Kriterijum

Ja volim beletristiku .... za mene je dobra ona knjiga koja uspe da me ''dotakne'' - to je naravno potpuno laički gledano ..... za kritiku bi morao završiti književnost, da bi imao pravo da daš glas ''za ili protiv''.

Jednostavno, knjige biraš po svom senzibilitetu.
 
gurmanci:
Po kom kriterijumu ocenjujete kvalitet knjige?

Zavrsih studije na filoloskom fakultetu i jos ne smem da tvrdim (posle mnogo mnogo procitanih knjiga) sta je knjizevni kvalitet.

Silne nobelovce procitah sa bolesnim i dosadnim filozofijama - da li je to kvalitet?

Mnoge knjige u kojima je savrseno jasno o cemu se radi i koje bude emocije prosto ne smem da preporucim jer to nailazi na podsmeh.

Nemam pojma!


Jeste cudno....

Ja sam davno citao knigu onog pisca ne znam kako se zove, ali pisao je onako spijunske romane, (bila je serija-film Bratstvo ruze) a knjiga se zvala Ocinstvo kamena.

Mogu da kazem da je knjiga bila tako interesantna da se ja nisam mogao odvojiti od nje!!!! Procitao sam je iz 2-3 cuga.... Preterano!!!

A opet daleko je to od nekog "pravog knjizevnog kvalitata"... jel...
 
velja_dragutinovic:
Snezana ja ne znam gdje sam pogrijesio,mislim da sam se ophodio vasim knjizevnim jezikom? I u cemu je sad problem molim te da mi objasnis? treba li da pominjem ***** picku i drkanje shupka da bi me svatili majku mu *****? drkam ******** je li to?

Joj hahahahahahah tek sam sada ovo video, hahahahah

Moracu cesce da dolazim ovde...
 
Inače fabula same pjesme govori o tome kako ulična džukela opšti sa nekom ženom i uglavnom je opisana njihova facijalna ekspresija

Mislim skontaj ti ovo... Moje pesme ( a pisem rep) imaju vise smisla...


Hahahahah joj covece nije me skoro nista ovako nasmejalo.


Hahahahahah joj covece ja sam tek sad skontao da on misli kako dzukela "opsti" sa zenom hahahahahahahahahahhaahha joj idu mi suze...
 

Back
Top