Priznajem...

Priznam da bi mi bilo lakse u dushi :aha: Tesko je nositi tolike lazi :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Priznajem sebi :) Nisam nikog ubio opljackao i prevario - cista mi savest :cool: Nemam sta kriti a sex ne krijem i ne stidim se njega i nemam sta ne priznati ako je tako tako je :aha:

- - - - - - - - - -

Neko krije sexuani zivot kao da je pocinio zlocin :mrgreen: a ne uzivao u njemu :lol:
 
Osoba koja je ucinila nesto lose se plasi da prizna :) Onaj ko nije pocinio nista ozbiljno u zivotu, prekrsio zakon, nema razloga da se plasi priznanja :aha: Cesto kazem oprosti duso pogresio sam i ne zavrsim u zatvoru :malav:
 
Priznanja se najvise boje , narkomani, kriminalci, kuccke koje varaju klijente ili neverne zene :zper: korumpirani ljudi, oni koji lazu i sl. :aha:

Najgluplje je kada se plase da priznaju, da hotuju i gledaju WebCam ribe ili muskarce :rotf: kao da ce ih neko uhapsiti ili otici u zatvor ako kazu da Gledam Legalne WebCam devojke online na sajtovima i Hotujem na Chat :smeker:

Dok sve to sto ne priznaju ove nashe ribe, one preko ne kriju da to rade i ne smatraju da za to treba neko priznanje:lol: Ne misle da grese ako Hotuju na Chatovima i pokazuju sebe na Cam kome one zele :zper:
 
sakrivam se iza citata kad ne smem da stanem iza svojih reči... često? evo opet? kad ne smem nešto, onda se pravim kao da pitam? ili kažem: možda, valjda?

Ne krijem se iza citata. Sto da lupam glavu da pisem kad vec ima napisano i mnogo lepse uobliceno . Pitam kad mi nesto nije jasno, kazem to sto mislim. Briga me da li cu nekome ispasti glupa. Ne moze covek da zna apsolutno sve i ne moze sa svima da bude na istoj talasnoj duzini. Pisem ili koristim u govoru to " mozda i valjda". Nekad iz navike, nekad kad balansiram, pa da ne uvredim sagovornika, a nekad mi je iskreno potrebna podrska, pa mu to dodje kao neka "provokacija" kako bi mi sagovornik rekao sta misli o tome sto sam rekla.
 
Zapreceno mi je iskljucenjem ako nastavim da pisem na suptilan nacin.
Zato sam postao tih i miran kao bubica, pa je, sasvim logicno, i podforum filozofija postao tih i miran kao bubica.
Ostala je samo jedna tema na kojoj sasvim skromno i nimalo suptilno pisem - Zemlja. Ostalo je... ocigledno.
majica-no-djani-no-party-majica-03~1667.jpg

Cestitam! :vatromet:

- - - - - - - - - -
 
Priznajem:
- da sam uzela odmor od Krste jer mi trpe obaveze u RL
- da vas čitam ponekad,da bih ostala u toku dešavanja
- da kad ovako nešto pročitam ne mogu oćutati iako sam na godišnjem

Podrška Hakimu tj Mom drugu nalogu.
Živela demokratija! :)
Ako neko ne vidi koliki je kvalitet ovog čoveka, tad je taj NEKO sigurno na gubitku.
A i mi ostali.

Toliko
Vrćem se u kućicu.z:poz:
 
Priznajem da me nervira kad neko pokušava da Isusa predstavi kao nekog hipija... verujem da je Isus žestok ratnik, iako miropomazan... i da, ne mislim da sam ja Isus, nisam baš tolko lud.
 

Back
Top