Najbolji TAXI u gradu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja se izvinjavam ako sam nekoga uvredio. Hteo sam samo reci da nismo svi olosi i prevaranti kako kaze pajamaca da jesmo. Tacno je da nas bije los glas ali recimo ja savesno obavljam svoj posao. Kada smo citali pravac vozio sam i najkrace voznje, vozio par puta humanitarno i vise puta prevozio zene s decom i stare i bolesne besplatno. Zato netrpim to da nas, kako da kazem a da sebe nevelicam, postene taksiste strpavate u dzak sa svim ostalim npr onima sa aerodroma ili zel.stanice. Ja nisam ni klosar ni olos ni sl. Radim svoj posao casno i posteno i od njega zivi nas 5-oro. Ako neko ko vidi taxi na ulici vidi u njemu klosare onda nimojte da se vozite. |Kupite auto i opusteno........Samo da napumenem da svaki dan kada radim imam 300-500 din baksisa. Sto zbog cistog auta a sto zbog moje ljubaznosti. Ko razume sta sam hteo da kazem razume, ko ne razume zao mi je........ ;-)
 
smanji doživljalj.
pitao si-dobi si odgovor.
da ja imam svoja kola, i nikada nisam sela u taxi kod štajge ili aerodroma.
to ni ne računam u ljude.
ok, ima izuzetaka. znam i ja nekoliko relativno finih ljudi, koji se pretvaraju u monstrume kada sednu u svoj taxi:lol:
ja imam ozbiljne probleme sa taxistima. ne dao ti bog, da imaš takve.
ne bi imao ni malo lepše mišljenje nego ja.
zamisli da tvoja mala devojčica svakodnevno kad god pogleda kroz prozor, izađe na ulicu ode do prodavnice...sedi na terasi..gleda neke čike kako piške?
a?
zanimljivo jel da?
u sred grada su napravili javni wc. da tvoje kolege.
ne čačkaj me. mnogo sam ljuta.
 
pajamaca:
smanji doživljalj.
pitao si-dobi si odgovor.
da ja imam svoja kola, i nikada nisam sela u taxi kod štajge ili aerodroma.
to ni ne računam u ljude.
ok, ima izuzetaka. znam i ja nekoliko relativno finih ljudi, koji se pretvaraju u monstrume kada sednu u svoj taxi:lol:
ja imam ozbiljne probleme sa taxistima. ne dao ti bog, da imaš takve.
ne bi imao ni malo lepše mišljenje nego ja.
zamisli da tvoja mala devojčica svakodnevno kad god pogleda kroz prozor, izađe na ulicu ode do prodavnice...sedi na terasi..gleda neke čike kako piške?
a?
zanimljivo jel da?
u sred grada su napravili javni wc. da tvoje kolege.
ne čačkaj me. mnogo sam ljuta.[/QI ja sam jedan koji mora ponekad da piski. Trudim se da to bude negde u restoranu ili negde drugde ali ponekad.......nazalost. Razumem te ali kazi mi koji je tvoj ozbiljan problem s taksistima ? Mnogo me zanima !!! Pozz
 
za 2 dana u bgu dala sam sigurno 3000din na jbn taxi. ovi mladji su tako pokvareni da su mi se zgadili. cim vide da si sa strane odmah menjaju na 2 terifu i misle da je taj koji se vozi glup i lood pa ne zna sta taj kreten radi.

starije taxiste postujem, a ove mladje, ijaaaaaaooooooooo.....boli me glava!
 
Los glas bije taxiste delom iz same ljudske predrasude da su oni gradski soferi, sljam i da pripadaju drustvenom talogu, a delom su i sami taxisti krivi za to.
Cesto se vozim taxijem i vozili su me kojekakvi djilkosi ali nekoliko njih su stvarno ok ljudi. Ne voze reli da bi me sto pre prevezli i uzeli jos koju voznju, sacekaju da udjem u kucu pa tek onda nastave....
Imala sam lose iskustvo sa tzv. Ikonom iz Alo taxija. Tabla 357. Ma koliko puta da sam se zalila na njega vidim da nikakve sankcije nisu sprovedene.
Preostaje mi da se zalimo Upravi vodovoda.
p.s.Zovu ga Ikona zato sto se krste kada ga vide, jer vozi kao da mu je to poslednje!
 
L.1:
Eto, progovorio je taxista iz tebe.
Džaba ti priča kako si fin i pošten.....ja samo tvrdim da gušiš sa identičnim temama.
A sto to tvrdis na ovoj temi za koju kazes da je bezveze. Idi na neku koja nije bezveze i kuliraj tamo. Jos jednom ti kazem da se neguzeljas gde ti nije mesto. Ovde si dosao da se zajebavas ili da nekoga zajebavas. Kad te taxi nezanima zaboravi ga i neposecuj ovu temu !
 
Kedi:
Los glas bije taxiste delom iz same ljudske predrasude da su oni gradski soferi, sljam i da pripadaju drustvenom talogu, a delom su i sami taxisti krivi za to.
Cesto se vozim taxijem i vozili su me kojekakvi djilkosi ali nekoliko njih su stvarno ok ljudi. Ne voze reli da bi me sto pre prevezli i uzeli jos koju voznju, sacekaju da udjem u kucu pa tek onda nastave....
Imala sam lose iskustvo sa tzv. Ikonom iz Alo taxija. Tabla 357. Ma koliko puta da sam se zalila na njega vidim da nikakve sankcije nisu sprovedene.
Preostaje mi da se zalimo Upravi vodovoda.
p.s.Zovu ga Ikona zato sto se krste kada ga vide, jer vozi kao da mu je to poslednje!
Istina je da nas bije los glas a i sami smo krivi za to. Istina je da nas ima raznih a istina je i da ima raznih stranaka koje sedaju kod nas. Od ugledne gospode pa do kockara, pijanaca, kurvi......razne strukture ljudi. Svakom se prilagodjavas i svakom povladjujes tih 15-20 min dok nezavrsis voznju. Koliko se secam taj 357 iz Alo taxija vozi neki karavan. Nepoznajem ga najbolje ali znam da je predmet zajebavanja kad je u drustvu sa kolegama. Jedan obican alavi djilkos. Kada ti kazu da ti on dolazi na adresu mozes slobodno da kazes da nezelis s njim da se vozis. To je tvoje pravo. A ima jos durgih taxija 9803, 9804, 9805.....tako da nemoras i za to da se dovodis u nezgodnu situaciju. Alo taxi ionako je preplavljen divljim taksistima, pa sta te onda cudi ? Nema reda, discipline, gazda prima i kurtu i murtu u Alo nebili uzeo neki dinar za clanarinu a za stranke ga boli uvo i za to sto se ti zalis na 357. Po meni Pink i Maksis su 2 jedina dobra i nazovi postena udruzenja. Vozi se s njima i mislim da neces imati problema. Podjednako su dobri. Pozdrav !
 
Vozim se taksijem samo kad bas moram, i po navici kad zovem od kuce to je skoro uvek beo-taxi. Dnevna tarifa mi je ok, uzeli su mi 500 dindzi od 45 bloka do pravnog na poziv - sasvim ok. Ali, zato nocna tarifa dere, nikad nisam sigurna kolika je nocna tarifa, mozda mi i vise naplacuju :confused: , otprilike kao dupla dnevna tarifa :rolleyes: Nisam nikad imala neprijatnosti sa taksistima, mada ja sam pomalo baksuz, sedim i cutim, ne volim da se upustam u neku pricu sa njima :-)
 
Nocnu tarifu je lako obracunati. Od onoga koliko vam kuca danju oduzmete 60 din koliko je start i on je isti i danju i nocu i dodate 30 % za koliko je i veca nocna tarifa. Postoje dozvoljene tolerancije tolerancije + - 3 % ali u principu to je to. Znaci ako Vam danju relacija kosta 500 din nocu je oko 630 din. Pozz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top