toca race driver 2

miksin

Zainteresovan član
Poruka
196
kupio igru, instalirao, krekovao, igrao i odusevio se.
onda sam kupio dvd rezac, instalirao ga i posle toga udjem u igricu kad ono prc, nece
krekujem opet, nece, sve pokusam opet nece. Onda sam batalio sve.
danas sam rusio sistem i brze bolje probao da instaliram igru kad ono opet nece. Sta da radim?
moze li neko da kaze detaljno uputstvo o krekovanju bas te igre (molim one koji nemaju igru da nista ne pisu jer krek nije klasican krek vec zaobilazenje star force zastite), mozda sam nesto zaboravio
 
prvo star force je provaljen pre par meseci i vise nije bauk koji je bio kad se pojavio.
Tu igricu nemam (premda imam neke koje su bile zasticene star force zastitom i sadasnji krekovi lepo odradjuju posao)
U to doba bilo puno rasprave o kreku te igrice. fora je da moraju da se otkace opticki uredjaju, znaci skini kabl sa dvd rezaca i probaj.
A mozes da netu da pronadjes i noviji ctack
verovatno je novi opticki uredjaj nesto zeznuo sa krekom jer je to igra koja se prva pojavila pod star force zastitom i kad je razbijena (a trebalo je dosta vremena) vise se verovatno ekipe koje su to radile nisu vracale na nju da popravlaju crack. (jer je bilo novih igrica spremnih za crac) :)
 
pa taj krek i sluzi da ne bi morao da gasim komp, skinem sve kablove i ponovo ukljucim komp, svaki put kad hocu da se igram 5-10 minuta.
taj krek je radio a sad vise ne radi
koliko vidim niko nece ili nezna kako da pomogne
 
tab503:
prvo star force je provaljen pre par meseci i vise nije bauk koji je bio kad se pojavio.
Tu igricu nemam (premda imam neke koje su bile zasticene star force zastitom i sadasnji krekovi lepo odradjuju posao)
U to doba bilo puno rasprave o kreku te igrice. fora je da moraju da se otkace opticki uredjaju, znaci skini kabl sa dvd rezaca i probaj.
A mozes da netu da pronadjes i noviji ctack
verovatno je novi opticki uredjaj nesto zeznuo sa krekom jer je to igra koja se prva pojavila pod star force zastitom i kad je razbijena (a trebalo je dosta vremena) vise se verovatno ekipe koje su to radile nisu vracale na nju da popravlaju crack. (jer je bilo novih igrica spremnih za crac) :)

ETOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
 
i sta je tu meni pomoglo?
ja sam imao krek koji je lepo radio ali je opticki uredjaj tj. rezac zezno nesto
cak i posle skidanja sistema nece da radi
znaci krek neradi kada ima vise od tri opticka uredjaja (probao sam kod druga sa dva i radi a kod druga sa 3 ne radi)
ja sam se obratio vama za pomoc (bolji krek a ne deatach optickih uredjaja ) a vi ovde nesto filozofirate i pravite se da ste mi pomogli
 

Back
Top