Hotel-motel

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Well... Da objasnim situaciju... Većina vas su nekad bili studenti, right... Biti student podrazumeva šta? Ajde kolega, mislite svojom glavom. :P Pa, da... Živeti sa matorcima... Tako da seksualni život studenata najčešće zavisi od seksualnih izleta sa strane... S obzirom da nam dolazi zima više nisu mogući "izleti" i "kampovanja" u prirodi... Tako da se normalno nameće pitanje: "a gde sad?" Hm... Koji je odgovor... Kod nje ili kod mene? Pa ok. Može i kod nje i kod mene, samo nema baš onoliko prilika koliko bismo želeli. U tu svrhu, naravno, padaju na pamet jeftiniji hotelčići i moteli u okolini ili u Beogradu... Da li možda znate neko mesto gde povremeno šmugnete kada nemate priliku za seks "at your own place"?

Ono što ja znam... Recimo, hotel Royal ima najniže cene od svih "registrovanih" hotela, ali je zato usluga veoma loša (kome to i treba za to) i sobe su katastrofa... Da li ima neko manje znano, fino i kulturno mesto za provođenje zanimljivh noćnih trenutaka?
 
iluzionista:
Well... Da objasnim situaciju... Većina vas su nekad bili studenti, right... Biti student podrazumeva šta? Ajde kolega, mislite svojom glavom. :P Pa, da... Živeti sa matorcima... Tako da seksualni život studenata najčešće zavisi od seksualnih izleta sa strane... S obzirom da nam dolazi zima više nisu mogući "izleti" i "kampovanja" u prirodi... Tako da se normalno nameće pitanje: "a gde sad?" Hm... Koji je odgovor... Kod nje ili kod mene? Pa ok. Može i kod nje i kod mene, samo nema baš onoliko prilika koliko bismo želeli. U tu svrhu, naravno, padaju na pamet jeftiniji hotelčići i moteli u okolini ili u Beogradu... Da li možda znate neko mesto gde povremeno šmugnete kada nemate priliku za seks "at your own place"?

Ono što ja znam... Recimo, hotel Royal ima najniže cene od svih "registrovanih" hotela, ali je zato usluga veoma loša (kome to i treba za to) i sobe su katastrofa... Da li ima neko manje znano, fino i kulturno mesto za provođenje zanimljivh noćnih trenutaka?

ja bi te rado posavetovala, ali nemam bas neko iskusvto sa Beogradskim hotelima, ovde gde sam ja retko koji student zivi sa roditeljima, ili ako zivi moze curu ili momka da dovede na nocenje, no big deal za ukucane...............:)))))

sorry.......:))))
 
bobba:
ja bi te rado posavetovala, ali nemam bas neko iskusvto sa Beogradskim hotelima, ovde gde sam ja retko koji student zivi sa roditeljima, ili ako zivi moze curu ili momka da dovede na nocenje, no big deal za ukucane...............:)))))

Tačno. Na zapadu je uobičajeno to odvajanje od kuće već posle osamnaeste... Ali kod nas za takve stvari baš i nema uslova... Trenutno. Tako da to kod nas zna da bude big deal... Sometimes... :roll:
 
iluzionista:
Tačno. Na zapadu je uobičajeno to odvajanje od kuće već posle osamnaeste... Ali kod nas za takve stvari baš i nema uslova... Trenutno. Tako da to kod nas zna da bude big deal... Sometimes... :roll:


ma znam ja to ......zato i volim zapad....nikoga nije briga sta radis i kad to radis.......svi uglavnom gledaju samo sebe .....sto opet nije bas uvek dobro ...................:)))) ali svaka situacija ima dva lica pa tako tvoja a tako isto i moja

evo ja mogu to da radim kad hocu i koliko hocu i gde hocu ali nemam s'kim
dok ti imas s'kim ali te muci ono gde , kad i kako...............znaci skoro da smo isti.......:))))


javi sta si nasao .....mislim ipak je bolje da znam gde se ti to hm gde ti to izlazis.....:)))))
 
...чекај...а што је не би довео кући? Па нек се утиша мало. Ебеш ти тај ливадски секс.

хехе...а про по тога, у крају се препричава изјава ћалета једног нашег другара (btw деле исти зид између њихових соба)...С*** сине, имамо викендицу, води је тамо...мајка и ја већ 3 дана не можемо да спавамо.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...е кома.
 
bobba:
dok ti imas s'kim ali te muci ono gde , kad i kako...............

Da, baš to. :D Mada me ne muči kako i kad, nego ono "gde". :lol:

bobba:
javi sta si nasao .....mislim ipak je bolje da znam gde se ti to hm gde ti to izlazis.....:)))))

Hm... :D Pa valjda će te informacije biti dostupne javno. ;) Da ne komprimitujem moju dragu omiljenu personu, koja ne bi baš volela da bude komprimitovana. :lol: Ali ako ne, ok...

E, da... To me podseti... Zamolio bih sve "stidne ljude" koji imaju neku informaciju, a ne žele da je podele javno, neka mi bace PP. Hvala. ;)
 
Ljuba82:
...чекај...а што је не би довео кући? Па нек се утиша мало. Ебеш ти тај ливадски секс.

Pa mogu... Ali se i moji, a i ona pomalo bune oko te ideje... Ne znam... Videćemo. Možda i to bude opcija... E, sad... Što se tiče utišavanja... To je na njoj. :P

Ljuba82:
хехе...а про по тога, у крају се препричава изјава ћалета једног нашег другара (btw деле исти зид између њихових соба)...С*** сине, имамо викендицу, води је тамо...мајка и ја већ 3 дана не можемо да спавамо.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...е кома.

Lepo sam govorio ćaletu da ne prodaje onu vikendicu na Avali. :lol:
 
Za vreme studija živeo sam u toplom roditeljskom domu u stanu sa dva ulaza, tako da nisam imao sličnih problema...
Hahahahahah sad mi pade na pamet scena iz filma kad riba stalno napada komšiju u liftu , i on je odradi pa kaže "K'o qrva neka, je...š se po liftovma":lol:

Postoji hotelska varijanta za specijalne prilike, ili buđenje sa devojkom 1.janura ili sl. povodima Hyatt hahahhaah

Nemam pojma gde se narod yebe, niti me zanima...
 
HeBePoBaTaH_:
Postoji hotelska varijanta za specijalne prilike, ili buđenje sa devojkom 1.janura ili sl. povodima Hyatt hahahhaah

Prelistao sam ja mnogo Hajata tražeći informaciju... Ali yebi ga, nisu de lux i hoteli sa 4* za takve situacije. Za specijalne prilike da. Ali ne i kao rešenje za "studentske muke".

HeBePoBaTaH_:
Nemam pojma gde se narod yebe, niti me zanima...

Ne bih rekao da je to konstruktivan odgovor na temu. :roll:
 
iluzionista:
Pa mogu... Ali se i moji, a i ona pomalo bune oko te ideje... Ne znam... Videćemo. Možda i to bude opcija... E, sad... Što se tiče utišavanja... To je na njoj. :P



Lepo sam govorio ćaletu da ne prodaje onu vikendicu na Avali. :lol:

...па не знам...моји се никад нису бунили (у ствари јесу једном кад је швеца имала испит сутрадан...а ја кретен, заборавио то, па се заценио од смеха у пар наврата). Мислим...логика је да је боље да кинту коју бих дао на собу, дам за нешто друго. Додуше никад нисам доводио qраве (да се не схвати погрешно...нисам их ни овако...) или често мењао девојке...мислим ја бих лично сутра био против тога да кроз собу мог сина стално дефилују друге рибе. Више због сигурности (каквих будала има) и због тога што се ужасно плашим СПболештина. Али...овако...стална риба...што да не?

Собе су за НС-БГ комбинације. :lol: Јесу се ти другари добрано омастили...али су и прилично искеширали за та задовољства.:roll:
 
ra-ta-tat:
jel ovo reklama :idea:

samo razmishljam naglas :lol: eto ideje za poslovni plan

ako sluchajno imash neku praznu gajbu napravish jebarnik za studente :lol:

potseti me na neke oglase gde ljudi izdaju na 1-2 sata sobe , koje su nekom vec izdali ( dok je npr taj podstanar na poslu ili faxu ) zhasu , znam :lol:

a pri tom snizahvaju cenu 'smeshtaja' ako mogu da gledaju :lol: :lol: :lol:
 
I posle ce neko da mi kaze da se ne isplati biti beogradski student iz provincije....:lol:

Imas dve opcije - dodji kod mene u KS da studiras na nekom krsu od 'faksa' (sve cu da ti sredim, ne moras cak ni curu da vodis) ili probaj hotel Bristol (losa lokacija, vojni hotel, bio jednom dok sam bio u vojsci i nije bilo toliko lose, sve u svemu - vrsi posao). 8-)
 
pa ja sam kao s roditeljem...medjutim u moj teritorij roditelj ne zalazi sem ako prethodno nije pito...par greshaka iz proshlosti nagonili su ga da bude obazriviji...a ako je bash neka frka...mada ne mogu zamisliti al kazhem ako...imam kolaaaa.jeeeeeeeeeeeeeee....nisam nikad isho u hotel radi sexa il nechega...al ako me nekad nuzhda natera...mislim shto da ne...ipak je to samo sex jel te
 
Lord of Chaos:
i probaj hotel Bristol (losa lokacija, vojni hotel, bio jednom dok sam bio u vojsci i nije bilo toliko lose, sve u svemu - vrsi posao). 8-)
Bila sam u tom hotelu u nekim svatovima.Dole u sali!Nije bilo lose, mada ne znam kako je po sobama.Tamo nisam zalazila8)!Klopa isto nije bila losa:-).
 
raindog:
samo razmishljam naglas :lol: eto ideje za poslovni plan

ako sluchajno imash neku praznu gajbu napravish jebarnik za studente :lol:

potseti me na neke oglase gde ljudi izdaju na 1-2 sata sobe , koje su nekom vec izdali ( dok je npr taj podstanar na poslu ili faxu ) zhasu , znam :lol:

a pri tom snizahvaju cenu 'smeshtaja' ako mogu da gledaju :lol: :lol: :lol:

Kolko ceniš sat? :mrgreen:
 
iluzionista:
Kolko ceniš sat? :mrgreen:


e ma iluzijo za te for free :lol:
poshto kod mene sve neko staklo pa se nemosh poshteno ni sakriti, e pa sam ondaK smislila , turim ti ja tu par kamera, ono razlichiti uglovi i tako to
pa posle otvorim tezgu ovde na krsti za sve pohotne chlanove lez lobija, zheljne tvoje guze 8)
hhihihiih
ondak se udruzhim za kojotom i snoshajem pa mlatimo silne pare :lol:

i svi budu srecni i zadovoljni :mrgreen:



(ne znam zashto ali mislim da se stepen retardiranosti mog pisanja opasno povecao otkad sam na ovoj krstarici :roll:
 

Back
Top