Амерички амбасадор: ''МИ СМО НАЦИЈА УБИЦА!''

Poruka
27.467
Ми смо нација убица! Нема мира у свету док неко не обузда САД!

daniel-simpsom.jpg

– Посматрајући однос према САД на крају 2015. године, закључио сам да смо ми
нација убица, код куће и у иностранству – пише амерички дипломата.

logo_new.png


http://www.post-gazette.com/opinion...ling-arms-and-making-war/stories/201512290018
http://www.pravda.rs/2016/01/03/ame...ica-nema-mira-u-svetu-dok-neko-ne-obuzda-sad/
 
ШЕШЕЉ СЕ УМЕШАО У АМЕРИЧКЕ ИЗБОРЕ: Тражи од Срба да гласају за…







PinExt.png


in[COLOR=#FFFFFF !important]Share




Председничка кампања у САД увелико је у току, а фаворизовање кандидата омиљена је дисциплина светских али и домаћих политичких лидера.
Шешељ (Фото: Јутјуб)
Након руског председика Владимира Путинa и лидер СРС-a Војислав Шешељ подржао је кандидатуру Доналда Трампа.
Председник Српске радикалне странке Војислав Шешељ је на свом Твитер налогу позвао сународнике из емиграције да на изборима гласају за републиканског кандидата.
О разлозима за подршку Доналду Трампу нисмо имали прилику да упитамо лидера СРС- али предпостављамо да је један од разлога изјава овог америчког републиканца у емисији Ларија Кинга:
“Клинтонови су направили хаос на Балкану и на Косову. Погледајте шта смо направили Србији ваздушним бомбардовањем са сигурне висине. Ти исти Срби су спасавали америчке пилоте у Другом светском рату. Велика је грешка што смо бомбардовали народ који је био наш савезник у оба светска рата. Клинтонови сматрају то за успех, а за мене је то срамота’, рекао је тада Трамп.
[/COLOR]
 
Ovaj rešio da se samoubije a ne može da pritisne obarač?
Није проблем у ХРАБРИМА и истинољубивима, проблем је у двоножним скотовима, у руљи
која нити зна нити жели да зна. Проблем је у овцоидима којима Велики САТАНА бескрајно манипулише.

 
Ми смо нација убица! Нема мира у свету док неко не обузда САД!

– Посматрајући однос према САД на крају 2015. године, закључио сам да смо ми
нација убица, код куће и у иностранству – пише амерички дипломата.


http://www.post-gazette.com/opinion...ling-arms-and-making-war/stories/201512290018
http://www.pravda.rs/2016/01/03/ame...ica-nema-mira-u-svetu-dok-neko-ne-obuzda-sad/

Хвала Богу ДА БАР ЈЕДАН ЈЕНКИ ОД ОНОЛИКИХ МИЛИОНА ЉУДИ ИМА МАЛО ЧАСТИ, МОРАЛА И ИСКРЕНОСТИ.......
 
Ми смо нација убица! Нема мира у свету док неко не обузда САД!

daniel-simpsom.jpg

– Посматрајући однос према САД на крају 2015. године, закључио сам да смо ми
нација убица, код куће и у иностранству – пише амерички дипломата.

logo_new.png


http://www.post-gazette.com/opinion...ling-arms-and-making-war/stories/201512290018
http://www.pravda.rs/2016/01/03/ame...ica-nema-mira-u-svetu-dok-neko-ne-obuzda-sad/
Ali kada Rusija finansira lojalne diktarore i rezime kao Lukasenka i Asada i ko zna koga onda to moze ali kada Amerika finansira OPOZICIJU e onda to NECE MOCI.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ali kada Rusija finansira lojalne diktarore i rezime kao Lukasenka i Asada i ko zna koga onda to moze ali kada Amerika finansira OPOZICIJU e onda to NECE MOCI.

To možeš ti da prodaješ, budući da su SAD izmislile taj koncept koji pominješ, a sad im ne valja kada su i drugi rešili da se posluže istim konceptom. Znaš ono, "Kosovo je jedinstven slučaj" i posledično nema veze što je suverenitet i teritorijalni integritet Srbije pogažen, ali su zato puna usta priče o suverenitetu i teritorijalnom integritetu Ukrajine...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ali kada Rusija finansira lojalne diktarore i rezime kao Lukasenka i Asada i ko zna koga onda to moze ali kada Amerika finansira OPOZICIJU e onda to NECE MOCI.

Kazem ti ja muda za bubrege prodaj nekom drugom!

Обично се у полемику не улази, али некада има изузетака... z:lol:

Ево како са америчким олошем разговара ''диктатор'' Лукашенко:


У интервјуу Вашингтон посту, председник Белорусије Александар Лукашенко је уствари држао
предавање Америци и њеним грађанима о злочинима које чине широм света и о такозваној
демокртији коју углавном спроводе бомбама и ракетама.


На питање Лукашенка новинарки, зашто су уништили Ирак?, није било одговора.
На питање зашто уништавају земље широм света, а на крају крајева и своје
становништво (војнике, новинаре и др.), није било одговора.
На питање зашто американци држе у затвору Гвантанамо хиљаде људи без разлога,
малтретирају и касније отпусте, опет нема одговора.

После неколико очигледних констатација председника Лукашенка о злочинима американаца широм света,
а без одговора новинарке, Лукашенко је питао:
Зашто не одете до ваше адмнистрације и њих питате о “демократији” и овим питањима
која сам ја вама поставио, па да онда дођете и да разговарате са мном?

Опет без одговора новинарке.

Новинарка је изгледала тотално збуњено и посрамљено. Знаш ли зашто, Перо Зевзеку? z:)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ко ти то рекао да су Лукашенко и Асад,диктатори? z[emoji38]
Ako nisu diktatori onda su lojalni rezimi Rusiji.

Zovi ih kako hoces ali ih Rusija finansira i oni stite SEBICNE INTERESE RUSIJE.

Niko nece da mi proda pricu kako se Rusija bori ZA MIR U SVETU i kako mir u SVETU stavlja ispred SVOJIH interesa!!!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ako nisu diktatori onda su lojalni rezimi Rusiji.

Zovi ih kako hoces ali ih Rusija finansira i oni stite SEBICNE INTERESE RUSIJE.

Niko nece da mi proda pricu kako se Rusija bori ZA MIR U SVETU i kako mir u SVETU stavlja ispred SVOJIH interesa!!!
.

Već ti je rečeno da to isto, samo u mnogo većem obimu i sa mnogo ranijim početkom radi i Amerika, pa te nešto ne videh da laješ na njih...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ali kada Rusija finansira lojalne diktarore i rezime kao Lukasenka i Asada i ko zna koga onda to moze ali kada Amerika finansira OPOZICIJU e onda to NECE MOCI.

Kazem ti ja muda za bubrege prodaj nekom drugom!

"Муда за бубреге" за сада ПРОДАЈУ САМО ЈЕНКИЈИ ------ ево прочитај па сам просуди:

Smeta im Putin TATARSKI SEPARATISTI OTKRILI TAJNI PLAN: Neki svetski lideri razmatraju scenario raspada Rusije!
Planeta 18:37, 04.01.2016.




Predstavnik nelegalnog medžlisa Krimskih Tatara i narodni poslanik Refat Čubarov je izjavio da Rusija u ovom sastavu predstavlja opasnost za mnoge zemlje na svetu

Svetski lideri razmatraju moguće scenarije raspada Rusije.
Ovo je u programu televizije «Pervie ua» izjavio predstavnik nelegalnog medžlisa Krimskih Tatara i narodni poslanik Refat Čubarov.
On je izjavio da Rusija u ovom sastavu predstavlja opasnost za sve njih.
"Danas širom sveta, uključujući i lidere svih zemalja sveta, nema sumnje da ne samo politički režim Vladimira Putina, nego i Rusija ovakva kakva jeste predstavlja opasnost za sve njih.
Bilo je mnogo predloga može biti i neprihvatljivih ali svakako razmatranih.
Postoje mnogi predlozi za raspad Rusije kako bi se sprečila ovakva opasnost", izjavio je Čubarov.
(news.front.info)
 
amerika je tokom svoje kratke i neslavne istorije ubila sto puta vise nevinih ljudi nego hitler . Tipicna NACIJA UBICA .
НАЈВЕЋЕ ЗЛО: Америка постоји 239 година, а ратовала је 222 године

Сједињене Америчке Државе су, од свог оснивања до данас, провеле већину времена у рату против некога. Само 17 година америчке историје прошло је без оружаних сукоба. Занимљиво је, такође, да се већина свих тих ратова водила на туђој територији.

Од 1776. до 2015, што је 239 година постојања, САД су биле у рату чак 222 године. Само 17 година америчке историје
прошло је без оружаних сукоба. Ни један председник САД није био мирнодопски председник, већ је сваки од 44
досадашња прва човека САД барем део своје владавине провео водећи земљу кроз рат.

Највећа светска сила није повезала ни једну целу деценију у својој историји, а да није негде и против некога ратовала.
Најдуже што су САД биле у миру биле су године изолације за време велике депресије, између 1935. и 1940.

Ако одаберете било коју насумичну годину између 1776. и 2015, постоји чак 93 одсто шансе да је Америка те године била у рату.
Од свог оснивања САД су ратовале за независност против Велике Британије и против локалних домородаца.
Потом са Француском и Шпанијом, па с Берберима. Ратовала је и с пиратима на Антилима, све у првих 50 година свог постојања.

.
 

Back
Top