Najbolji TAXI u gradu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zna li neko mozda kako i gde prijaviti drske taxiste?
Ljudi, sinoc me tako izdribla taxista Plavog taxija, da sam zazalila sto sam uopste pozvala taxi!
Covek je pobesneo sto je u pitanju kratka relacija, na kraju ja nisam imala sitno, vec 1000din. pa me je optuzio da ja to radim namerno, da mi ne bi naplatio (na kraju sam mu naravno platila), i da ce moju adresu zapamtiti da se vise ne javlja kada je poziv na doticnu adresu....ostala sam bez teksta. Pri tom za istu relaciju drugi vozaci istog tog Plavog taxija nisu imali zamerke!
P. S. Tek da vas upozorim da za voznju manju od 200din. ne sedate u ovaj taxi, zapamtila sam registraciju: BG752475, beli karavan, taxista je sed krupniji tip!
Ovako nesto je losa ili mozda najbolja reklama za Plavi taxi! Ogorcena sam!
 
neda9882:
Zna li neko mozda kako i gde prijaviti drske taxiste?
Ljudi, sinoc me tako izdribla taxista Plavog taxija, da sam zazalila sto sam uopste pozvala taxi!
Covek je pobesneo sto je u pitanju kratka relacija, na kraju ja nisam imala sitno, vec 1000din. pa me je optuzio da ja to radim namerno, da mi ne bi naplatio (na kraju sam mu naravno platila), i da ce moju adresu zapamtiti da se vise ne javlja kada je poziv na doticnu adresu....ostala sam bez teksta. Pri tom za istu relaciju drugi vozaci istog tog Plavog taxija nisu imali zamerke!
P. S. Tek da vas upozorim da za voznju manju od 200din. ne sedate u ovaj taxi, zapamtila sam registraciju: BG752475, beli karavan, taxista je sed krupniji tip!
Ovako nesto je losa ili mozda najbolja reklama za Plavi taxi! Ogorcena sam!

..pozoves lepo njihov centar i ispricas ovo sto si ovde napisala, i drugi put zovi LUX, veruj mi na rec da su ljudi profesionalci, onakvi kakvi bi trebali biti svi taksisti.
 
neda9882:
Zna li neko mozda kako i gde prijaviti drske taxiste?
Ljudi, sinoc me tako izdribla taxista Plavog taxija, da sam zazalila sto sam uopste pozvala taxi!
Covek je pobesneo sto je u pitanju kratka relacija, na kraju ja nisam imala sitno, vec 1000din. pa me je optuzio da ja to radim namerno, da mi ne bi naplatio (na kraju sam mu naravno platila), i da ce moju adresu zapamtiti da se vise ne javlja kada je poziv na doticnu adresu....ostala sam bez teksta. Pri tom za istu relaciju drugi vozaci istog tog Plavog taxija nisu imali zamerke!
P. S. Tek da vas upozorim da za voznju manju od 200din. ne sedate u ovaj taxi, zapamtila sam registraciju: BG752475, beli karavan, taxista je sed krupniji tip! ako nesto je losa ili mozda najbolja reklama za Plavi taxi! Ogorcena sam![/QUO
Da tako je pozovi plavi i ispricaj im sve to,jer zbog takvih je ukaljan obraz postenih taxista.
 
Dzabe je da zoves radiocentar Plavog taksija. Oni ce te lepo saslusati, izvinuti se i obecati da ce preduzeti odredjene mere protiv kolege i kad spustis slusalicu oterace te u tri......Zovi Lux, Maksis, Pink ili Zuti. To su ozbiljna udruzenja a za Pink gde ja radim ti GARANTUJEM da ce protiv takvog kolege preduzeti sankcije tj 100 % ga izbaciti iz udruzenja. Prvo i osnovno je da kolega nesme tebi kao stranci nista da kaze a dali ce da zapamti tvoju adresu.....njegova stvar. Pa ima nas skoro hiljadu i uvek ce neko da ti dodje na adresu. Niswi ti kriva sto nestanujes na drugom kraju grada nego tu negde u blizini. Samim tim kad primim neku voznju ja se pomirim s tim da stranka ide negde tu blizu pa ako je daleko onda super.A to za 1.000 din je druga stvar. Stvarno ima dosta njih koji se voze kratko i izvade krupnu novcanicu da im se voznja nebi naplatila. Problem je sa krupnim parama pogotovo nocu. Neokrivljujem one koji eto slucajno nemaju sitnije ali uvek gledaj da imas sitnije da nepravimo problem i nama i tebi. Zaboravi ovoga sto si mu zapamtila tablice i drugi put gledaj s kim se vozis i koga zaustavljas na ulici. Bas danas sam cuo da je poskupeo taxi i to me raduje jer ja sam u Grckoj i vracam se za 7-8 dana. Ocekuje me baqzdarenje taksimetra i naravno malo vecaq zarada. Pozdrav svima !
 
..a u Novom Sadu start 10dinara....sa zeleznicke stanice u NS do Banovog Brda 3000 dinara, i to bez pogadjanja, pozvao covek svoj centar, oni rekli cenu, i idemo...Mercedes W124, klima...i jos on platio autoput...

Koliko kosta voznja do Novog Sada nekim bg taksijem?
 
Dali ste culi za aerodromsku taxi sluzbu ? Takva sluzba zvanicno nepostoji ali jedna grupa korumpiranih policajaca dozvoljava "divljacima" da putnike sa medjunarodnih letova vuku za ruke dok regularnima nedozvoljava ni prilaz medjunarodnim dolascima. Sada su i saob znak postavili tako da niko nema pravo da silazi dole na medj dolaske. Cim te vide odmah legitimisu i namerno zadrzavaju dok se nerascisti guzva. Putnici su prinudjeni da vuku prtljag uzbrdo do medj odlazaka nebili nasli nekoga ko vozi po regularnim cenama. To kazem da su prinudjeni oni koji znaju za foru a oni koji neznaju budu "osisani" sa podrskom organa vlasti. Pozz
 
krcun24:
Pozdrav svima.Moze li mi neko reci kolika je otprilike cijena od aerodroma Surcin do ulice Kneza Milosa i ako mozete ostavite neki broj taxija ili savjet kako da me ne zakolju taksisti
dok ti se ovde javi nas `jerotije`taxista i kaze ti tacnu cenu,ja bih te pitala a sto ides taxijem kad imas jatov bus do slavije(on je oko 170din.),i tu ti je blizu kneza milosa...a ima i neki beli privatni kombi koji vozi otud...cena karte je 60din...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top