iskreno, pravo...nemozete ga/je prevariti..jednostavno, to nije opcija...

ne voli se lik, voli se osoba!
 
volim da volim:
Umete li voleti bez dodira iako je zeljena osoba pored vas, iako je njen/njegov dodir blazenstvo i osecaj raja, osecate li se u necijem prisustvu "high" kao da deo koji nedostaje je najzad tu vratio vam se da budete potpuni....
Ukratko mozete li svoj osecaj u ljubavi pretociti u slova na papiru(ekranu) - vecina ce reci da je to nemoguce ali pokusajte molim vas , makar to bila samo jedna rec u kojoj je za vas sve receno.

P.S. Molim ljude koji zele da istaknu svoju duhovitost da to rade na nekim drugim temama izuzev ako stvarno tako izrazavaju svoju ljubav
....."Ko je taj ko sme ismevati tudje iskrene reci ljubavi , sem nesrecnik koji je jos nije spoznao"....


volim tvoj pogled volim kada me njime milujes
volim kada tvojim usnama moj vrat dodirujes
volim te andjele moj...
 
Uf, ja cesto ne umem da recima da iskazem ono sto osecam...ili se setim 3 dana kasnije sta sam u tom momentu mogao reci... Osecanja cesto imam, i ponekad i pokusam da ih iskazem...mada retko...ponekad zvuci i dobro... pa onda "u je al sam pametan"... :lol:
Aj da probam da iskazem trenutno osecanje - Imam potrebu da volim nekog...ovo bas zvuci bezveze... :? Bolje ja da se drzim erotskih fantazija... :lol:
 
Samantha Jouns:
Kad citam ovakve stvari dodje mi da se zaljubim i da volim i da lebdim dok hodam 3 metra iznad neba......onda tek budem svesna koliko je to nemoguce da se desi u ovom vremenu,svetu,zemlji,gradu,.....sve je to iluzija......:(:(:(
Ma PATETIKA

Nije nemoguce , nego postoji sve veci broj ljudi koji svoje slabosti kriju iza raznoraznih maski , zavesa i trljavih izgovora, a ne vide nesto sto im je tu nadohvat ruke nesto sto je najjace od svega- voleti stvarno i iskreno nije dar, do toga se dolazi vremenom koje samo u izuzetnim slucajevima zna da bude kratko
 
scharfschuetze:
Ne mogu da pretočim svoj osećaj ljubavi u slova na ekranu jer čvrsto verujem da svoj osećaj ljubavi nije tečnost.

Odista "slikovito" nema sta !

Imao sam i ja problem bezanja od stvarnosti gde pokusavam svima da predocim svoju ostroumnost i zabavnost ali mislim da sam ga resio - kako? Mislim da to ide s godinama.
 
Supertajni:
Pa nije baš da nije moguće.......a kad se desi?, pa kad te tresne pravo u glavu, grudi, pa kad sve stvari dobiju boju, miris, ukus, pa kad nemožeš da skineš osmeh sa lica, pa kad uhvatiš sebe da gledaš u jednu tačku a filmovi prolaze kroz glavu, pa.......................ma dosta je.


Mislim da se secam da sam se tako osecala sa jednim deckom,..pre 4 godine...bas sam se tako osecala i imala sam sve simptome koje si naveo;)
 
volim da volim:
Nije valjda da i jedan Antun Tun bezi od stvarnosti i nema hrabrosti da javno kaze koju lepu rec ljubavi .
Nije nikad Voleo - bio Voljen?


o da....al ne veruje u mogutjnost kazivanja iste....mislim mozhe sad ja da naglabam i da trazhim rechi koje tje da budu zvuchne i sve...al chemu kad su to samo rechi nekoga na forumu....ima tako par stvari koje chovek dozhivi....i ma koliko se trudio teshko je to docharati....da mogu verovatno bi bio neki best seler ludak....ovako....mogu da poqpim par simpatija il nechega...shto je tako nebitno....bolje da smo vandali jer to je neka kreativnost u nashe vreme....
 

Back
Top