Najbolji TAXI u gradu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
moonja:
ja sve nekako imam utisak da je pink skooplji od ostalih........a nije po tarifi..
vozila me žena taxista pre jedno metar dana.....od poštanske štedionice......plavuša srednjih godina u teget passat karavanu......sa roze peškirom preko oko vrata...bila vrooćina ( :
Cini ti se da je skuplji. Jedinstvene su cene u gradu. Zovi koji hoces ako mi neverujes ali nemam razloga da te lazem. Imamo dosta posla i stranke nas obicno "izvlace" iz reda. Ne zato sto sam ja lep, niti zato sto mi je dobar i nov auto nego zato sto nosim Pink firmu na krovu. Lep je osecaj kad dodjes zadnji na taxi stanicu a odes prvi. Stranka preskoci sve i hoce bas samnom da se vozi. Ko zna koliko onaj prvi ceka? Mozda pola sata-sat jbem li ga. Opet ponavljam, necemo imati ni manje ni vise posla tim sto cu ja ovde da pisem ovo ili ono. Samo realno diskutujem. Pozdrav svima !
 
divlja:
Pa prva. Ma otkud znam, ne vozikam se taxijem pa da znam. Recimo da mi je realnije da je 350. :-)
Nema "ljutish" ali Vama strankama je uvek najrealnije da je sto jeftinije a nama obrnuto. Verovatno je bila 2 tarifa. malo i meni zvuci 430 din mnogo za prvu ali jbg mozda gresim. Samo start je 80 din tako da otprilike dodje do studenjaka oko 6-6.5 km sto je realno. Medak 3 do toplane na Konjarniku je negde oko 1.750 m orijentaciono a do studenjaka ima.......pozdrav !
 
Ja valjda mnogo pesacim... ne mogu da zamislim da uzmem taxi na relaciji autobuska stanica -Slavija, a tek sto nikad ne bih uzela Slavija -Knez cisto s aspekta Cedinog semafora, i GUZVE... svaki put imam utisak da predjem celu Srpskih vladara uporedo s nekim vozilom... no dobro

Maksis taksi, 9804
 
..a ja danas pozovem pink...sednem napred, glupo mi da sedim coveku iza ledja...pasat be5...klimatronic off..."jel smem da otvorim prozor?", upitah...heheeee.."brate, crko, ne radi, a majstor mi na odmoru"...jbga...ajde nema veze...izdrzacu.

...e, onda me lepo upita dokle, ja mu kazem u Lominu, a on jel moze ugao g.principa i kamenicke...da se ne zavlaci jer su radovi u narodnog fronta...???
...moze i to..nema veze sto je dva popodne i sto je u taksiju toplije nego u 53ci..ko me ebe kad nisam hteo da sacekam LUX...10min...

eto...
 
branaaa:
..a ja danas pozovem pink...sednem napred, glupo mi da sedim coveku iza ledja...pasat be5...klimatronic off..."jel smem da otvorim prozor?", upitah...heheeee.."brate, crko, ne radi, a majstor mi na odmoru"...jbga...ajde nema veze...izdrzacu.

...e, onda me lepo upita dokle, ja mu kazem u Lominu, a on jel moze ugao g.principa i kamenicke...da se ne zavlaci jer su radovi u narodnog fronta...???
...moze i to..nema veze sto je dva popodne i sto je u taksiju toplije nego u 53ci..ko me ebe kad nisam hteo da sacekam LUX...10min...

eto...
Dali iskreno mislis da je u LUX- bolja kombinacija ? Ja mislim da nije. Sestra od strica mi radi kao telefoniskinja u LUX-u jos od osnivanja i mogao sam a mogu i sad da predjem kod njih. Posteni su, nema zamerki ali kad slusam njihovu radio mrezu i kad cujem zasta traze obajsnjenje umirem od smeha. Pitaju za strogi centar grada gde se nalazi ulica ta i ta. Kaze mi sestra da je to kod njih normalna i svakodnevna pojava. S moje tacke gledista to je sramota. Kao drugo, kad ti kazu da auto dolazi za npr 5 min nemora da znaci da ce to bas biti za 5. Ko zakasni izvini se radio centru i stranci i nikom nista. Nema sankcija. Ako zoves Pink ili Maksis, pa ti vozilo nedodje za koliko je receno a ti intervenises......taj taksista je iskljucen narednih 6 h iz rada radio mreze a duzan je jos i da u roku od 48 sati dodje u radio centar i donese te pare od voznje koje idu u humanitarne svrhe. Nekazem da se bas nekasni ali kome se isplati ovo sto sam napisao nek kasni svaki dan. U tome je prednost Pinka i Maksisa. Inace, Maksis je svu ovu disciplinu iskopirao iz Pinka. Sta kod nas smisle danas, to isto pocne sutra da se primenjuje u Maksisu. Zato su i dobra firma. Samo tako moze da se napravi posao. Pozz
 
moonja:
lol...od slavije do starog dvora je 150 din.... to se moja smart sestra vozila nedavno....mrzelo je da vuče kofere..... ( : a do terazija.. jedno...200.....jerotije će to da objasni...kraća relacija i cene...
Tacno je sve mada nema tu krace i duze relacije. Start je 80 dindzi a km po prvoj 40. Kad zoves taxi nepitaju te vise dokle ides. Vozi se dokle hoces ako imas para a mozes i 100-150 m. Prtljag se nenaplacuje ako ides na autobusku stanicu ili na aerodrom. Takva su pravila. Naplacuje se samo od adrese do adrese i to po dogovoru pre zapocete voznje. Ako ti na kraju voznje kaze cenu za prtljag nisi duzan da platis. Takodje, ako vozis psa, macku, tv ili kompjuter duzan si da to naglasis pri pozivu i da se opet dogovoris oko cene PRE zapocete voznje. Ja u principu nevozim pse [iako ga i sam kuci imam] mada sam pre neki dan vozio devojku sa malim sar-pejom. Nije imala para da doplati, drzala ga je u krilu a i bila mi je slatka i ona i pas. Dobila ga je za rodjendan od tate [500 eura]. Pozz
 
webhanuma:
Ja valjda mnogo pesacim... ne mogu da zamislim da uzmem taxi na relaciji autobuska stanica -Slavija, a tek sto nikad ne bih uzela Slavija -Knez cisto s aspekta Cedinog semafora, i GUZVE... svaki put imam utisak da predjem celu Srpskih vladara uporedo s nekim vozilom... no dobro

Maksis taksi, 9804
I zasto uzimati taxi za takve relacije kad od zel.stanice do Slavije ima jedna aut.stanica koju mozes i da se svercujes a tramvaji samo picce........Ako imas viska para zovi me da ti budem licni vozac he he he
 
Pa kazem ti. Sednes na tramvaj i svercujes se jednu stanicu. Regularni taksista ce ti uzeti 150 dinara maksimum i to pod uslovom da je guzva. Sve preko toga je "klepanje". Od hotela Slavija Lux do glavnog ulaza u zel.stanicu ima tacno 800 m. Premereno poodavno !
 
Meni se desilo nekoliko puta da dodjem na taksi stanicu, i kad izaberem taksi sa kojim hocu da se vozim, vozac istog mi kaze da ne mogu sa njim vec sa onim prvim u redu! Popizdim kad mi tako kazu, a bilo je nekoliko puta tako ne jednom. Pritom nisu divljaci, zadnji put je to bio vozac maxis-a ili pink taxija.
 
Za svoje pare mozes da se vozis s kim ti hoces ali neko nepisano pravilo izmedju nas je da taj kolega koji je prvi vidi da mu ti saljes stranku ali na kraju ipak vozis ti. Samo pridji slobodno i kazi "ja hocu da se vozim sa Vama iz Pinka ili Maksisa i sa drugim necu" i prica je zavrsena. 99 % te nece odbiti. Jos jedan savet. Kada biras vozilo i firmu uvek biraj auto kome su zatvoreni prozori jer taj auto je klimatizovan. Za iste pare ce te voziti svi ali sto da ti putovanje nebude prijatnije. Pozdrav !
 
Jerotije, ziv bio! I ja biram vozilo sa klimom, kad moze, ali najcesce na sanici kau "Kolega je prvi", jednom kod opstine NBG zamalo fajt kad sam rekla da se vozim vozilima iz *** udruzenja i necu drugo.
 
Samo ti lutko insistiraj da se vozis s kim ti hoces. Za svoje pare imas pravo da biras. To ti dodje kao da si otisla u pekaru i kazesh da hocesh resh hleb a pekar ti kaze da nemoze jer njega nije prvo izvadio iz pecnice. Ako se slucajno i desi da te odbiju [u sta neverujem] za voznju, i upute te kod prvog, ti se odmakni od njih, digni ruku na ulici i zaustavi "svoje" vozilo koje je u prolazu a oni nek sacekaju jos sat vremena po ovoj vrucini da bi uzeli voznju. Zapamti, mnogo je vise taksista nego voznji, osim kad pada kisa ili je neko nevreme. Sve sam ti rekao. Pozdrav !
 
ja takodje cesto biram vozilo i udruzenje
pogotovo sto ima takvih krseva, da maltene brze i udobnije stignem gsp-om
jednom je tako moj rodjak narucio vozilo da krene na svadbu, kod svog buduceg kuma, kad eto ga -trabant:roll:
 
S_K_V_O:
ja takodje cesto biram vozilo i udruzenje
pogotovo sto ima takvih krseva, da maltene brze i udobnije stignem gsp-om
jednom je tako moj rodjak narucio vozilo da krene na svadbu, kod svog buduceg kuma, kad eto ga -trabant:roll:
To za krseve si u pravu ali neverujem da je bio bas trabant......pa toga nema. Kad zoves vozilo telefonom uvek napomeni da ti treba vece i bolje vozilo zbog toga i toga i nece biti problema. Samo nemoj da za neku voznju od 300 m trazis jer onda kad nedobijes bolje, neces dobiti vise ni gore vozilo, neces dobiti uopste. Taksisti su iskompleksirana sorta. Pozdrav !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top