Zašto su lepotice nesrećne?

Saša Belopoljanski

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
437
One su lepe,zgodne,ali usamljene i nesrećne.Poznato je da muškarci umeju da odlepe sa atraktivnim pripadnicima lepšeg pola.Ipak,često se dešava kada pronadju takvu lepoticu od koje im zastaje dah,ostaju vrlo kratko sa njom.Zašto?Zašto lepotice nemaju sreće u životu?Iz jedne veze u drugu.
 
One su lepe,zgodne,ali usamljene i nesrećne.Poznato je da muškarci umeju da odlepe sa atraktivnim pripadnicima lepšeg pola.Ipak,često se dešava kada pronadju takvu lepoticu od koje im zastaje dah,ostaju vrlo kratko sa njom.Zašto?Zašto lepotice nemaju sreće u životu?Iz jedne veze u drugu.

Ovo da su lepotice generalno nesrećne je promašena pretpostavka.
Nisu sve lepotice nesrećne.

Pametne lepotice nisu nesrećne.
Izuzetno glupave lepotice koje uz to nemaju moralnih skrupula takođe nisu nesrećne.

Nesrećne su one jadnice koje imaju tek toliko malo mozga da uobraze da su jedinstvene, a u reali, osim te lepote, nemaju zaista nikakvih drugih kvaliteta.
Nesrećne lepotice za sebe misle da su pametne i neshvaćene, a u stvari su najčešće prosečno ili malko ispodprosečno inteligentne kvaziintelektualke.
Nesrećne lepotice za sebe misle da su produhovljene, a u stvari kenjaju kvazidohovnost.
Nesrećne lepotice veličaju svoju sentimentalnu i osećajnu prirodu lošom poezijom ili lošom prozom o svojim sentimentalnim jadima, a u stvari se radi samo o sebičnoj potrebi za nekim ko će njih voleti, bez postojeće sposobnosti da same zaista nekog vole (a da u pitanju nije trgovina)

Eto zašto su nesrećne neke (a ne sve) lepotice.

Lepotice koje su nesrećne a ne uklapaju se u opisani profil su verovatno nesrećne iz nekih smislenih razloga, tipa realne ugroženosti egzistencije, usrane situacije u zemlji, isl.
 
Poslednja izmena:
Na protiv, vecinu fizicki privlacnih zena sto vidim u svakodnevnici, prvo sto vidim je da se lepo oblace, znaci imaju. Drugo u drustvu se prema njima odnose skoro svi veoma lepo. Udjes u ficka, dobijas za dzaba, i muskarci i zene ih posmatraju tako. Dobar deo njih je uspesno zaposlen. Po ponasanju mi ne deluju da boluju od neke depresije, na protiv - briga im je da li ce u Cg, Grcku ili Italiju na letovanje. E sad, uvek imas neku dozu nesrece i depresije u drustvu kod svakoga. Ali ako cemo da izdvajamo tako, rekao bih da su one na protiv srecnije od ostataka.
 
Na protiv, vecinu fizicki privlacnih zena sto vidim u svakodnevnici, prvo sto vidim je da se lepo oblace, znaci imaju. Drugo u drustvu se prema njima odnose skoro svi veoma lepo. Udjes u ficka, dobijas za dzaba, i muskarci i zene ih posmatraju tako. Dobar deo njih je uspesno zaposlen. Po ponasanju mi ne deluju da boluju od neke depresije, na protiv - briga im je da li ce u Cg, Grcku ili Italiju na letovanje. E sad, uvek imas neku dozu nesrece i depresije u drustvu kod svakoga. Ali ako cemo da izdvajamo tako, rekao bih da su one na protiv srecnije od ostataka.

djaba se trudis, divka je dala odgovor a mahom se i lose seksaju navikle, da kao sto muski cine sve za njih, dok ih muvaju, da cine to i u krevetu
tako da ni za to nisu dobre, dobro ti je napocetku, dok si ti ko muskarac napaljen na tu lepotu al nije dovoljno
 
djaba se trudis, divka je dala odgovor a mahom se i lose seksaju navikle, da kao sto muski cine sve za njih, dok ih muvaju, da cine to i u krevetu
tako da ni za to nisu dobre, dobro ti je napocetku, dok si ti ko muskarac napaljen na tu lepotu al nije dovoljno

Pa ne znam sto mislis zasto sam ja napaljen toliko na njih, ako sam rekao da imaju dobru prodju u drustvu zbog fizickog izgleda i da je to jedan od dobrih osnova da budes srecniji.
A pre bih rekao da je to neka muska i koliko vidim sujetnih zena projekcija da joj ugode maksimalno pa joj analiziraju stanje srece do tancina pa cak i misle joj najbolje u krevetu i da nije niko dobar za nju.
Zamisli da si ti u toj poziciji i imas krs zena koje zele da ti udovolje i van i u krevetu posto poto, maximalno, brazzers / SM/ klasik, sta volis Luce? Jel bi bio Lule nesrecan i depresivan sa sudbom kletom hodao zemljom plavom i zelenom?

- - - - - - - - - -

Znas kako, i ja ne bih bio u potpunosti zadovoljan. Uvek bi falila tu neka extra Brazilska gooza, nauljena da mase i da mi donosi pice dok mi jedna ljubi ladaitudu a druga longitudu.
 
Pa ne znam sto mislis zasto sam ja napaljen toliko na njih, ako sam rekao da imaju dobru prodju u drustvu zbog fizickog izgleda i da je to jedan od dobrih osnova da budes srecniji.
A pre bih rekao da je to neka muska i koliko vidim sujetnih zena projekcija da joj ugode maksimalno pa joj analiziraju stanje srece do tancina pa cak i misle joj najbolje u krevetu i da nije niko dobar za nju.
Zamisli da si ti u toj poziciji i imas krs zena koje zele da ti udovolje i van i u krevetu posto poto, maximalno, brazzers / SM/ klasik, sta volis Luce? Jel bi bio Lule nesrecan i depresivan sa sudbom kletom hodao zemljom plavom i zelenom?

- - - - - - - - - -

Znas kako, i ja ne bih bio u potpunosti zadovoljan. Uvek bi falila tu neka extra Brazilska gooza, nauljena da mase i da mi donosi pice dok mi jedna ljubi ladaitudu a druga longitudu.

citao sam studije gde su muzevi srecniji sa lepsim zenama, nije bila prica o lepoticama vec lepsim

a citao sam i studije gde su lepotice nesretnije i cak ni ne prolaze bolje na poslu, tamo ih drze na lancu, lepotice al glupe, milsim taj klise se jos uvek odrzao tako da su one i nesrecnije
a sumnjam da je pametna zadovoljna kad zna da joj neko placa pice samo sto je lepa a ne sto je i pametna
"pametna zeli da joj se kaze da je i lepa a aleoa da joj se kaze da je i pametna"
 
citao sam studije gde su muzevi srecniji sa lepsim zenama, nije bila prica o lepoticama vec lepsim

a citao sam i studije gde su lepotice nesretnije i cak ni ne prolaze bolje na poslu, tamo ih drze na lancu, lepotice al glupe, milsim taj klise se jos uvek odrzao tako da su one i nesrecnije
a sumnjam da je pametna zadovoljna kad zna da joj neko placa pice samo sto je lepa a ne sto je i pametna
"pametna zeli da joj se kaze da je i lepa a aleoa da joj se kaze da je i pametna"

Znas kakve sve imas studije i statistike. Kako rece onaj ekonomista cuveni: Statistika je kao bikini, otkrije toliko toga a sakriva sustinu.
A sto se studija tice. Evo pre neku godinu, uvek uzmem to za argument - upamtio.. primer, svi vodeci mediji objavili studiju pod naslovom: Zene su inteligentnije od muskaraca.
I ja tu cek da vidim ko je to pisao. Kada ono neka gospodza iz Kanade, koja je uzgred clanica jedne feministicke organizacije, pa radila studiju na jedno 100 ljudi - muskaraca i zena, koji boluju od shizofrenije cini mi se. I njima radila test inteligencije, i tamo za neki procenat zene bile u vecini. A inace je opste poznato da mnoga psiholoska obolenja razlicito, manje, vise, posledicnije i td uticu, na razlicite polove. I tako......
 
Na protiv, vecinu fizicki privlacnih zena sto vidim u svakodnevnici, prvo sto vidim je da se lepo oblace, znaci imaju. Drugo u drustvu se prema njima odnose skoro svi veoma lepo. Udjes u ficka, dobijas za dzaba, i muskarci i zene ih posmatraju tako. Dobar deo njih je uspesno zaposlen. Po ponasanju mi ne deluju da boluju od neke depresije, na protiv - briga im je da li ce u Cg, Grcku ili Italiju na letovanje. E sad, uvek imas neku dozu nesrece i depresije u drustvu kod svakoga. Ali ako cemo da izdvajamo tako, rekao bih da su one na protiv srecnije od ostataka.
Tebi se, sinak, dopadaju sponze :mrgreen:

- - - - - - - - - -

a sumnjam da je pametna zadovoljna kad zna da joj neko placa pice samo sto je lepa a ne sto je i pametna
Pametna ne dozvoljava da joj platiš piće.
Osim ako ne želi da te izmanipuliše jer je zaključila da si degenerik, a onda joj se nekako podrazumeva da si platio piće jer je lepa, a ne jer je pametna.
Međutim, u toj situaciji, ona dobija piće, a ti dobijaš pedalu.
"pametna zeli da joj se kaze da je i lepa a aleoa da joj se kaze da je i pametna"
**** se pametnoj da li ćeš da joj kažeš da je i lepa :)
Bilo da jeste ili nije lepa.

(ja ovo znam iz obe perspektive, pošto sam nekad bila baš ono lepa :mrgreen: )
 
Tebi se, sinak, dopadaju sponze :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Pametna ne dozvoljava da joj platiš piće.
Osim ako ne želi da te izmanipuliše jer je zaključila da si degenerik, a onda joj se nekako podrazumeva da si platio piće jer je lepa, a ne jer je pametna.
Međutim, u toj situaciji, ona dobija piće, a ti dobijaš pedalu.
**** se pametnoj da li ćeš da joj kažeš da je i lepa :)
Bilo da jeste ili nije lepa.

(ja ovo znam iz obe perspektive, pošto sam nekad bila baš ono lepa :mrgreen: )

koliko neistine citaj gluposti na jednom mestu
 
Tebi se, sinak, dopadaju sponze :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Pametna ne dozvoljava da joj platiš piće.
Osim ako ne želi da te izmanipuliše jer je zaključila da si degenerik, a onda joj se nekako podrazumeva da si platio piće jer je lepa, a ne jer je pametna.
Međutim, u toj situaciji, ona dobija piće, a ti dobijaš pedalu.
**** se pametnoj da li ćeš da joj kažeš da je i lepa :)
Bilo da jeste ili nije lepa.

(ja ovo znam iz obe perspektive, pošto sam nekad bila baš ono lepa :mrgreen: )

Zašto te je ovoliko pokrenula tema?
 
One su lepe,zgodne,ali usamljene i nesrećne.Poznato je da muškarci umeju da odlepe sa atraktivnim pripadnicima lepšeg pola.Ipak,često se dešava kada pronadju takvu lepoticu od koje im zastaje dah,ostaju vrlo kratko sa njom.Zašto?Zašto lepotice nemaju sreće u životu?Iz jedne veze u drugu.

Kakvo je ovo idiotsko pitanje?

Odakle ti to da su sve lepotice nesrecne? Kakva je to budalastina?

Lepotice su uglavnom srecne , ali bice da ih ti nikad nisi video.
Bice da mislis na konkubine a govoris lepotice.

drugo su lepotice rajko.
Nesto sasvim sasvim drugo.
 
Poslednja izmena:
One su lepe,zgodne,ali usamljene i nesrećne.Poznato je da muškarci umeju da odlepe sa atraktivnim pripadnicima lepšeg pola.Ipak,često se dešava kada pronadju takvu lepoticu od koje im zastaje dah,ostaju vrlo kratko sa njom.Zašto?Zašto lepotice nemaju sreće u životu?Iz jedne veze u drugu.

Ја сам мислила да су паметне несрећне а да се лијепе снађу. Ал` добро ако је већ тако онда можда срећа сад погледа и нас ружне. z:mrgreen:
 

Back
Top