Razum i srce

TINA - BG:
NE MOGU DA ZAMISLIM TAKO NESTO. LICI MI NA ROBOTA. 8)

Ne verujem da bi bilo vise problema.
Ipak mislim,da svega treba biti u granicama normale.

Kada pustimo srcu na volju da cini sta hoce,onda ne razmisljamo toliko o posledicama koje nas mogu zadesiti ako nam ljubav nije uzvracena,istom merom.
Kada previse koristimo razum,onda srcu ne dozvoljavamo da voli,a to isto ume da zaboli.
 
Verovatno je stos u tome voleti ne zbog uzvracanja, nego voleti zbog ljubavi. Znam da volim onog trenutka kada mi nije bitno da li mi je uzvraceno, nego samo da je ta osoba srecna. u tom slucaju razum i srce postanu isto.
 
Anonymous:
Verovatno je stos u tome voleti ne zbog uzvracanja, nego voleti zbog ljubavi. Znam da volim onog trenutka kada mi nije bitno da li mi je uzvraceno, nego samo da je ta osoba srecna. u tom slucaju razum i srce postanu isto.
Ne razumem?Kako moze neko da bude srecan ako mu ljubav nije uzvracena?Trebamo i mi biti srecni u ljubavi,a ne samo druge ciniti srecnim.
Zar ti se ne cini mozda,da bi nas u tom slucaju osoba suprotnog pola samo iskoriscavala?
 
Anonymous:
Anonymous:
Verovatno je stos u tome voleti ne zbog uzvracanja, nego voleti zbog ljubavi. Znam da volim onog trenutka kada mi nije bitno da li mi je uzvraceno, nego samo da je ta osoba srecna. u tom slucaju razum i srce postanu isto.
Ne razumem?Kako moze neko da bude srecan ako mu ljubav nije uzvracena?Trebamo i mi biti srecni u ljubavi,a ne samo druge ciniti srecnim.
Zar ti se ne cini mozda,da bi nas u tom slucaju osoba suprotnog pola samo iskoriscavala?

Ko je rekao "suprotnog pola"?
A zar nije sebicno da nekog volimo samo ako nam je uzvraceno?
 
Anonymous:
Anonymous:
Anonymous:
Verovatno je stos u tome voleti ne zbog uzvracanja, nego voleti zbog ljubavi. Znam da volim onog trenutka kada mi nije bitno da li mi je uzvraceno, nego samo da je ta osoba srecna. u tom slucaju razum i srce postanu isto.
Ne razumem?Kako moze neko da bude srecan ako mu ljubav nije uzvracena?Trebamo i mi biti srecni u ljubavi,a ne samo druge ciniti srecnim.
Zar ti se ne cini mozda,da bi nas u tom slucaju osoba suprotnog pola samo iskoriscavala?

Ko je rekao "suprotnog pola"?
A zar nije sebicno da nekog volimo samo ako nam je uzvraceno?
Zasto bi to bilo sebicno?Najlepse je,kad se dvoje vole.
 
Kada bismo prihvatali ljude onakvim kakvi jesu,
sa svim svojim vrlinama i manama,i kada ne bismo trazili vise od njih nego sto mogu da daju, bili
bi srecni i mi i oni.Mozda je problem u tome sto mi nismo donekle sposobni sagledati realno stvarnost.Mozda vam se kao i meni sada cini da puno
kenjam,ali stvari tako stoje,zavirite malo dublje u sebe i otkricete svrhu ovih reci. :wink:
 

Back
Top