Najgora zemlja za život u Evropi

Najgora zemlja za život u Evropi

  • Moldavija

  • Belorusija

  • Srbija i Crna Gora

  • Kosovo

  • Albanija

  • Bosna i Hercegovina


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
БиХ, Угњетаца Српски народ и неда му мира и незавсиност Р.С

3.gif
 
marlon:
Srebro, ovo je malo provokativno, sto ne stavi Finsku? Zasto hipoteticki nabrajas zemljie kad u pola njih nisi ni krocio. Vidis pricao sam ti da sam jedno vreme proveo u Hammenlinni, pa kad je bilo toliko hladno, to je za mene bila jedna od gorih zemalja za zivot.
Pa ja sam naveo nekoliko zemalja koje imaju reputaciju pakla i važe za dno Evrope.Pritom sam mislio prvenstveno na ekonomske,političke i ostale društvene faktore(ljudska prava,korupcija,standard,zdravstvena zaštita,obrazovanje,socijalna politika..) i voleo bih da prodiskutujemo o svakom od njih.
U Finskoj jeste hladno (pogotovo danas) ali niko iz nje ne beži...
 
ako se pogleda sa ekonmskog iliti socijalnog statusa

Moldavija

mada mislim da je anketa glupa, bolje je bilo staviti je kao temu, bez navodjenja zemalja, tako da bi ljudi mogli dati svoje misljenje i diskutovati o pojedinim zemljama i stanju u njima.(ovako je ogranicena po necijem nahodjenju na 5 drzava i "nerjesen status")
 
A gde je Hrvatska???? Strasno! kome se svidja tamo nek ide kod ustasa...dali je moguce da niste stavili zemlju gde je izvrseno neverovatno etnicko ciscenje? I zemlju koja je najcistija po nacionalnom sastavu u celoj Evropi.....no nije vazno,ionako je do Virovitice,Karlovca i Karlobaga nase....
KRALJU PERO,MI BI HTELI ZNATI KAKO CE SE OVA ZAMLJA ZVATI
DO MOSTARA SVE SRBIJA STARA,OD MOSTARA I NOVA I STARA
VOJVODINA,KOSOVO SRBIJA,KOSOVO SRBIJA
CRNA GORA I MAKEDONIJA,I MAKEDONIJA
HERCEG-BOSNA,KORDUN I BANIJA,KORDUN I BANIJA
SLAVONIJA,LIKA,DALMACIJA,LIKA DALMACIJA
PORUCUJE KRALJICA MARIJA,NEK SE ZOVE VELIKA SRBIJA
VELIKA SRBIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZIVELA VELIKA SRBIJA!!!!!!!!!!!!
 
commodore:
a) Kosovo nije drzava. ali tamo je najgore.
b) Pakao zamisljam kao mesto na kome su na vlasti neki od forumasa.
c) Za sve sto nam se desava sami smo krivi.

Питам се КО је овде пролупао... вероватно онај који је поставио тему, ЈЕР НИ ЈЕДНА ОД НАБРОЈАНИХ "ДРЖАВА" НИЈЕ У ЈЕВРОПИ ???????????
 

Back
Top