Mleko nije hrana za odrasle ljude

@buudala: Dobar video, ja to radim još "prirodnije"...svježe mlijeko ostavim na hladnom, da se "stane", masnoća u vidu pavlake odvoji se, ispod ostane kiselo mlijeko koje mogu tako da koristim ili ga ocijedim da dobijem svježi sir...ocijeđenu surutku koja je također vrlo zdrava koristim kao svakodnevni napitak...eto, iz nekoliko litara mlijeka 4 nova proizvoda: kiselo mlijeko, sir, pavlaka i surutka. :ok:
A o blagodatima prirodnog kefira pomoću tibetanske gljive, da i ne pričam.
 
14492587_10210296544151168_288723426465514gggg82.jpg


Potvrdjeno i od strane tehnologa iz IMLEKa. Ovakve boje je "mleko" (sukrvica) posle masinskog izmuzavanja. Posle se dodaje "izbeljivac".
 
Nemaš ti pojma šta lupaš. Idi sakrij se ispod kamena iz koga si izašao. Stidi se.

Ti mene juris po forumu? Vas dvojica trojica izgleda u nekoj sekti, gde napisem nesto odmah se zalepite na moje komentare ko neki prilepak. Tema nosi naslov "Mleko nije hrana za odrasle ljude", imas sta reci ili ne?

Ja nisam vegan , pusim pijem , mozda se drogiram :D al mleko nikada piti necu , jednostavno mi dodje muka i od kupovnog i domaceg -_-

Pokusaj sa veganskim rezimom, vremenom ce se izgubiti potreba za narkoticima, bilje obiluje mikroelementima kojih nema u klasicnoj ishrani.
 
Hocu da kazem , od samog mirisa mleka , me tera da povracam , a meso vecinom jedem na slavama al u malim kolicinama , a sto se jos tice mleka , konzumiram sve ostale mlecne proizvode ,dok eto u svojoj 24 godini zivota nisam casu mleka popio ,a niti planiram :$ i opet sam toliko-koliko zdrav ..
 
Ranije su ljudi jeli manje mesa, jednom dvaput nedeljno i nije bilo kancera ali je bilo mentalnih bolesti. Danas sto je u nekom drustvu veca potrosnja mesa to je i veci procenat kancera. Statistika je neumoljiva.

Bolje sto ga ne pijes, znas da ima kazein i da je utvrdjena povezanost dijabetesa sa konzumiranjem mlecnih proizvoda.
 
Ranije su ljudi jeli manje mesa, jednom dvaput nedeljno i nije bilo kancera ali je bilo mentalnih bolesti. Danas sto je u nekom drustvu veca potrosnja mesa to je i veci procenat kancera. Statistika je neumoljiva.

Bolje sto ga ne pijes, znas da ima kazein i da je utvrdjena povezanost dijabetesa sa konzumiranjem mlecnih proizvoda.
Соколе о твом неконзумирању млека и бенефитима тога најбоље сведочанство је да си толико одлепио да си постао члан секте Земља тепсија.
 
Uz financijsku potporu Europske unije naša škola Ksavera Šandora Gjalskog uključila se u program „Europsko mlijeko u školama“. Mlijeko je izvor proteina, masti, ugljikohidrata, vitamina i minerala te je neophodno za rast i razvoj djece. Nakon redovnog školskog obroka dobit će čašu mlijeka hrvatske mini mljekare Veronika Desinić.

milk2.JPG


milk3.JPG


- - - - - - - - - -

Uz financijsku potporu EU škola K. Š. Gjalskog iz Zaboka uključila se u program „Europsko mlijeko u školama“ čija je ideja poticanje NEZDRAVIH prehrambenih navika kod djece.

Mlijeko sadrži:
velike količine masnoće,
hormone,
antibiotike,
alergene,
herbicide,
pesticide,
krv,
bakterije i
viruse.
 
Kakve gluposti....:dash:

To da je mleko zdravo? :dash: Apsolutno. Gomila gluposti.

- - - - - - - - - -

Ja tamanim dimljeni kačkavalj, i generalno kačkavalj.

Isto rade milijarde ljudi klopajući PIZZA.

U, je, ti si naš idol. :cepanje:

I ti i te milijarde robovski obeleženih (tetoviranih i pirsingovanih ljudi). :rida:

- - - - - - - - - -

ako ga vec prozdires, kako kazes ,preporucio bi ti domaci koziji kackavalj i ukusniji je i kvalitetniji a zivotinje nisu tretirane hormonima i antibioticima samim tim je i zdraviji

Ništa što izlazi iz bilo koje životinje. :bljak: Fuj.
 

Back
Top