Da li si hinotisan od strane vladara?

ma ja bre

Primećen član
Banovan
Poruka
574
Koje su to stvari koje ti bas bas trebaju????

NEMOJ DA SKROLUJES STRANICU DOK NE ZAMISLIS PAR STVARI KOJE SU TI BAS BAS NEOPHODNE I KOJE BI ZELEO DA IMAS, O KOJIMA MASTAS I SLICNO
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Ako medju njima postoji bar neka materjalna stvar bilo koja koja se kupuje u radnjama (primera radi imas telefon a trebati neki novije generacije, imas auto a zelis noviji, imas sasvim ok jaknu nepocepanu a zelis neku novu itd) onda si podlego sistemu i njegovim pipcima. On moze sa tobom sta god zeli, ti si u njihovim rukama.

Ako nisi pozeleo nista materjalno sta se kupuje u prodavnicama ti si slobodan covek, zdravorazumski, mislis svojom glavom. Bravo
 
Covek je bice potreba. Da se ne bi bio rob sistema treba znati koje su istinske potrebe i iste zadovoljiti. Kako je svako posebna individua, potrebe su razlicite od pojedinca do pojedinca.

ok samo se ti pravdaj. a kakva potreba, imas tel i sad imas teznju za novi model a oba zadovoljavaju tvoje potrebe identicno. sta je to nego da si hipnotisan, drugo objasnjenje nema., ali naravno nijedam alkoholicar nece za sebe reci da je alkos
 
ok samo se ti pravdaj. a kakva potreba, imas tel i sad imas teznju za novi model a oba zadovoljavaju tvoje potrebe identicno. sta je to nego da si hipnotisan, drugo objasnjenje nema., ali naravno nijedam alkoholicar nece za sebe reci da je alkos

Osim mene.

Alkoholizam je stil života.

Nešto što izabere čovek koji shvati da je život pad i da vreme provedeno do udara treba provesti tako da ti bude što je moguće lepše.

Pojednostavio si ti dosta stvari u tom tvom anketnom pitanju. Naravno da ću da kupim novu motorku umesto da testerišem drva ručno. Naravno da ću da kupim bojler umesto da grejem vodu na šporetu, naravno da ću da kupim traktor i orem sedećki umesto da trčim za konjima.

Sa druge strane, mobilni telefon koji koristim kupio sam za 2500 dinara, nov sa dve godine garancije i ne treba mi onaj od 500eura
 
Osim mene.

Alkoholizam je stil života.

Nešto što izabere čovek koji shvati da je život pad i da vreme provedeno do udara treba provesti tako da ti bude što je moguće lepše.

Pojednostavio si ti dosta stvari u tom tvom anketnom pitanju. Naravno da ću da kupim novu motorku umesto da testerišem drva ručno. Naravno da ću da kupim bojler umesto da grejem vodu na šporetu, naravno da ću da kupim traktor i orem sedećki umesto da trčim za konjima.

Sa druge strane, mobilni telefon koji koristim kupio sam za 2500 dinara, nov sa dve godine garancije i ne treba mi onaj od 500eura

Drvoseca ne masta o motorci danima vec svako kome nesto treba on to kupi odma. Ovde je drugo u pitanju neznam da li kapiras sta hpcu da kazem. niko ne zivi u pecini svi imaju sve potrebno da se zivi ali birtno je sta je u glavi, koja hipnoza. Pa tako umesto da ljudi uzivaju u zivotu, sa prijateljima, da razmislja o lepim stvarima i slicno vecina mastu trosi na mastanje bednih stvarcica.
 
Ljudi koji siluju prirodu nisu nastimovani na frekvenciju kojom bi mogli da funkcionisu na alkaloidima jer su alkaloidi produkti biljaka kojima se stite od napadaca. Rezonanca biljke prepoznaje coveka kao neprijatelja, on to definitivno i jeste. Iz tog razloga, dok se ne udje u sinergiju sa prirodom alkaloidi ce za ljudski organizam predstavljati otrov.

Mak je kod starih travara klasifikovan kao otrov, danas se na internetu vodi kao jestiv, farmakoloski aktivan i lekovit. Dejstvo mu je otrov na kub, uzme se jednom i postaje se zavistan.

Jedna na pogled nezna biljka odnela je vise zivota nego Drugi svetski rat, isto ih toliko trenutno drzi u zivotnoj agoniji. Dok se osoba ne vrati prirodi alkaloidi ce mu biti neprijatelji, kada se vrati isti mu nece biti ni potrebni.
 
Ljudi koji siluju prirodu nisu nastimovani na frekvenciju kojom bi mogli da funkcionisu na alkaloidima jer su alkaloidi produkti biljaka kojima se stite od napadaca. Rezonanca biljke prepoznaje coveka kao neprijatelja, on to definitivno i jeste. Iz tog razloga, dok se ne udje u sinergiju sa prirodom alkaloidi ce za ljudski organizam predstavljati otrov.

Mak je kod starih travara klasifikovan kao otrov, danas se na internetu vodi kao jestiv, farmakoloski aktivan i lekovit. Dejstvo mu je otrov na kub, uzme se jednom i postaje se zavistan.

Jedna na pogled nezna biljka odnela je vise zivota nego Drugi svetski rat, isto ih toliko trenutno drzi u zivotnoj agoniji. Dok se osoba ne vrati prirodi alkaloidi ce mu biti neprijatelji, kada se vrati isti mu nece biti ni potrebni.

Znaš ti moega medenoga ko je naštimovan na šta.
Da pameti imaš jeo bi meso ko svi homosapiensi od ledenog doba do dan danas, a ne bi se sam sebe silom pretvaro u kravu.
Za pametnog čoveka je beg u kvasce jedini izlaz da izdrži dok čeka.

Ustvari i za glupave je jedini izbor koji radi poso. Svi ostali su zamajavanje.
 
Poslednja izmena:
U letnjim travama ima alkaloida ali trave nisu jestive. To znaci da za nasu vrstu nisu namenjene te biljke.

Mozemo alkaloide na trenutak ostaviti po strani, a ti objasniti o necemu zanimljivijem, o novom trendu po kojem ste poceli jesti kamenje (zeolit)? Zbog cega, zasto, kada ste poceli, itd... mislis li da jesti kamen nije hipnoza, da je to zdravo, treba tako?
 
Hipnotacija

hipnoza.jpg
 

Back
Top