tits

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mene pali kad mi frajer prvo pljune u facu....a onda me **** u sise....pa u dupe...pa ope u sise...i da me drzhi za vrat za to vreme....i da poqshava da mi nabije 4 prsta u usta....i sve....heh kako je neobichno biti ovako okorelo pros....mada osvezhavajutje i dalje mi je prilichno strano....

***** dupe sise ****** *****

al uvek sam za lupkanje...kad me neko lupka kitom po dupetu ja poludim....nishta bolje od lupkanja nema....
 
AntunTun:
mene pali kad mi frajer prvo pljune u facu....a onda me **** u sise....pa u dupe...pa ope u sise...i da me drzhi za vrat za to vreme....i da poqshava da mi nabije 4 prsta u usta....i sve....heh kako je neobichno biti ovako okorelo pros....mada osvezhavajutje i dalje mi je prilichno strano....

***** dupe sise ****** *****

al uvek sam za lupkanje...kad me neko lupka kitom po dupetu ja poludim....nishta bolje od lupkanja nema....


hahahahahahahahahaha, kakva si ti likcina jeboteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

umirem od smeha:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
ja sam odonih cura sadomazo,,,,,obozav sve sto se moze nazvati divljim,zverskim sexom ,,,,mmmmm!!!!!!!
nema nista loshe u tome kada i zena PRCA !!!!
pa zar nisam u pravu?
 
smoki 2004:
ja sam odonih cura sadomazo,,,,,obozav sve sto se moze nazvati divljim,zverskim sexom ,,,,mmmmm!!!!!!!
nema nista loshe u tome kada i zena PRCA !!!!
pa zar nisam u pravu?


Mozda jesi ali mene nece ni jedna prcati to znam sigurno.
 
pa jel ti vishe volish da cura digne sve cetiri u vis i da ti samo rabotash? pa gde je tu uzitak ? ako sam rekal da nije loshe i kad cure prcaju nisam mislila ..******* u zdrav mozak!!!! hehhehee
 
smoki 2004:
pa jel ti vishe volish da cura digne sve cetiri u vis i da ti samo rabotash? pa gde je tu uzitak ? ako sam rekal da nije loshe i kad cure prcaju nisam mislila ..******* u zdrav mozak!!!! hehhehee

Ja kad prcam njoj zuji u usima posle, a ako sam umoran prebacim je gore i neka hopsa, i ako imam snage u tom momentu samo pljeskam po guzi.

Ja sam mislio da si rekla da stavi onaj vestacki pa da mene nabode, jer vidim da si pervertido do maksimuma.
 
ma jok .....sta znam ja volim kad i ja nesto radim mada ne kazem da ne volim kad mene neko tako jako znash kako hehhehe ..preterujem sad
sve u svemu .....sadomazo
 
smoki 2004:
ma jok .....sta znam ja volim kad i ja nesto radim mada ne kazem da ne volim kad mene neko tako jako znash kako hehhehe ..preterujem sad
sve u svemu .....sadomazo

I trebas to voleti. Ako ti fali seksa nacicemo se i meni je doslo da dam odmor desanki.
 
hahhahaha ja i ti jedini pacenici na ovu temu !!!!
ma ok ...
nekada cujem tako od ortaka jer ih puno imam ,da je i ta desanka nekad mnogo bolja od sexa sa nekom curom koja nema pojma ...al valja i svakog i svaku isprobati .sto da ne ? ako ti se pruzi prilika za to?!!!
 
hahahahha...hahahhaha...hahahhahha

hahahha
hahha


dakle smejem se....a davno nisam to na forumu

fak...samo sex,sex,sex....gde je smeh??

e da...mmmmmm...u sise...pa u usta,samo produzi dalje....aaaaaa...e malo je nezgodno kad ide dupe pa usta,znas,zbog higijene.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top