Pioneer AVIC F930BT

Postovani , Izgubio sam SD karticu sa mapama od Pioneer AVIC F930BT
Gde da kupim drugu SD karticu sa novim mapama Srbije, Evropa Hvala Milanovic

Evo pogledaj ovde,pa vidi gde ti vise odgovara.Na vecini mesta mozes naruciti pouzecem.https://www.google.com/search?num=30&site=&source=hp&q=gde+kupiti+SD+karticu+sa+mapama+od+Pioneer+AVIC+F930BT&oq=gde+kupiti+SD+karticu+sa+mapama+od+Pioneer+AVIC+F930BT&gs_l=hp.12...5084.20289.0.22826.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0....0...1.1j2.64.hp..0.0.0.tXe8XeuE6BU
 
Druze vidim da ti je uredjaj slican kao kod mene,ja sam pre izvesnog vremena otvorio temu u vezi ovoga jer kod mene nema dugme za gasenje,moram da skidam onaj dio sto kao sprecava kradju i na taj nacin ga gasim,kako ti gasis?
Drugo,jel kod tebe ne funkcionise navigacija bez tih mapa na SD kartici,kod mene radii navigacija i bez toga sto ti trazis osim ako za vece gradove nisu mape bas kompletne,ustvari nisam ni probao na vecim gradovima kao Beograd i sl?

Edit:zaboravih napisat kod mene je ovaj model: Pioneer AVIC-f970BT,vidim da kod tebe ima tockic verovatno ga tu i gasis i palis.
 
Poslednja izmena:
Druze vidim da ti je uredjaj slican kao kod mene,ja sam pre izvesnog vremena otvorio temu u vezi ovoga jer kod mene nema dugme za gasenje,moram da skidam onaj dio sto kao sprecava kradju i na taj nacin ga gasim,kako ti gasis?
Drugo,jel kod tebe ne funkcionise navigacija bez tih mapa na SD kartici,kod mene radii navigacija i bez toga sto ti trazis osim ako za vece gradove nisu mape bas kompletne,ustvari nisam ni probao na vecim gradovima kao Beograd i sl?

Edit:zaboravih napisat kod mene je ovaj model: Pioneer AVIC-f970BT,vidim da kod tebe ima tockic verovatno ga tu i gasis i palis.

Postovani, Uredjaj se iskljucuje na HOME Dugme. Pritisnite i zadrzite da se iskljuci ekran displeja. Na ovom gore linku NEMA
A sada pomozite vi meni: gde da kupim SD memory card za moj uredjaj
Veliki pozdrav od deda Milanovic Kraljevo
 
Ja tebe razumem. Home dugme je ono sa cetiri kockice.Pretisni i zadrzi da se iskljuci. Sto se tice kartice ja ne vidim gde se ona stavlja kod tebe. Ja imam SD card slot. Ako hoces da ti radio svira i kad su kola ugasena to nije nikakav problem.U kablovima (power cord) zuta zica je Terminal izvora za napajanje bez obzira na polozaj kljuca u bravi.Crvena zica Elektricni terminal pod kontrolom kontakt brave (12 v DC) on/of. Crvenu moras premestiti. Naravno predpostavljam da je tako i to mora raditi strucno lice. Veliki pozdrav od deda Djordja. Vidite za moju SD memory card
 
Ja tebe razumem. Home dugme je ono sa cetiri kockice.Pretisni i zadrzi da se iskljuci. Sto se tice kartice ja ne vidim gde se ona stavlja kod tebe. Ja imam SD card slot. Ako hoces da ti radio svira i kad su kola ugasena to nije nikakav problem.U kablovima (power cord) zuta zica je Terminal izvora za napajanje bez obzira na polozaj kljuca u bravi.Crvena zica Elektricni terminal pod kontrolom kontakt brave (12 v DC) on/of. Crvenu moras premestiti. Naravno predpostavljam da je tako i to mora raditi strucno lice. Veliki pozdrav od deda Djordja. Vidite za moju SD memory card

Ne to kod mene neide tako,ne reaguje,valjda je kod ovog modela drugacije,negde sam citao da jedino daljinac da kupim moze se preko njega gasit,glupo da gluplje nemoze bit:
 
Ma to sam vec uradio pre ali znas kako ide google translate nemoze prevest bas kako treba zato sam i pitao.
Nekad sam imao Nissan sad ne, premda sam i dalje na neki nacin vezan za isti...malo duza prica
 

Back
Top